Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 12.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема kabelen internetнови  
АвторsilverBullet (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 17:26



Zdrasti :-),
nqkoj znae li dobyr kabelen dostav4ik na internet za centralna gradska 4ast. Shte vi byda blagodaren ako me orientirate za kakvo stava duma kato cena(instalacionna i mese4na taxa) i ka4estvo(skorost i nadejdnost), kakto i ako mojete da mi kajete adresi na sajtove na takiva firmi. Jiveq v rajona na DNA(ul. Slivnitza).

Thanks.



Тема Re: kabelen internetнови [re: silverBullet]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано09.10.03 18:08



Ами виж в сайта на СКАТ!

на лов за спомени


Тема Re: kabelen internetнови [re: MoPcKu]  
АвторsilverBullet (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 18:50



Kakyv im beshe sajta?
Ama ako i internet-a im e kato televiziqta(a imenno boza - za da ne kaja po-silni dumi) predpo4itam da si karam na dialup.



Тема Re: kabelen internetнови [re: silverBullet]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано09.10.03 19:20



Ами значи връзката е добра и постоянно си он-лайн...адреса е www.tvskat.net

на лов за спомени


Тема Телевизията им е супер -нови [re: silverBullet]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано09.10.03 23:13



ако не са прекарали кабел до мястото, където живееш - това ми се струва странно, защото те окабелиха не само целия център, но и някои от комплексите. Аз живея малко по-нагоре от теб - до Пожарната. И нетът им е стабилен. Плащам по най-евтината тарифа, защото и тъй по цял ден ме няма и децата ми теглят песни - $ 12, което прави към 20 лв. Модемът можеш да го вземеш и на лизинг за цяла година и ти излиза почти без пари, защото лизингът не оскъпява никак модема. Не зная какво е качеството на телевизията ти, но когато тук ни прекараха оптичния кабел под земята - качеството ни се вдигна с пъти и не са имали никакви издънки вече повече от година. Същото и за нета. Не мога да кажа лоша дума за тях, ако си плащаш редовно таксите. Даже, когато се задават проблеми с БТК, админът пуска предупрещдаващи мейли в аванс, за да не се изненадваме или ядосваме. Пък FTP-сървърът им е пълен с вкусотии - филми, музика и прочее пкантни неща - можеш само там да си киснеш и от там да теглиш - пак си струва. Аз тегля средно по един филм на ден (скоростта е около 16-17К) - а админът се старае да пуска всички нови филми. Толкова за СКАТ.
Виж и този сайт:





Тема Re: Телевизията им е супер -нови [re: Stefan]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 00:14



Човека имаше предвид каналите Скат, които са пълна селяния и за това е виновен най-вече произхода на шефа им.
За качеството нямам забележки особени, но пък и там ако имаше проблем не знам кой идиот би им останал абонат... тия хора едни новини нямат.
free-то им е само за вътрешно ползване, и да даваш адреса няма полза.
Колкото до скоростта до FTP-то - като я съобщаваш публично само им правиш антиреклама.



Тема Re: kabelen internetнови [re: silverBullet]  
Автор MapTuH (непознатиндивид)
Публикувано10.10.03 00:17



digicom.bg
НО КАТО ТЕХЕН ПОТРЕБИТЕЛ НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ - МНОГО СЕ ДЪНЯТ..макар и май да се оправят..



Тема Re: Телевизията им е супер -нови [re: voice]  
АвторГoШo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 00:48



....Май много много телевизията няма значение .....в смисъл важното е да няма 'звездички' и др такива и нет-а да е добре ....:"))))))
Аз съм техен абонат от около 7-8 месеца и съм доволен чесно казано ... макар че съм в Меден Рудник, където Digicom се дънят постоянно .....Спирал ми е нет-а 2 или 3 пъти за цялото време до сега , но наистина админ-а им праща mail-и кога ще спира .....така че мисля че за сега ( поне ) няма проблем ....



Тема Re: kabelen internet [re: silverBullet]  
АвторsilverBullet (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 14:42



Blagodarq na vsi4ki za preporykite i komentarite. Zna4i obshto vzeto opciite ne sa koj znae kakvi kakto razbiram - ili skat ili digicom. Za skat me pritesnqva naj-ve4e cenata na kabelniq modem - 70$ ne sa koj znae kakva suma no pyk i ne se znae kolko vreme shte go polzvam. Digicom kak dostavqt - prez Ethernet li? Ako e taka shte e po-evtino tyj kato ve4e imam mrejova karta, no pyk i az sym 4uval 4e dosta 4esto se dynqt.



Тема Re: kabelen internet [re: silverBullet]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 16:12



Digicom направо ги забравяй по-жалка фирма от тях няма. Няма познат който да е бил при тях и да не съжалява. Не стига, че са amateurs но са и нагли.
Варианти имаш доста но кажи за какво ти трябва нета. Ако ще сърфираш само и за чат може да се вържеш на TV-MIX или Unacs. За първата ще ти трябва отново модем но там наемите са ниски (мисля че 5 лв на месец) а втората по LAN. През телевизия RN като им гледам вече не е изгодно защото са сложили зверски ограничения на трафика.
Друг вариант е comnet там достъпа до локалните ресурси е много бърз но това ако ще дърпаш филми като луд. Иначе към интернет започва от 19.200 до около 50.000kbps но последното е 60лв...поне е неограничен.
Пусна се слух за някаква нова фирма, която в момента полагала оптиката и щяла да започне до месец но не знам повече. Там най-интересното за момента е че са направили Mirror на arenabg и ще се дърпа здраво.
Ако не ти се чака закачай се на скат, цените им са най-добрите а качеството е наистина добро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.