Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 12.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Silver clubнови  
Авторmanager (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 22:30



За въпроси, мнения и забележки относно Silver club - Бургас мога да Ви отговоря на адрес

.



Тема Re: Silver clubнови [re: manager]  
АвторCabel (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 23:37



Въпрос с повишена труднос: като Ви е толкова добър клуба, защо го рекламирате по разни форуми и етц? Нали най-добрата реклама е да излезеш с някого и той да ти каже: "Аре в Силвър-а, 'найш к'во е яко там. Много избиват от клиентите. Супер е. Пиеш, пиеш и нищо ти няма!"



Тема Re: Silver clubнови [re: Cabel]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 10:59



Toshko, Toshko. Nishto lichno chovek no ne pljui mesta na koito si rabotil ili ti si e iskalo. Rabotili sme zaedno i ne mislja nai malkoto, 4e e vyzpitano. Ako ne ti e haresvalo OK. Njama nishto losho da se pravi reklama kydeto i da e bilo. A i ne mislja 4e vyv forumite sa nai propadnalite tipove ili 4e da e dolnoprobno da se reklamirash tam. Vse si mislja mladi. (ostro)umni hora sys sobstveno mnenie koito sami izbirat kyde da otidat. Nikoi ne vi e kazal jok samo tam hodete i to4ka. Pazara e tozi koito pokazva dali neshto shte go byde ili ne. Az li4no haresvam da hodja na njakolko mesta i ne sym zabeljazal oba4e te da sa spreli da se reklamirat. A za tezi koito ne haresvam kazvam no tova e moe mnenie i ne se opitvam da ubedja vsi4ki 4e tam e gadno. Da ste 4uli neshto za Kucata Meduza? Vsi4ko e vypros na li4en izbor i vkus. No vajnoto e i da ti predostavjat njakakyv izbor. A i tuk razbirash in real life kakvo klientite ne haresvat i estestveno da popravish.Losho njama. Bydi malko po-4esten i uspeh v USA. I ako se razhodish njakoi pyt tam po Broadway prati pone edna karti4ka.



Тема Re: Silver clubнови [re: Cabel]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 11:10



A i v slu4aja reklama ne sym pro4el. Edin e-mail za mnenija i ZABELEJKI.Za nas klienta e N:1,i se interesuvame ne samo ot polojitelni mnenija i pohvali. a drug e vyprosa 4e pove4eto bylgari sme sviknali da se oplakvame po-razni forumi, etc no kogato si oshteten da ne si potyrsish pravata v slu4aja ot barman, servitjor i ot upravitel. Prepolagam v USA si usetil 4e ne e taka. Nie ne tolerirame orjazvaneto v gramaja i go presledvame sys cjalata strogost na zakona :). Ti li4no sam znaesh. Sys sigurnost pri nas shte polu4ish kompensacija ako se slu4i neshto podobno.



Тема Re: Silver club [re: !!!]  
Автор Radis (старши експерт)
Публикувано16.07.04 18:55



Абе много хубави коктейли правите в Силвъра, това не е реклама, просто е мое впечатление.



Тема Re: Silver clubнови [re: Radis]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 22:24



Blagodarja ti. Nadjavam se da e istina. Ne iskam da se pravja no nie naistina dyrjim na tjah i se staraem mnogo. Tyrsim i opitvame i novosti. Skoro o4akvai prijatni iznenadi. Garantiram ti sys sigurnost 4e alkohola vyv tjah ne e s orjazan gramaj i 4e vsi4ko se pravi sys staranie i jelanie. A greshki se dopuskat,njama kak. Samo tozi koito ne raboti e bezgreshen. Vsi4ki drugi vdigame glavi i prodyljavame popravjaiki gi. Samo kogato neshto ne ti haresa, bez nikakvi pritesnenija oplakvai se i vryshtai neshtata. Tyrsi si pravata. Davate pari koito trjabva da se zaslujat a ne da se vzemat. Klienta vinagi e prav. (dori i sednal v lu4aj). let's fun together.



