Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 14.06.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Да знаете Слънчев бряг станал...нови  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано03.05.02 01:29



малкия Афганистан... Ми поне германците така разправят и най-интересното, е че не могат да схвана, как може в началото на сезона да има толкова мн ядрени дупки на толкова малко място...??? Ма то и ние май не знаем...бе луда страна се извъдихме, то лошо няма, ама да Ви кажа честно един мой приятел каза "еби мама му" да така е ама то всичко вече стана ...еби мама муБАСИИИ

..."Всичко далече от морето е провинция"... Ъ.Хемингуей


Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: MoPcKu]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано03.05.02 16:59



Даа,голямо шоу еВ някой хотели с чужденци са сложили дървени прегради за да не могат туристите да гледат какво става извън хотела

User Club "Resprom"

Ама нали се сещаш че ако дойдеш малко по-късно и можеш да се изгубиш между многото нови хотели

Редактирано от DTMF на 03.05.02 17:07.



Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: DTMF]  
АвторBanjaluka (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 14:10



Da li su to novi hoteli ili su stari renovirani? Ja sam nekada davno jos 1982 bio u Suncevom brijego ali sam kampovao. Dobro je bilo i bilo je sve jeftino. Kako je sada sa cijenama . Za koliko se moze novaca boraviti 10 dana. ?



Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: Banjaluka]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано04.05.02 14:14



Има около 20-30 чисто нови хотели и много стари са ремонтирани.
В момента правят нови главни улици.
Цените не знам, сезона сега започва,най-добре е на квартира в близко село.

User Club "TA 601"

Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: Banjaluka]  
Автор worker7 (Kill'em All)
Публикувано10.05.02 02:37



Sada e puno novi hoteli Shabane :)) i vsi stari sa kao novi...ama za cijena..ovo e strashen vupros :)) 10 dana ako si sam, po 80-150 d.m na dan, ako nema da ebesh de :) Ako hochesh da ti auto , pari....otkradnat dolazi :) ne boi se...[ zaebavam se :)) ]



Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: worker7]  
АвторBanjaluka (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 18:06



Onda je skuplje nnego u Grckoj. 80-150 dm je stvarno preskupo. Moja je mjesecna plata 600 dm. Posto je onda kampovanje? Znam da je sve nekada bilo jeftino da jeftinije nemoze bioti. Klopa i cuga isto. Znam da je pvo bilo oko jkednog lava sto je iznosilo oko 1 dm. Hvala na inaformacijama.



Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: Banjaluka]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано16.05.02 13:07



В Сл.Бряг има и заведения за хранене с много ниски цени-на центъра има 2 заведения където кюфте и кебапче са по 50 стотинки,а шопска салата-само по 1 лев

Но по някога тръдно можеш да намериш свободно място



Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: DTMF]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано16.05.02 15:32



Да, от македонци особено голяма обсада ще е на такова място...че и отстъпка ще искат..




Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: бyбoлeчka]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано16.05.02 16:58



То сега не е здравословно тук...събрала се е мафия от цяла България и не могат да си поделят комплекса.....да се изтрепят дано



Тема Re: Да знаете Слънчев бряг станал...нови [re: DTMF]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано16.05.02 23:08



А така - да се изтрепят...и после ние ще си го делим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.