Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 28.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хей, агенти ..нови  
Автор Vivo® (гросмайстор)
Публикувано06.08.03 17:07



.. пак се прочухмее ;)))
оказа се че снощи, в морската, някой е намачкал фасона на мегазвездите група "Те", които - забележете сега иронията - са били в родния ни град за концерт под мотото "Не на насилието"

аферим

айде на море


Тема Popravka!нови [re: Vivo®]  
АвторBs (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 11:10



Ne sa 'Te', a P.I.F.



Тема Re: Popravka!нови [re: Bs]  
Автор Vivo® (гросмайстор)
Публикувано06.08.03 12:07



да - грешка
Пиф
;)

айде на море


Тема Re: хей, агенти ..нови [re: Vivo®]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано06.08.03 12:38



а аз не съм забелязал че са били тук



Тема Re: хей, агенти ..нови [re: Пeтъp_]  
Автор Vivo® (гросмайстор)
Публикувано06.08.03 12:48



явно някой обаче ги е забелязал ;))
и то в 5 през нощта
абе гадни шопи .. бооойй ;)))

айде на море


Тема Чакай малконови [re: Vivo®]  
Автор mizzo (спокоен)
Публикувано06.08.03 13:05



P.I.F. не са ли от Варна?? А и доколкото подразбирам от пресата май са били порядъчно пияни и като нищо са си заслужили боя. Фронтмена даже не можал да опише нападателите няколко часа по-късно защото още бил пиян.

Жить - хорошо, а хорошо жить - ещо лучше!


Тема Re: Чакай малконови [re: mizzo]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано06.08.03 13:34



Някой може ли да даде пълна информация за случилото се? Май само можем да гадаем....

на лов за спомени



Тема Re: Чакай малко [re: mizzo]  
Автор Vivo® (гросмайстор)
Публикувано06.08.03 13:36



това имам предвид. много е вероятно да има причина :))
май са от варна
утежняващо вината обстоятелство ;))
а за "шоппи" - имам предвид събирателен образ на всички неориентирани провинциалисти :)) (далеч от бургас )

айде на море


Тема Re: Чакай малконови [re: mizzo]  
Авторcъceдka-kokeтka (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 13:46



аз да ти се поскарам малко;)))
много държа да си уредя среща с теП и съквартирантчо;))) и да ме заведете на караокеееее, м?)))))



Тема Re: хей, агенти ..нови [re: Vivo®]  
Автор * mi * (Shake it!)
Публикувано06.08.03 13:54



OK - били са пияни; OK - било е четири сутринта; OK - правели са се на велики по един или друг начин (а може и да не са се правили, общо взето ми писна да слушам комплексарски изказвания, че всички българи, които все пак стигат до кратките си 15 мин слава в националния ефир, са надути фукняри). Това ли е начина да кажеш на някой, че не кефи и е най-добре да се разкара? Обират те, ти отиваш в полицията с проблем, ако изобщо успееш да намериш къде е райнното управление, защото от 166 те съветват за Пето райнно да си хванеш такси (и с какви пари, щом са те обрали??), а когато най-накрая го намериш, там отпуснати униформени със заспал и леко високомерен поглед те посрещат с "Мани ми се от главата, защото си пиян"... Excuse me, ние сме много гостоприемни. Ние сме лицето на града, пазителите на реда. Обществото? Целокупното бургаско градско население стои от страни и чопли семки. Не му се сърдя, вече зная, че то само това може.

И държа да отбележа, че агресивният тон в постинга ми не е само поради случаят с P.I.F. Аз самата преди 10 дни, когато бях в Бургас, станах жертва на нападатели, които буквално отскубнаха дамската чантата от ръцете ми. Никой не ми подаде ръка да стана, нито един шофьор не препречи пътя на колата, в която се качи нападателят. А от 166 ми казаха точно това: Хвани такси до Пето районно, защото там е станал обира. Благодаря ви, вие сте толкова услужливи!

OK, бъдете cool, но ако аз не бях от Бургас, повече никога нямаше да стъпя в този град. Разбирам и всички хора, които се изказват не чак толкова ласкаво за града и населението.

И, Vivo®, странна инфантилност блика от постингите. Съжалявам, че съм груба, но в последно време съм станала леко докачлива по темата.

=========================
Trouble is my middle name...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.