Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Морски, какво си се разбеснял такъв бе!нови  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано09.02.04 14:50



Скъпи другарчета и всички останали!
Какво му става на Морския в последно време, се чудя. Стане сутрин и вместо, може би, да закуси дветри пържени яйца с бекон плюс мюсли и микстура от природосъобразни и екологично чисти полуфабрикати, вземе, та влезе в клуб Бургас и още преди да се е разсънил съвсем, изтрие няколко теми и изпозаключи още няколко за здраве.
Това, другаре и другарке, е недемократично. Вярно, че заключените теми са дебилски. Техните автори обикновено пишат на латиница и нерядко (да не кажем винаги) допускат правописни грешки, които биха докарали невроза на всеки уважаващ себе си третокласник. Съдържанието им обикновено се свежда до риторични въпроси, които, ако човек пожелае, би могъл да чуе всеки месец в съответните пощенски клонове, където, подредени в стройни опашки, пенсионерите чакат, за да получат пенсиите си.
Но не е там работата, мр (модератор) Морски. Ако и СЕМ действаше на твоя принцип, от телевизионния небосклон бързо и неусетно биха отпаднали медийни колоси от рода на Къци Вапцаров, гусин Залолалололал..(това не мога да го произнасям), Меглена Ангелова, оная кифла от Елит и десетки други знайни и не толкова знайни воини на свободно разливащата се от ефира простотия. А това е неправилно. Теми, мр Морски, трябва да има за всички. Остави децата да се борчкат в калта, защото как иначе ще можем да стоим надменно отстрани и дълбокомислено да разсъждаваме над непостоянството на майката природа, която наред с нас - светлите и положителни натури, е създала тези странни, орангутаноподобни същества.
Трябва, Морски, да погледнеш и от тази страна на нещата и ако на мен не вярваш, то тогава попитай Стефан и ще видиш, че и той ще ти каже същото. Давам Стефан за пример, защото той има най - богат опит в тази насока и ако все още модераторът на клуб "Аз съм Сънчо" не го е изгонил, то е защото все още няма клуб "Аз съм Сънчо":))))

п.п. Повече за завоалираните ми заплахи с пуч - на живо и пред свидетели:)

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Марте...нови [re: marta_s]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано09.02.04 19:46



по желание на юзерите, а понякога и по липса смисъл(в темите), ги затварям. Не на мен пречат, но нали за това трябва да съм еднакво добър към всички! Ти правилно каза, че някой от тях са дебилски, да така е, но понякога избуяват до: закани, псувни, обиди, нагрубявания и т.н., кажи тогава какво да правя??? Някои мнения ги коригирам, други изтривам...пък и това ми е работата тук...
btw не намесвай Стефчо, той е друга класа

къде ми е кокъла



Тема Поставил си си невъзможна цел -нови [re: MoPcKu]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано10.02.04 11:21



да бъдеш еднакво добър към всички. Едно време и наште така - искаха да са еднакво добри към мен и брат ми. За да постигнат справедливост, предвид разликите в годините и в съответстващото им физическо развитие, му забраниха да ме бие (тъкмо навреме, защото до този момент постигахме и ремита) Веднага се възползвах от привилегиите и започнах да го замерям с каквото ми падне. Един ден по случайност му пукнах главата, нашите се ядосаха и мораториумът падна. Естествено, гадината си го върна и редовно ме помиташе от бой, докато постепенно се научих да не се заяждам толкова редовно и постигнахме някакъв баланс в отношенията си.
С тази поучителна история искам да ти кажа, че понякога е добре да оставиш нещата на естественото им развитие. Ако все пак държиш да заемеш активна позиция и да си добър към някого (понеже към всички не става), решението е много просто. Избираш си да си добър към мен, оставяш си ме да псувам, обиждам и нагрубявам хората колкото си искам, а останалите остро и принципно триеш всеки път, когато споменат думата "гъз". С течение на времето ще наблюдаваш как се оформям като видно леке, но това ще топли сърцето ти, защото ще знаеш, че отчасти и ти си допринесъл за това. Възможно е един ден да ми стане самотно и да запона да мрънкам, но засега ми звучи доста добре!!!

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Хехехехе...нови [re: marta_s]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано10.02.04 11:59



Марте това с "гъз-а" е яко, само че да ти кажа честно, при псувните много рядко се споменава. В повечето случай се говори за други части на човешкото тяло или непресъстващи лица
А иначе аз само теб ако оставя да си правиш, каквото искаш, после трябва да минавам с базуката и да разчиствам само останки...
btw прави си каквото искаш и без туй рядко идваш...

къде ми е кокъла



Тема Не е вярно,нови [re: MoPcKu]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано10.02.04 13:22



споменава се и то доста често. И не сам в псувните, а също и в народните пословици и поговорки. Просто любимият ни свенлив народ е заменил въпросната дума с по - деликатната "дупе". Ще ти дам и примери:
Сухо дупе риба не яде.
Дупе да ти е яко.
На гол...(тук народът не се е посвенил)...гъз - чифте пищови...
и други подобни...

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Не е вярно,нови [re: marta_s]  
Автор Voice (of America)
Публикувано10.02.04 14:02



На гол...(тук народът не се е посвенил)...гъз - чифте пищови...


...стоящо на видно място като WARNING в българските казарми а също така най-горе в клуб Адам и Адам.




Тема Re: Не е вярно,нови [re: Voice]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано10.02.04 14:21



...А на беше ли "...на гол тумбак...чифте пищови...", пък може и аз да се бъркам???

къде ми е кокъла



Тема Re: Не е вярно,нови [re: MoPcKu]  
Автор Voice (of America)
Публикувано10.02.04 14:26



Мен ли питаш, аз само цитирам
всичко българско и родно твърде чуждо е за мене



Тема Re: Не е вярно,нови [re: Voice]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано10.02.04 14:48



да де, аз пък изказвам мнение...

къде ми е кокъла



Тема Яяяяяяя...ти филми не гледаш ли,нови [re: MoPcKu]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано10.02.04 14:50



къде си видял някой да си носи пищовите на тумбака, м?

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.