Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 24.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Малка рекапитулация -нови  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано17.08.03 05:36



понеже и Морски и Кабел се оправдаха с гласа народен - глас божи, направих си труд да преброя гласовете от заключената тема на Кабела и сега ще ги извадя наяве:
За банването са: Cabel, Свиреп Цицофил, da_ni, iren, voice, mizzo и сноб - макар, че тоя последния сам си казва, че не е от клуба, пък и е нерегнат - може да е някой от регнатите с друг ник. Все пак - общо 7 души.
Сега да видим кои са против:
Стефан, Ребека, Петър, Ниро, Очи Сини, holi_day и самата Moderator - пак седем.
Нека ме опровергаят сега пичовете - а пък Кабела съветвам да си преброи темите на първа страница (нали на това се позовава) - цели четири на брой!!! - даже две от тях си е изтрил, защото е осъзнал какви глупости е написал. Той по-малък спамър ли е от Модератор-ката? Аз също не искам да му чета глупостите, ама не си го казвам в прав текст - какво интересно за мен да има във вечните любовни пъшкания на един 20 годишен младеж? И аз мога Кабелчо с твойте камъни по твойта глава сега:
Приятно ли е като влезеш да видиш половината теми в таблицата да са от нея и да знаеш, че пише само глупости вътре. - Нима не съм прав?

И защо избрахме модератор - аз добре помня - но Кабелът още го нямаше в клуба, затова сега ще му припомня. Избрахме го, защото идваха разни гадове и си изливаха недоволството от Бургас в клуба и пишеха глупости за града ни - за това го избрахме, за да ги трие, защото наближи лятото и очаквахме повече такива гадости. Но Елена е писала само хубави работи за града ни. И аз не мисля, че е спамърка.

Предлагам модератора - ако има достойноство - веднага да премахне бана, защото гласуването не показва желание от страна на клуба за този бан.



Тема Re: Малка рекапитулация -нови [re: Stefan]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано17.08.03 10:14



Добре знаех си аз, че ще съм виновен за всичко! Вземете компромисно решение, аз съм съгласен...

на лов за спомени



Тема Re: Малка рекапитулация -нови [re: MoPcKu]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано17.08.03 11:22



Морски,наистина няма нужда/за сега!/от този бан...Ти като модератор на клуба можеш да я предупредиш съвсем човешки,да й обясниш,че желанието ти е тук да се постват само постове,които не дават предпоставка за започването на едно заяждане,обиждане и т.н...Прочетох нейни мнения из други клубове и не останах с добро впечатление,но все пак в този клуб не е обидила никого засега!Ако го стори,е тогава вече няма да съм против бана.Но първо й изясни нещата,прати й бележка,обясни й!Казвам бележка,за да не се получава разгорещен спор м/у постващите тукАко и тогава не поеме-прави каквото знаеш!!!
Хайде,успех!



Тема Re: Малка рекапитулация -нови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано17.08.03 11:30



Аз съм я предупредил също така и казах, ако има нещо да допълни да ми пише! Да не мислиш, че съм и поставил забрана ей така?!

на лов за спомени



Тема Нека си пише момичето -нови [re: MoPcKu]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано17.08.03 14:04



на никого не пречи. Аз не я кликвам - или много рядко... Не ми е на трапезата - не я виждам, не ми досажда. Всеки си има право да пише - да си пише жената; сигурен съм, че това разтоварва - винаги е в кондиция и в добро настроение. Нали ДИР.БГ не е наша собственост - който плаща масрафа на всички ни - той ще решава и за нея. Ама ние...какво - на Иван Костов - Камандира ли ще се правим сега тук? Аз винаги си избирам хората, които да чета - а свестният се познава от 2-3 поствания. Банът е в главите ни - не се слага по административен ред. Христо Фотев казваше:
Не по площадите - а в нашите души -
тя, свободата, се изгражда и руши!


P.S. Народът го е казал простичко: Луд умора няма. Не визирам точно Елена. Всеки от нас си е луд по своему - един е полудял на тема пари, друг на тема власт, трети на тема коли, четвърти на тема деца и така нататък... Всеки си е башка луд, сиреч - служи си вярно и предано на лудостта - то това май осмисля и живота.

Но не бива да си мърсим душите с несправедливо отношение към една българка в чужбина, която обича нашия град. Каквато и да е тя - тя е една от нас и е в правото си да ползва същите блага, каквито и ние.



