Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 24.06.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема сложете си табелкинови  
Авторc****cc (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 15:36



в Бургас който да показват на отиване пътят къв созопол а на връщане пътя към СОФИЯ и ПЛОВДИВ все пак Бургас е малко градче и общината все ще намери две табелки за да не се объркват шофьорите отивайки на юг от Бургас и после връщайки се добре че минавам само два пъти в годината отивайки и връщайки се от морето южно от Бургас



Тема Re: сложете си табелкинови [re: c****cc]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано08.08.03 16:27



Само да та светна че имаш да вземеш само един завой от влизането в Бургас до излизането му за Созопол и там си има табела. За неориентирани като теб ( аз не съм чул някой друг да бърка пътя за Созопол и за София) не може да се слагат табели на всеки 100 метра и да бъркат повече шофьорите. Като виждаш на всеки стълб табела на "Дерони" нали не си мислиш че някъде наблизо е завода за производство на лютеница.
Аз да не отварям приказка че на околовръстното на София няма една табела дето да укаже къде е пътя за Кулата, налага се да питаш на всеки 100 метра. Ами ако пътуваш вечер като мен? А това е пътя за Олимпийската столица!!!
Ти се заяждаш за Созопол
Аре моля ти се оди си чеши крастата да пишеш някъде другаде.


Жить - хорошо, а хорошо жить - ещо лучше!


Тема Re: сложете си табелкинови [re: c****cc]  
Авторvoice (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 16:30



Мдааа малко и спретнато, само пълен идиот би се изгубил



Тема опит за леекичък АНАЛизнови [re: c****cc]  
Автор Cвиpeп цицoфил (гросмайстор)
Публикувано08.08.03 17:05



цитирам (не мога да се удържа просто)

> в Бургас който да показват на отиване пътят къв созопол а на връщане пътя
> към СОФИЯ и ПЛОВДИВ все пак Бургас е малко градче и общината все ще
> намери две табелки за да не се объркват шофьорите отивайки на юг от
> Бургас и после връщайки се добре че минавам само два пъти в годината
> отивайки и връщайки се от морето южно от Бургас

Бургас - 4 пъти
СОФИЯ, ПЛОВДИВ - по веднъж (тоя фен харесва Бургас)
запетаи - 0 броя
точки - 0 броя
възклицателни знаци - 0 броя (те не му и трябват. ето 2 от мен: Ти си мноо прост ве !?)
"отиване" - 3 пъти
"връщане" - 2 пъти (извод. още е тука ! Марш, неграмотно селян, марш от тука)
другия път иди на панчеревското езеро. за него не ти требе джокер. ти си си оттам.

Човекът е човек, когато е на път
жената е жена, когато я ....


Тема Re: сложете си табелкинови [re: c****cc]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано08.08.03 17:28



някога имаше огромни табели но цигани и пишман ловци им разказаха играта, а сега вече няма пари за такива подробности



Тема Re: опит за леекичък АНАЛизнови [re: Cвиpeп цицoфил]  
Авторбop (Нерегистриран)
Публикувано09.08.03 10:50



Ti si kompleksiran glupak. Krai na zabelejkata...



Тема Re: сложете си табелкинови [re: c****cc]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано09.08.03 12:30



А аз защо винаги съм си мислел, че софиянци са много по наясно от нас бургазлии за разположението на цялото южно черноморие /а и не само/. Или както бе казано някъде - всички пътища водят до морето



Тема Re: опит за леекичък АНАЛизнови [re: бop]  
Автор Cabel (Кастро)
Публикувано09.08.03 13:05



'що да е комплексиран?
'що да е глупак?

Просто и аз се кефя като видя някой да пише некадърно невероятно смешно ми е въпреки, че според Виктор Юго да грешиш е човешко.. Имаше един програмистки лаф като продължение на неговата мисъл, но хайде да не ви отегчавам.

Всъщност гросмайстора е пропуснал да види, че нашия неграмотник е писал "в Бургас който...", а става въпрос за табели (мн. число) и трябва да е "които", но хайде да не почвам и аз

А допускате ли, че щом нашия човек е толкова неграмотен, може да е минал покрай табелата, но да не е успял да я прочете

Ballantines
Go play = Играй гол


Тема Re: сложете си табелкинови [re: niro]  
Автор OЧИ CИHИ (изумрудени)
Публикувано09.08.03 15:13



абсолютно точно!
Пък и да не забравяме,че по-голямата част от "софиянци"са си просто бивши жители на околните софийски селца
За останалото какво да говорим...то граматика,то невежество...



Тема Re: сложете си табелки [re: OЧИ CИHИ]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано10.08.03 10:33



Ех, маамууу...

Как от една констатация, че липсват табели (което е факт) и че хората объркват пътя (което също се случва) стигнахте до прословутите софийски села... Че и всички граматически и правописни грешки анализирахте... Просто прекрасно.

В случая не се говореше за липсата на указателни табели около София (което също не го отричам) -- по тази тема ще се дискутира (предполагам) във форума за София, нали?

Що така, бе, бургазлии -- все на местен патриотизъм ни избива, все "бий шопа" се чува? О, забравих, понякога се мяткаме и по варненци. Щото София и Варна са по-напред и ние им завиждаме, та чак ни се реве? И в безсилието си да ги настигнем... поне можем да плюем по тях!

Ей, да се стегнете и да престанете да делите хората на готЕни (от Бургас) и тъпаци (от всяка друга част на България). Че ставаме за смях!

--
Shine on~



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.