Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 24.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема 20.05.2007нови  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано02.05.07 13:04



Абе хем сме интелигентни хора, а пропускаме да изкоментираме евроизборите :) Аз напоследък съм на някаква такава вълна, та ми е интересно хората как ги приемат.
Само не ми казвайте, че няма да гласувате, защото съм болна и съм много зла! ;))))))

Antes muerta que sencilla


Тема Re: 20.05.2007нови [re: KpucaHa]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано02.05.07 13:25



Аз от известно време се чудя дали няма да имаме своего рода рекорд по негласуване... Очаквам около 20 - 25 % избирателна активност...

На хората им е много отнесено това Евросъюза и най-вече какъв келепир ще има от некви евродупеатти... Много абстрактно иде някакси...



Тема Re: 20.05.2007нови [re: codeine]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано02.05.07 13:44



Да, страшно тъпо беше да започнат разяснителните кампании от първи май, при положение, че хората си нямат никаква идея за какво става дума.
На мен пак "Атака" ми бодат очите с 2-рия в листата Слави Бинев. Много ще ми е забавно да гледам как аутсайдерите гласуват да направят шефа на БИАД евродепутат ;) Някакси има иронична връзка- мразят културата "БИАД", обаче ще направят татко и евродепутат;) Готино, а?



Antes muerta que sencilla

Тема Re: 20.05.2007нови [re: KpucaHa]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано02.05.07 13:49



Как бе, аз слушах интервю с него... той не е просто собственика на БИАТ, той е бизнесмен...разбириш...



Тема Re: 20.05.2007нови [re: KpucaHa]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано02.05.07 14:49



Ами чудя се дали да гласувам, ако го направя ще е само за да попреча на турците да си вкарат лобито в европарламента. А колкото до Слави Бинев - в далечното минало ми е водил 2-3 тренировки по таекуондо и имах добри впечатления от него.



Тема Re: 20.05.2007нови [re: Пeтъp_]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано02.05.07 15:06



Искаш да ми кажеш, че добрите впечатления от каратист го правят директно добър политик? За разлика от бате ти Бойко в европарламента не ти слагат 50 души екип, а се предполага, че сам ще си правиш нещата... А Слави е просто поредния малоумник, дето си е платил, за да излъска имиджа. Архонт Бинев, простете. Феновете на 'Атака" е време да се замислят каква е причината Бинев да бъде на избираемо място за сметка на мн хора, които са се блъскали за тая партия и накрая са го издухали.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: 20.05.2007нови [re: Пeтъp_]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано02.05.07 15:34



Ааа нема пробем, те турците нали ги отсвириха яко с изборния туризъм... над 80 хил. са отпаднали от списъците само в Кърджали





Тема Re: 20.05.2007нови [re: KpucaHa]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано02.05.07 15:39



Иййй, ама какво си се заяла с Архонта дъ му се невиди... какво ти е направил този човек... След като можеш да си купиш титла, не е ли логично да си купиш и място в европарламента...
А човекът е бизнесмен - като ще купува място, ще купи от тези дето продават най-евтино... нотинг пърсънъл, джъст бизнес...



Тема Re: 20.05.2007нови [re: codeine]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано02.05.07 15:49



предполагам че тези които са тук пак ще са мобилизирани да гласуват, за разлика от българите



Тема Re: 20.05.2007нови [re: KpucaHa]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано02.05.07 15:54



Нямам намерение да му ставам адвокат, а и хората често се променят с времето, все пак тогава той беше само спортист. А кирливите ризи ще излязат наяве, само че няма да е веднага.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.