Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 15.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имам една идея!нови  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано24.09.05 18:08



Защо не се назначат в междублоковите пространства по 4-5 човека от блок, които да се грижат за градинките и да няма боклуци, толкова много безработни хора има, а може и пенсионери да се грижат! Мисля, че идеята е добра, а освен това ще е много по-добре, когато се прибираш да не нагазваш в боклуци или да виждаш децата си как се люлеят на боядисаната здрава люлка, вие какво ще кажете?

къде ми е кокЪла



Тема Re: Само дето я имашнови [re: MoPcKu]  
АвторMeдeн Pyдниk (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 15:33



Ще е супер но в България няма такива хора всеки гледа това да го свърши друг вместо него.
Никой не слиза да почисти задблоковите пространства или ако някой предложи да почистят всеки си намира някаква лична работа или се крие у дома и казва че не може днес ...............сещаш се нали предполагам че и при вас е така .



Тема Идеята ми е,нови [re: Meдeн Pyдниk]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано25.09.05 16:04



да е с/у заплащане, не някакви "неделници", а хора от блоковете, които да получават заплата, инструменти и необходимите материали, това ми е идеята!

къде ми е кокЪла



Тема Re: Идеята ми е,нови [re: MoPcKu]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано26.09.05 12:18



Ами те нали и парите щяха да идват от глобите на замърсяващите, обаче какво стана с тая работа... Те общинарите само си приказват. Всъщност са заети повече с това, какви места още са останали свободни за да се узакони някой бъдещ строеж, така че да не възроптаят съседите... изобщо пространства има ли още... май само в М. Рудник



Тема Re: Идеята ми е,нови [re: niro]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано26.09.05 18:29



Пространства се намират дори и в М.Рудник, проблема е другаде, че няма кой да почиства и на места всичко е "потънало" в боклуци! Виц Ниро, за всичко има начин да се прави само, че не виждам някой да се заема с нещо подобно! А така хем ще има работа за маса безработни, хем ще ни е чистичко и подредено...

къде ми е кокЪла



Тема Re: Идеята ми е,нови [re: MoPcKu]  
Автор@sp (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 19:48



Парадокса е, че безработните (да си го кажем циганите) от меден рудник ходят да чистят в Бургас. От някъде 2 години междублоковите пространства се чистят през 2-3 дни и тревата се коси през седмица. Не знам в Брулени Хълмове как може да се реши проблема. Дори и да се чисти и после да не се хвърлят боклуци по улицата, след ден всичко ще е покрито само заради вятъра който е разпръснал боклуците, които циганите са извадили от контейнерите.
От друга страна замисли в момента какви услия се искат за събирането на пари за чистене на общите части. Много често самите входове тънат в боклуци защото не само живущите отказват да дават пари ами не може да се намери и човек да ги събира. Сега си помисли как ще изглежда всичко това във вариант - 5 блока с по 5 входа или 300 семейства с различно виждане за проблема.



Тема Re: Идеята ми е,нови [re: @sp]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано27.09.05 01:17



Е, ако 300 семества дадат по 1 лев, 2-ма безработни могат да получат по 150 и да вършат работа, също така бе, оскам да кажа това е идеята. То винаги има несъгласни, но това може да се събира като данък и всяка община да си го регламентира!

къде ми е кокЪла



Тема Re: Имам една идея!нови [re: MoPcKu]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано27.09.05 20:42



По принцип не съм лишена от така наречения дар"слово",но в момента направо ми е беден речника,как аджеба изобще ша стане тая работа?Та аз живея вече 20 години в един и същи вход и ако са отпусна да разправям работи,няма ми стигнат още 20г. Опитвала съм да посадя нещо като цветя отпред и да се грижа за тях,ми то не бяха подигравки,подмятания и още каквото ти дойде наум.Във вечно задръстената канализация чак хавлии са изкачали,а един път-бабешки кюлоти.Едва ли ти не си се слъсквал с подобни неща?Всички се правим,че разбираме,ама си крием главите като щраусите.Погледнете само М.Рудник с тоя хубав гаражен пейзаж.Парк се направи там,ама ако не го пази охранителната фирма-без него.Сори,че толкова песимизъм,ама както вече казах,не виждам светлина в тунела



Тема Re: Имам една идея!нови [re: morska valna]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано29.09.05 12:00



Ами песимизъм наистина не ни е нужен все пак да гледаме напред и да очакваме нещо по-добро...то т'ва лошото все ще свърши някога...

къде ми е кокЪла



Тема Re: Имам една идея!нови [re: MoPcKu]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано29.09.05 17:39



Тия по БигБрадър ми крадат идеята в момента, ще кажеш, че са прочели тук във форума какво сме писали, баси!

къде ми е кокЪла




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.