Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 18.10.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Един човек който не обиждал и бил коректен  
Автор Judge (непознат )
Публикувано24.03.07 12:55



От: KpucaHa
Получена: 24.03.07 04:36

Може и нищо да не върша, идиоте, но съм сигурна, че взимам повече пари от тебе:)))
Не се дъня с БГ лексика и синтаксис- първо научи какво значат и едното, и другото. Не ме интересува руският, тук говорим БГ, който ти не знаеш.
Смотаняк.
Айде бегай, че ми писна да се занимавам с говеда.
Прочети малко книжки. Съвет. Приятелски.



Тема Re: Един човек който не обиждал и бил коректен [re: Judge]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано24.03.07 14:42



Абе Криси, вие рано сте се прибрали тази сутрин...



А ти Джъджи, прости и на Крис...тя е малка и още не се е научила да обижда качествено. Аз да бях, щяха да ти почевенеят ушите от срам, само докато четеш... ама нали се старая да спазвам някаква форма на приличие... няма да кажа абсолютно нищо!

Само ще спомена, че да публикуваш личните си бележки във форума е висша форма на простотия и инфантилност, с което явно се гордееш.

А като си помисля, че бях тръгнал да ти давам житейски уроци, за да живееш и ти по-добре... да се чувстваш щастлив... абе е.и си майката, неспасяем си...отказвам се...баста!

Редактирано от codeine на 24.03.07 15:02.



Тема Re: Един човек който не обиждал и бил коректен [re: codeine]  
Автор Judge (непознат )
Публикувано24.03.07 19:48



Нормално е да се държите един за друг, нали сте един отбор. И на черното бяло може да кажете. Ето и ти се изложи и взе да обиждаш. След като са ви слаби нервите, лекувайте си ги. Излишно е да избивате комплекси когато някой ви постави на място. Тази агресия която демонстрирате не е градивна, тя руши 'личността' ви която е под съмнение. Да не говорим за културата, която показвате и демонстрирате и с която очевидно се гордеете.
Факт е , че тя обижда и че ти кодеин псуваш като овчар. Факт е че се показвате едни, а реално сте съвсем други - бележката която тя ми е пратила е показателна, а реакцията на кодеинчо е направо вече смешна. Под съмнителния ви морал явно се крие бездушие, подлост, злоба, комплекси и нарцисизъм. С това ли се гордеете и това ли защитавате?

И последно - кодеинчо след като я харесваш просто и го кажи или и направи предложени, няма нужда да се нахвърляш върху мен като някой рицар защитник на честта и. Тя просто няма такава, а ти самият си далеч от рицарско поведение, по скоро отиваш към детско озлобление. Знам, че се появих в удобен за теб момент и по този начин искаш да печелиш точки пред нея нападайки ме. Но това е детско, прозрачно и буди насмешка.

Неискам никого да обидя, а просто акцентувам какви сте. Сигурен съм, че тук има и свестни и разбрани хора, а не фалш и порок. Лицемерието на някои от вас неможе да ги прикрива до безкрайност и както виждаме е въпрос на време да ви предаде в най-неудобния момент.

Извинявам се ако съм засегнал някого незаслужено!



Тема Re: Един човек който не обиждал и бил коректен [re: Judge]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано24.03.07 23:04



сигурно си заслужил това отношение





Тема Re: Един човек който не обиждал и бил коректен [re: Judge]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано24.03.07 23:47



Каквото и да ти е написала на лична бележка,то трябва да си остане на Личната ти бележка.Ако е искала да всички да я прочетат,просто щеше да напише поредния постинг.

Адски некултурно е или както искаш го възприемай,но тя ти е написла ЛИЧНА БЕЛЕЖКА.По същия начин и тя можеше да постне някоя от твоите лични бележки.И на мен са ми писали лични бележки,къде с обиди,къде с въпроси или нещо друго,но никога не съм ги изтапосвала във форумуте...............


п.п. Не защитавам никого.Просто изказвам неодобрението си от твоята нетактичност



Тема Re: Един човек който не обиждал и бил коректен [re: morska~valna]  
Автор Judge (непознат )
Публикувано25.03.07 18:54



Така,


помолете я да постне личната бележка, която аз съм и писал и в резултат на която тя написа това което вече сте прочели.

Така ти Петър ще прецениш има ли повод да ми пише това, или направо да ми постне всичките бележки до нея, а аз ще направя същото с нейните отговори. И нека да се види в тази малка кореспонденция започната от нея, аз дал ли съм и повод за подобен род отношение??

А що се отнася до това, че била лична, ами дааа тя /Крисана/ неиска да се показва като такава и определено неиска да се поства това което ми е писала. Но това е което тя иска или неиска. Но аз искам и го направих. Мисля, че да се показваш и демонстрираш като един, а в реалност да си съвсем друг се казваше двуличие ли.. ???? А вижте и реакцията на кодеинчо, тя има ли нужда да бъде коментирана??? А представяте ли си тя започна да ми пише с въпросите къде и кога съм обиждала - а ето как завърши всичко. Лично аз съм потресен и огорчен и до болка наранен. Какво поколение с какво възпитание :(((( .

Вълната - а по твоята логика - ако някой бъде убит в някоя тъмна нощ и понеже теб това не те засяга да не се обявява публично а убиеца да се мотка ненаказан и незабелязан от всички. Аз мисля че тази бележка е много показателна какъв тип човек е този който я е написал.