Тема Re: Silver clubнови [re: !!!]  
Автор Глapyc (пернат и лаком)
Публикувано17.07.04 06:21



Njama nishto losho da se pravi reklama kydeto i da e bilo
Айде, бе! Ако утре дойда в клуба ти и се развикам "пийте само боза Каблешково" дали няма да те пис оф, а? Баси разсъжденията безразсъдни!!!
Тва е форум, а не панаир. Тук има правила, и като толкова ти се иска да пиешеш тук, ще ти се наложи да спазваш тези правила. Пък ако чак толкова си на зор, напиши го тоя твоя силвър клуб в "Място за препоръки "Най-доброто в Бургас"" един път и си седни на д-то.

ПП: Къде е продължението на пиесата "Трите фена и сервитьорката Деси"? От диалозите лъхаха толкова хумор и отчаяние...



Господ е един за всички, поради което не насмогва!

Тема Re: Silver clubнови [re: Глapyc]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 19:59



neshto mai se byrkash. estestveno 4e si ima granici kyde mojesh da pravish reklama i kyde ne. Nai-malkoto ot vyzpitanie (koeto pri teb mai lipsva), a i znaesh principite na demokracijata. Vyrni se v pyrvata tema i pro4eti njakyde kydeto pishe idvaite pri nas i t.n. Ili az ne moga da pisha ili ti ne mojesh da 4etesh. Povtarjam se, no vseki ima pravo da predlaga i vseki sam izbira. V ramkite na zakonnite neshta estestveno. A do temata s trite fena i Desi ne pitai men a mod-a. Tema kojato dori i nie slu4aino otkrihme, a i ve4e zaklju4ena. Ne iskam da sym grub i nevyzpitan no moje da se krystish i misirok.Pak si lakom i pernat, no i krjakash na vsjako povikvane kato tazi ptica. Otiva ti. Vjarvai mi. Ne te poznavam zatova i njamam nishto li4no sreshtu teb. Prosto taka pishesh. Uspeh.



Тема Re: Silver clubнови [re: !!!]  
АвторCabel (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 20:56



Първо изречение - отхвърлено: никога не съм искал да работя в Силвър-а. Когато ме обучаваха в Бродуей, управителката ми каза, че ще ме преместят в Силвър-а, но аз я питах дали не може да премести някой друг, а не мен. В отговор получих - "НЕ!" По стечение на обстоятелствата преместиха някой в Дриимс-а, а аз останах в Бродуей. Самият Силвър откакто е отворен ми е неприятен. Нищо лично.

А т'ва, че си писал такова изречение за клуб Силвър във форума, си е чиста реклама. Както искаш го увъртай, но е реклама. Вярно каза Гларус-а, ако влезна в Силвър-а и налепя плакати "За въпроси, мнения и к'вото си искате, относно клуб Бакарди (примерно), пишете на .... или се обадете безплатно на 0-800-БАКАРДИ" Т'ва ще го сметнете за реклама, нали?

Ако ще ми говориш как е тука в САЩ - заповядай. Тук, когато някой иска да рекламира във форум примерно, се договаря с уебмастерите, плаща си и си пуска банер (както този на "футбол.дир.бг" горе, който ме дразни). Ще дразни хората, но поне знаеш, че си си го платил, а не е някаква работа стил ДаунТаун Клауни Браун, както всъщност ти правиш. Това, че сме писали за Куцата Медуза разни неща, е било защото отдавна (цитирам) "Пу за нас тоа форум!" и си пишем редовно. Тук сме си свои. Който е като теб и само чете и пуска реклами - не е същото. Много добре знаеш. За реклами и препоръки си има тема "Най-доброто в Бургас" Дори мисля, че някой е писал там за Силвър-а.

Нищо лично. То и лично не може да е, защото не те знам Геша ли си или Красьо...така и не разбрах кой е третия.

За снимка на Бродуей не знам, но в Линчбург, Тенеси - ЩЕ ИМА.


Поздрави на Милен, Ицо, Нанко и шефовете.



Тема Re: Silver clubнови [re: !!!]  
Автор Глapyc (пернат и лаком)
Публикувано17.07.04 22:11



лол...както беше писала Марта, хубаво е такива като теб да списват от време на време тук...see you next time

Господ е един за всички, поради което не насмогва!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.