Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 01.07.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Тема Здравейте приятели от Бургас !!!нови  
Автор King (стар клубар)
Публикувано02.05.06 03:05



Най- хубавия град на света !!

Как сте? Отдавна не съм идвал да ви навестя, но тое защото бях много зает.
Ще се радвам да узная нещо за всеки един от вас както и за града, какво ново? Не съм идвал там от 02.08.2002 година !!!

Благодаря ви !!!



Тема Re: Здравейте приятели от Бургас !!!нови [re: King]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано02.05.06 09:10



Привет!
Отдавна не сме се виждали, колега по форум...
Всичко е по старому тук, най-новото е, че махнаха онова скеле в центъра и скоро няма да квакат жаби там, а ще има страхотен магазин! По-точно казано навсякъде се строи и всичко става толкова красиво в нашия обичан град. Следващия път като се прибереш ще се омагьосаш и няма да заминеш никъде...

къде ми е кокЪла



Тема Re: Здравейте приятели от Бургас !!!нови [re: MoPcKu]  
Автор chapchaps (новак)
Публикувано02.05.06 21:57



щеше да е много хубаво, ако го бяха направили на едно езерце по средата на Бургас с лодчици, светлини вечер и 1-2 задушевни ресторантчета наоколо. Щяхме да избием рибата!
А то......пак магазин

А на теб здравей, ами ела като не си идвал скоро......малко кофти духа вятър, ама още малко.....



Тема Наистина,нови [re: MoPcKu]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано03.05.06 02:06



Нямам търпение да мина натам :))



Тема Re: Наистина,нови [re: King]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано03.05.06 08:58



То вече един Гларус прелетя към нашата страна и се радва на всичко Българско и родно...така, че взимай компромисно решение и дигай гълъба насам...освен еуфорията по флората са отворени почти всички капанчета на плажа!

къде ми е кокЪла



Тема Re: Здравейте приятели от Бургас !!! [re: chapchaps]  
АвторFish (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 10:37



От де пък туй желание да ме изтрепеш))) То и без това, както се пее в една бургаска песен"...даже вече риба няма..")))

ПРолет идеейй)))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.