Тема Re: Един човек който не обиждал и бил коректен [re: Judge]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано25.03.07 20:10



Слушай бе господине,
Не искам да използвам нецензурен израз за обръщение, но си го заслужаваш. Я се разходи из останалите форуми и се огледай, виж най-напред каква е целта на тези форуми и тогава започвай да се палиш, обиждаш, командваш и тем подобни непривични за клуба неща. Това не е място да показваш по най-елементарния начин низката си култура. Това е място, където списващите си губят времето в дискусии, коя наболяла, коя не толкова, с цел да си убият времето и да си направят ежедневието по-леко. Между това се разискват и сериозни теми разбира се, някои от тях често препечатвани в местните всекидневници. Само че цитираните теми се открояват с парлив език, но без да се използват думи като козел, алкохолик и други такива. Публицистиката борави с други оръдия за изказ, а не с високопарни неподплатени изрази, целящи уронването престижа на някой. И не си мисли, че този, който визирам съм му фен. Говоря принципно. За да мога после да ти обясня какво се получава, когато сред тази приятна среда от високоинтелигентни млади хора, се появи един надъхан грубиян, най-вероятно ревностен привърженик на Волен Сидеров. Получава се това, че не е на мястото си, което му се показва по начин, забавен за четене и в никакъв случай целящ да го обиди. Но в твоя случай, ти реагира като тройнорафиниран селянин, който не може да се изразява в общия тон на клуба и започва да пълни темите с глупости. В така създалата се ситуация е абсолютно нормално да си го отнесеш в тона, в който ти пишеш. Даже са се смилили над теб. А самото ти твърдение относно отговора на Codein, говори явно, че си пълен тъпук, който изказва мнение за някой, без дори да знае той що за човек е. Явно за теб, да защиш позната жена, означава че искаш да спиш с нея. Щом е така, има клубове за секс, любов и други подобни. Иди там! И спри да ни тормозиш с инфантилното си поведение. Бях на път два дни и не бях влизал в клуба, снощи ти прочетох глупостите и мислех да не ти отговарям, защото такива като теб се лекуват най-лесно с неотговаряне, като накрая сами си заминават. Но реших да ти пиша, за да разбереш къде реално се намираш в своето развитие.
Желая ти здраве и няма да получиш нито дума повече от мен!

Let the good times roll!!!


Тема Значи............. [re: Judge]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано25.03.07 22:49



.........много исках да ти кажа,че личните бележки са един вид поверителни,все едно някой да отвори писма получени по пощата до теб и да ги прочете на всеослушание.Никой не може да ти забрани да ги копваш и пействаш по форумите,но както и в първия си постинг ти писах,че това е крайно нетактично.


п.п.Ако някого го убият през коя да е тъмна нощ,мен ще ме засяга до толкова,до колкото мога с нещо да помогна.Не,че с това ще съживя убития.Ти като ходиш по улиците сред толкова много народ да забеляза на някого на челото му да пише :Убиец съм!!!



Тема ами значи ама не съвсем [re: morska~valna]  
Автор Judge (непознат )
Публикувано26.03.07 00:39



Вълната,


Забелязвам когато го оповестят пред всички, че е такъв - убиец. А в случая показвам пред всички каква е Крисана, простовато момиче с голямо самомнение и нарцисизъм, избухлива, заядлива и нетърпяща критика, а само четкания и похвали.

Относно писмото примера ти е малко изкривен. Дали е поверително или не, кореспонденцията, писмо или бележка е притежание на този който го получава. Нарушение би било някой да го отвори преди мен, преди аз да съм видял съдържанието. Но когато аз съм го направил, понеже е изпратено до мен и съм решил да го покажа в това няма никакво нарушение - защото то е мое. Елементарно за разбиране нали? Малко ли писма и бележки се показват като ДОКАЗАТЕЛСТВО в подкрепа на една теза или като оправдание по някое дело в съдилищата??????



Тема от трън та на глог [re: mizzo]  
Автор Judge (непознат )
Публикувано26.03.07 00:52



Здрасти малчуган,


Оправи си правописните грешки, не се ядосвай на забележката ми, излагаш се а тук е културен форум нали?

Такам значи ако погледна по другите форуми и видя как се псуват и обиждат това би оправдало крисата ли? Ти оправдаваш ли подобен род поведение и отношение???? Искаш ли утре да вървиш по улицата и едно такова оперено нафукано с цигара в ръка да дойде и да те наплюе и да те напсува???

.

Аз незнам сега каква е интригата между вас но кой е по-големия рицар сега ти или кодеинчо?? Знам че всички сте компания и си пиете кафето заедно и затова ми скачаш като петленце, но немислиш ли, че си много прозрачен с подобан реакция? Би ли реагирал така остро бих казал безкомпромисно и нахъсано ако крисана небеше жена, а беше мъж . За какъв тормоз говориш, аз поствам съвсем спокойно, а ти и компания ми се нахвърляте като насъскани кучета? С какви очи ще се видите утре на една маса с крисана и кодеин и ще се гледате един друг като тя ще ви знае, че я желаете, а вие ще знаете че имате конкурент, който до скоро сте смятали за приятел?? И да седите на една маса и да се правите на учтиви един с друг, а да искате да му се счупи стола и да се изложи пред крисана.
Зашо така по детски се заяждате, неможе ли да водите една мирна спокойна дискусия без обиди и нападки? Какъв Волен Сидеров, какъв секс форум, какво ви става бе хора? Аз съм един обикновен гражданин, каква конспирация видяхте тука??

И що за изказване - малко ми било, била се смилила над мен??? Какво трябваше да направи да дойде и да ме застреля ли? Ти малчуган, знаеш ли тя защо реагира така, с такъв тон, защо непоискаш да ти прати моята бележка, накарайте я да я постне тука, нека да видим с какво съм я предизвикал!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.