Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 30.05.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И ся квооонови [re: morska valna]  
АвторNeT (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 11:25



Та какво точно предлагаше да направим???
Повишили билетите - ами нормално - има фактори за увеличение - ще повишат. Така и никой не се пръкна тук да се похвали - увеличиха ми заплатата. Ама щом ще увеличават билети, хляб, цигари и какво ли не ореваваме...клубовете



Тема Re: И ся квооонови [re: NeT]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано28.11.05 18:28



Ми похвали се с голяма заплата,айде де!Всички ревем,щото си е така.Я да имаше "фактори" да ни повишат заплатите,ама като гледам,циментирани на едно място.Ти какво предлагаш,да подскачам от радост,че имало "фактори" за повишенията и че било "нормално".Или да обикалям да я търся повишената заплата?



Тема Ще се сетиш...нови [re: morska valna]  
АвторNeT (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 08:50



Ще обикаляш...
След като не ти стигат средствата да се возиш в градският транспорт, значи нещо работата ти е сбъркана...



Тема Ти.........нови [re: NeT]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано29.11.05 18:44



Подобни заключения са си жив цинизъм!



Тема Re: Ти.........нови [re: morska valna]  
АвторNeT (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 22:53



Жив цинизъм си е бургазлия/бургазлийка да реве колко не и давали за заплата... и колко бил/била кадърен/кадърна, а гадовете не я оценявали подобаващо...
Ае стига егоцентризъм... неможела да си плащабилетчето и го прави на въпрос в клуб в който се предполага че влизат и от други градове...
Ами лъсна си задника - немоеш се оправиш в града - не е за теб а се натискаш - сори!!! Пътиувай си в градския и се оплаквай - тя работата (ако си кадърна де) вече е заета от друг/и...



Тема Re: От днес.......нови [re: MoPcKu]  
Автор MapTuH (каквопъкетова)
Публикувано06.12.05 02:32



От половин година не съм студент и не ползвам студентки намаления. Талоните за които говоря си се продават съвсем редовно за всекико във всяка бутка и бутка с П. Иначе картите тук за студенти са 17 (всички линии) докато обикновена такава карта е 60лв. Чесно казано в Бургас не знам как вървят тези цени - в любимия си град ползвах градски транспорт няколко пъти в годината :-)



Тема Re: От днес.......нови [re: MapTuH]  
Авторop (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 02:56



За нормалните хора не е 60 а 37лв



Тема Re: Ти.........нови [re: NeT]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано07.12.05 19:05



Ти освен да се заяждаш и да даваш "големите" акъли,друго можеш ли?Ако имаш комплекси за избиване,прави го някъде другаде!Като гледам и във други форуми само това правиш.Като не ти харесват темите,ми не ги чети.А аз за последен път ти "обръщам" внимание!



Тема Ставаше дума за билетчетанови [re: morska valna]  
АвторNeT (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 11:44



Имам цели квартали за избиване, ама никой не ми дава оръжие - шегувам се (отбелязвам, щот се вземаш на прекалено сериозно).

Ако някой дава акъл, това си ти - ",прави го някъде другаде!"; ",ми не ги чети." и то само в един пост.

А, това, че се дразниш от това, че ти е ниска заплатата и нищо не правиш по въпроса си е твой проблем. Всеки ще ти каже, че като не те устройва - сменяш работата, но в момента реши, че съм се заяждал с теб. Даже не ми е интересно да го правя - говоря си нещата такива каквито са - който го боли от истината да не ходи в играта "живот"

Темата ти беше за някакви билетчета, които живот и здраве още ще се вдигат през живота ти. И само рев от това, няма да ги намали, още по-малко оплакване в който и да е клуб да ти направи привикването по-леко. А и някакси темата "растящи цени" не си пасва да е в клуб само за един град - те си нарастват навсякъде в България...

Изразих си мнението, такова каквото ми е. Тук е обществено място и всяко публикуване може да бъде подкрепено или отхвърлено. Е, ти искаш само подкрепа в отговорите ли?

ПП: Това, че ми "обръщаш" внимание за последен път, напарво ме разплака ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.