Тема С две думинови [re: Stefan]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано17.08.03 14:49



Лудите да си лудуват

Добре че сте малко такива...




Тема Re: Малка рекапитулация - [re: Stefan]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано17.08.03 22:11



Прости, но тази дама си е за чист бан. Спамът не се толелира никъде. Фактът, че е далеч от България не я оправдава по никакъв начин.

Плюс това нямаш право да правиш забележка на модератора. Модераторът взима решението, той носи отговорността. След като веднъж му е гласувано доверие -- трябва да приемеш, че преценката му е точна. Дори и да не ти изглежда така.

Подозирам, че просто нямаш опит в онлайн комуникациите и не си наясно с общоприетите правила. Извини ме, ако тонът ми ти се струва остър, не искам да те обидя или нагрубя. Със здраве~

--
Shine on~


Тема Не се засягам ни най-малко!нови [re: NeonSun]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано17.08.03 22:33



В клубовете от две години и половина минавам за най-големия враг на модерирането. Но тава си е лично и не искам да занимавам никого...
Модераторът в този клуб го познавам лично от близо пет години и той бе избран със специално предназначение. Той не е някакъв деспот, който (веднъж избран) няма коректив - тези неща умряха още с отрязването на главите на Луи XVI и съпругата му Мария-Антоанета през 1793 год. Всяко поведение трябва да си има коректив, защото аз не живея в Зимбабве или в Камбоджа. И не разбирам постването ти... Да не би модераторът да е собственик на ДИР.БГ - клуб Бургас, че да си развява коня както си реши?



Тема Re: Малка рекапитулация -нови [re: Stefan]  
Автор Cabel (Кабел Кастро)
Публикувано17.08.03 22:39



гн. Цивилизован и справедлив...

Гледам можеш да броиш, но си пропуснал нещо важно... сигурно е от годинките, които ти толкова често споменаваш.

1) Темата беше заключена ПРЕДИ да гласуват Марта и Зветенце.
2) модераторката НЯМА право на глас тук, защото точно тя е на "подсъдимата скамейка". Да си присъствал на процес в съда, където подсъдимия да казва "Аз искам да бъда осъден"? А самата тя не беше ли предупредена на няколко пъти да пише нещо смислено?
3) Нито една тема няма като разговор м/у теб и модераторката, а знаеш доста неща за нея - очевидно комуникираш по друг начин с нея и дори тя да е отстранена от "Бургас" пак ще можете да си говорите
4) Казваш сноб е написал, че не е член на клуба, а самият ти пишеш "Макар вече да не съм член на клуба...." Явно не мислиш какво си писал. Сигурно е от ГОДИНКИТЕ уважаеми член на клуб 40+
5) Ти съвсем си изключил за темите, които съм изтрил. Дори не знаеш за какво става дума там.
5.1) Темата "Re: Vinagi ima ne6to novo *DELETED*" беше някакъв бъг. После много ясно казах, че имаше нова тема с реклама на някакъв сайт и написах отговор към него, но явно МоРсКия вече го беше изтрил и ми даде грешка.... "Това мнение не съществува" или нещо подобно. Малко по-късно изскочи като нова тема. Изтрих я, но пак се появи от някъде.
5.2) Темата "Този Четв.... утре *DELETED*" я изтрих, защото беше за Четвъртък-а и сметнах, че не е нужна. Глупостите не са там, а в твоите думи.



[image]C:\Documents and Settings\Antonio\Documenti\Immagini[/image]

Редактирано от Cabel на 17.08.03 23:06.



Тема Re: Малка рекапитулация -нови [re: Stefan]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано19.08.03 11:54



Модераторката е допъплила и в пороци - от тази гледна точка, банът Е КОФТИ, но не чак толкова, защото аз и без друго не и отварям темите, защото ме отегчава.
От друга страна, аз винаги съм си мечтала да ме баннат, но, уви...таа тръпка ми е непозната. В този смисъл модераторката Е ИЗВАДИЛА КЪСМЕТ , какъвто аз не съм.
От трета страна, модераторката и досадна и не заслужава такова внимание (вж. по - горе), поради което НЕ следва да бъде банната.
От четвърта страна, що пък да не и тресне един бан Кабелчо, нека ДА СИ прави кефа момчето.
Абе, сложно е за обясняване, като си прегледах гледните точки, май МИ Е ВСЕ ТАЯ

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.