Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 02.07.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: Krs]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 21:06



Ти още ли вярваш, че този човек е смятал да строи нещо?
За какви проверки изобщо си говорим, не виждаш ли как все повече затъва в лъжите си.
Няма такова нещо като проверки щом имаш всички нужни документи, единствено съда може да го спре, а съд тук не се е намесвал Трябва да си голям наивник за да му вярваш. Хората направиха огромни хотели по самите плажове, където си е забранено да се строи и никакви проверки не можеха да ги спрат а тоя ще ми излиза с номер за проверки от някаква секретна институция, която дори име си няма. Много е лесно така - правят ми проверки, спъват ме, аз за вас го правя но лошите само ми пречат.
След 1 година щял да започне, а ти след 1 година по същото време знаеш ли какво ще има.



Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: :)]  
АвторKrs (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 21:56



Абе да ти кажа,като гледам какво направи с плажа- определено ми изглежда сериозен човек.Защото не знам за теб,ама аз яко обикалям лятото плажовете и не ми се случи никъде да е толкова културно-безплатни чадъри, другите пък за по левче, учтиви спасители... Де да знам,ма след 6те лева за чадър на Сънито съм готова на тоя да му дам всичките плажове;)))))
А и щом няма да прави небостъргач все нещо трябваше да направи с парцела си,а не да го прави безплатен паркинг... Тъй че вярвам, кво да правя..просто девойче съм си;)))) Пък дано да съм права





Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: Krs]  
Авторпapo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 15:36



криси за теб и другите мегаломани ще кажа,че този небостъргач ще стои в града като кактус сред пустиня



Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: пapo]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано10.09.06 16:57



Искаш да кажеш че ще се вързва...



Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!

Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: Krs]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано11.09.06 10:06



Хм, бе аз 'просто девойче' дет да дава 6 лв. за чадър на Сл. бряг не съм срещал... Дори бих казал изобщо не съм чувал за такива девойчета въобще, но може и да греша де





Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: пapo]  
АвторKrs (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 16:30



Че ти не си ли забелязвал романтиката в подобна картинка...една голяма пустиня и един кактус...леко килнат... А пък да ти кажа,аз съм отлична ученичка само защото се надявам някой ден офиса ми да е в небостъргача! Че иначе отивам на Кота Нула! Там 3 щели да правят:)
Стига бе хора, ще е готино:)) По-готино поне от още една кооперация...:(
Пък и аз имам роднини на село, да има какво да им показвам, че Мираж вече не им е интересен





Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: niro]  
АвторKrs (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 16:34



Е,то некое хитро нема го направи,нали се сещаш;) Пък аз съм сигурна, че си ме срещал някъде, ама кат не се познаваме... Ей туй е драмата на форума според мен! ;) Една бира да не ме поканите да пия с вас за присъединяване към колектива...а съм такава активна:((
И нито дума против Небчо, ей!





Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: Krs]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано12.09.06 15:18



Е аз пък със сигурност - не съм те срещал... пък и не ходя по такива плажове с по 6 лв. чадъра... дори бих казал избягвам 'плажовете' като оформени такива...


А колкото до поканите - колко пъти сме канили хора, ама пуусти срааам..., сякаш ние като се знаем от 1-2 год. сме кой знае какво ядро... Тъй че в петък - идвай си... при колектива...

И активните поне са регнати!



Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: niro]  
Авторпapo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 15:37



мисълта ми беше,че всичко трябва да е постепенно



Тема Re: Май няма да сме първи...:(нови [re: niro]  
АвторKrs (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 19:26



Те активните хубаво са регнати, ама аз да се регна тука трябва _^_Krs_*&* да ми е никът, че да го няма :(( Драмата на подрастващите...всичко вече е измислено, откраднато или регистрирано :(((
Опс, това нямаше нищо общо с темата :)




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.