Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 05.06.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.01.11 09:59



Бареков става президент на Ботев?
Пет, 2011-01-14 09:12
Николай Бареков ще е новият президент на Ботев (Пд). Това е най-горещата новина от кухнята на пловдивския клуб. Информацията, че Бареков ще застане начело на любимия си клуб, се носи в града под тепетата от повече от месец. Той ще заеме поста, след като учредяването на АД на клуба стане факт. Както е известно, 90% от дружеството ще притежава банкерът Цветан Василев. Първоначално се считаше, че прокуристът в КТБ Юли Попов ще бъде новият президент.

Бареков е един от най-известните привърженици на "канарчетата". Той е с огромен принос за освобождаването на Ботев от 10-годишното управление на Димитър Христолов. Бареков беше и сред хората, които ходатайстваха за разрешаването на спора между общината и Министерството на отбраната за стадион "Христо Ботев", който беше разрешен миналата година. След това клубът подписа договор за наем на съоръжението за срок от 10 години.

Заедно с Бареков ще пристигне и нов треньор. Става дума за Велислав Вуцов. Той вече е препоръчал доста футболисти на новите босове, с които е постигнато споразумение.

Мястото на сегашния треньор и председател на УС на Сдружение ФК Ботев Пловдив Марин Бакалов е възможно да изстине. На стадион "Христо Ботев" се говори, че рекордьорът по изиграни мачове в "А" група ще получи друг пост в Ботев или ще остане извън клуба.




просто няма такава идиотщина



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.01.11 12:59



Баце, недей вярвай на всичко що се пише

.

Най-вероятно президент ще е Юли Попов.



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано14.01.11 13:07



Всъшност сега разбирам, че Юли Попов е отказал, може би поради това са тръгнали слуховете за Барека.



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано17.01.11 13:34





Момчиле, ти си най-запознат с казуса. Вярно ли е това?



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: Vendome]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.01.11 13:53



Аз каквото знам е следното:

Утре ще се водят разговори по учреждяването на АД-то в София. До момента не е имало раздвижване поради коледно - новогодишните празници и поради това, че Василев е закупил 24 часа, Труд и незнам си кво и са имали работа по-това (един вид по-приоритетно е било).

С Курдов ситуацията е следната - няма как да му се дават 5К на месец, без да има профи договор - един вид да си инвестира в някой, който всеки момент може да си тръгне.

Тва знам аз. Врътки с община и незнам си кво си - не съм чувал. Новини ще има тази седмица предполагам.



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.01.11 18:45



Игрички разни. Чакал поръчка от общината, купувал вестници, ала-бала.

Изглежда приоритетите на Цветан Василев не са да развива отбора.
Еми щом е така, моите приоритети си остават да заведа малкия на мач на Вестфален. Или на Сан Сиро. Може и на Гудисън. Или Висенте Калдерон.

Въобще там, където се играе истински футбол, а не се въртят игрички



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано17.01.11 23:12



Баце, незнам от какво се оплакваш, естественно че приоритета на Цветан Василев едва ли е Ботев, ама много бързо забравихме тоталната мизерия при сельо и се помислихме за Барса едва ли не.

Ебаси та ние 10 години карахме на системи, кво очакваме за половин сезон? За момента ръководството се справя почти перфектно. Курдов се махнал - ми нормално при такава оферта. Аре дайте им шанс на хората...



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.01.11 09:04



То хубаво, ще им дам шанс. Но проблем.

Обаче, готов съм да се обзаложа какво ще стане. Що си мислиш, че Цветан Василев е по-различен от Борат, Титаните, Венци Стефанов, Коко Динев и Митко Събев?

Те това е проблемът - последната грижа на т.нар. президенти е да развиват футбола. Въртят някви далавери, печелят популярност, купуват и препродават африканци и латиноси и ходят да дават интервюта наляво и надясно.

Единствено Гришата Ганчев гледа по-сериозно на нещата, но чувал си я тази за едната птичка и пролетта.

Пък и сам го казваш - естественно че приоритетът на Цветан Василев едва ли е Ботев. Ми не искам аз такъв.

Както и да е. Засега ще изчакам да видим какво ще стане, но слагам една каса Стела, че до две-три години отборът ще бъде употребен за някакви цели, тотално различни от футбола. Че няма да имаме развитие на ДЮШ, че няма да се разчита на местни момчета, а ще се напълни отборът с чужденци от пет континета, че ще бъде забъркан в някакви игрички и прочее.

Пък дано да не съм прав де. С кеф ще ти я дам тази каса Стела



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.01.11 10:24



Да де ама имаме ли друга алтернатива към момента?

пък да стигнем нивото на Цаците - пак е много повече от трагедията която бяхме при сельо.

Ще видим де. Засега можем само да гадаем. Не си мисли, че съм някакъв оптимист, напротив, но оценявам това което е направено до момента и мисля, че главната цел е постигната - селският урод го няма и полека лека се връщаме там където ни е мястото. Щото тва с урода никъде го няма, може би само Цаците с Дражев са преживяли подобен кошмар...

А ако трябва и с Василев ще се борим. Но нека не избързваме.



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.01.11 12:15



Виж сега, много едно такова разсъждаваш, как да кажа – на дребно.
Да махнем Селския, да стигнем нивото на Черноморец.
И кво толкова? Какво им е нивото на Черноморец?

Никакво. Нито стадионът им стадион, нито играта им игра, вече и кинти нямат та натириха Балъков.

Ей това ми е болката на мен. Футболът у нас бавно, но славно се приближава до нивото на кърлинга в Ботсвана. Ако ме разбираш.

Как да заведа детето на Колежа? Или на който и да е български стадион. Като на тези съоръжения няма дори нормален кенеф, където да се облекчиш. Не тоалетна дори, а кенеф. Как да го насърча да бъде фен? Ми това директно означава да го набутам сред банда алкохолизирани олигофрени. Ей сега четох Узунов и Бакалов щели да се събират да правят няква декларация, че идиотите пак са се били в Капана. Как да си купя фланелка, ключодържател, вратовръзка с емблемата на Ботев? Дори и да преглътна мисълта, че с това ще се финансира я някоя далаверка, я някоя любовница на президента, не мога да променя факта, че такива артикули просто няма. Или ще кажеш има, ми купи ми тогава оригинална фланелка с номер 15, на която да пише f(x)dx.

Накратко казано – просто футболът не се развива по правилния начин и вината е основно в посочените от мен лица, които не желаят да работят както трябва. Лошо няма – те дават парите (колко и какви пари дават е друг въпрос), те определят правилата. Очевидно Перукан и компания не им дреме какво става, въпреки, че им е работа. Защо тогава да си пиля нервите?

Евалата поне на ББ и спортният министър, които строят зала, та поне волейболът, където хората работят, да може да кандидатства за голямо първенство. Също и че отрязаха мераците на „президентите” да финансират модернизирането на стадионите.

Аре, че много се ядосах пак, а уж съм се зарекъл да не ми пука.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.