Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 29.09.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Алооооооо защитницитенови  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано12.09.03 10:19



на модераторката!!! Сега доволни ли сте? Само да питам...кой беше тиранин? Cabel? Не мисля. Тиранина си личи. Виждате ли сега за какво говорех. Представятели си докъде може тъпотията у хората? Много е готино така все едно само Морски пише в този клуб. Прекрасно. Обръщайте и внимание, защитавайте я, направете я почетен член!!! Може би само за едно сте прави. Не трябва бан за нея, трябва карабинерите да нахлуят в дома и, да изземат компютъра и после да и забранят да се доближава на повече от метър до тази машина. Само това е спасението. Някой да има връзки?

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: mizzo]  
Автор Cabel (fulborg)
Публикувано12.09.03 10:33



Как, бре? Аз съм тиранина. Вече и тиранти си купих.

Като каза, че само Морски пише... говорих с една позната от клуб Матрицата. Оказа се, че е от (гр.)Бургас и стана дума, че аз пиша тука(клуба). При влизането си тя каза "Май само модератора пише в този клуб". Кофти визия наистина. Сякаш Морския ни е настъпал по вратовете и не дава да пишем. Добре, че се познаваме и знаем, че не е така.

А т'ва за изземането на компютъра... дай да се обадим на сватята (S.W.A.T.-ята)

Вкопчил съм се в думите ти.
Живея от дъха ти.
Чувствам с кожата ти.
Ще бъда ли винаги тук?


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: Cabel]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано12.09.03 11:56



Защо обръщате внимание на това жалко същество. Искате да му отнемете последната радост в живота ли?

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: mizzo]  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано12.09.03 13:04



ЬМ АРЕ БЕ ЗАЛА ИМАМ БАИА СТЕ СЕ ОЗОРИАТ

http://us.f2.yahoofs.com/users/3f2ced03_11c67/bc/sono+nata!/gia++a+casa/siamo+1+familia/spozini-


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: Cabel]  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано12.09.03 13:07



АМИ ТАИ ДЕ АС ПИСЦА И A KVO SA VINOVNI DRYGITE NA TIA DET NE ISKAT DA PISCAT AKO NE VI XARESVAM NE ME CETETE...
A KVO LOSCO IMA V TOVA CE OTVORIX STARI TEMI NIMA IMA NIAKAKV ZAKON ZA PROTIV TOVA A?

http://us.f2.yahoofs.com/users/3f2ced03_11c67/bc/sono+nata!/gia++a+casa/siamo+1+familia/spozini-


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: mizzo]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 20:38



Защитниците си мълчат а морския си умира от кеф, че го сваля една грозна ямболска пачавра.



Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: mizzo]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.09.03 23:23



Еeeeee, как да съм доволна!
Предполагах, че й се намира някъде закътано малко чувство за мярка, но като няма и няма, избълва още наглост и гадории.
Само се потвърди поговорката:
С луд можеш да се разбереш, но с прост - не!

Р.Р. Дано карабинерите да са повечко, че да й .... стигнат.

Ту лоша, ту добра..... ту и двете заедно.


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: voice]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано13.09.03 15:07



Не си прав. Говорил съм с Морския по тоя въпрос. И той е на нашето мнение, но съгласи се че бан не може да помогне. Видя че имаше бан, но пак валеше от глупости като нерегната. Така че само хората от дир.бг могат да направят нещо по въпроса като я баннат по айпи или някой по-добър хакер ако познаваш такъв, аз ще ти кажа какво да направи. Но каквото и да и направи хакер, пак ще и е малко.

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещё лучше!


Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: mizzo]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано13.09.03 16:45



Моляяяя не може ????
mizzo и аз съм бил модератор и знам, че бана и е въпрос на два клика и едно paste. Още повече тя е със статично IP и няма да се засегнат други потребители на италианския телеком (нали там скъпа) представям си колко от тях пък биха писали в клуб Бургас.
За тва от маса време говоря, че морския се прави на ударен а на нея тия неща не са и за първи път (точно това връщане на теми беше го направила и преди да има модератор).



Тема Re: Алооооооо защитницитенови [re: holi_day]  
Автор Cabel (fulborg)
Публикувано14.09.03 10:04



Спокойно. Всичко ще приключи съвсем скоро. Само чакам МоРсКия да ми даде 4 числа и ще се оправи работата набързо

mizzo, брей к'ви сме гадни.

Вкопчил съм се в думите ти.
Живея от дъха ти.
Чувствам с кожата ти.
Ще бъда ли винаги тук?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.