Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 05.07.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.01.11 13:30



Аз много добре те разбирам, но за това не ти е виновен Ботев или хората които в момента се опитват да направят така, че тоя клуб а се върне там където му е мястото.

бтв. Артикулите за които говориш вече ги има. Откриха фен магазин.

Иначе и аз искам да сме на ниво ВЛ на Англия, но се сещаш, че за да стигнем дотам трябва доста неща да се променят в държавата и в спорта в частност.

А дали да си пилиш нервите с БГ футбол - незнам от теб си зависи. Аз лично с чувствата си няма как да се преборя. Ботев е любов и мога да ти кажа, че посещенията ми на Колежа през есента и въобще мачовете на Ботев като цяло ми доставиха много, много положителни емоции, а повярвай ми никога не съм си представял, че мога да се чувствам щастлив на мач на Ботев във В група. Тва някой ако ми го беше казал на младини, щях да го пратя на психиатър.



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано18.01.11 20:43



абе, остави се. Ще видим какво ще излезе.

бай дъ уей, де се изгуби нашия приятел от Столипиново?
Липсва ми това момче с неговия свеж хумор и развинтени фантазии



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано19.01.11 17:24



няма да има Бареков или Вуцов, гаранция

няма финансови проблеми, дето стенли е пуснал научната фантастика, публикувана в спортал


най-нормалното нещо на света на един бизнесмен с десетки различни места, където си влага парите е Ботев дане му бъде приоритет, за това се назначават хора, които да се грижат за това и за човека Хикс Игреков това да е приоритет, Ботев. На Цецо приоритетът му е да си увеличава милионите всеки месец и да има кинти за Ботев



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано19.01.11 17:28



отиваш в магазнина на стадиона, има оригинални тениски ереа, казваш искам така и така да пише, казват ти - толкова кинти над тениската ще ти струва и готово

парите отиват директно в Ботев, финансират се неща, които сам можеш да видиш на стадиона. явно не следиш много Ботев, но в момента финансите в клуба се движат от човек, на който можеш да му имаш вяра да си оставиш бебето, докато отиваш до тоалетната

колкото до тоалетните - не стават с магическа пръчка, днес идва Цветан Василев, утре има тоалетни, козирка и подвижен покрив


колкото до феновете, вярно е че има алкохолизирани олигофрени, но тая пасмина, за която си писал и имаше декларации бяха съвсем нормални момчета, отишли на рок-бар след новогодишния купон на феновете и имаше огромна вероятност ако не бях болен и аз да съм там, и мен полицаите да ме бият, щото съм пял Един отбор в ноу сенс. аз не се приемам за алкохолизиран олигофрен вандал и хулиган



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано19.01.11 20:19



А де ?





Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: пeтльo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано20.01.11 09:13



Петел, няма да се караме.

Само може ли да ми кажеш работното време на магазина. Особено в събота и неделя



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано20.01.11 10:31



Аз да се похваля взех си много яко шалче от там. Т.е. Дядо Коледа ми го донесе





Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано20.01.11 15:01



събота и неделя не знам, трябва да ида да проверя


понеделник до петък е от 10 до 18



аз не искам да се караме, аз ти казвам факти от кухнята:)



Тема Интеграле, виж тованови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано21.01.11 10:52



Официално вече може да се каже,че Марин е президент на АД-то,а Ангел Палийски изпълнителен директор.В съвета на директорите влизат още Юли Попов,Ангел Ванчев и Тодор Коев.
Старши треньор на отбора ще е Коце Видолов.



Доволен?



Тема Re: Бетер Велбъжд-Вихрен станахменови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 10:58



Ей путка-майна,внимавай как наричаш черно-белите рицари,да не ти се случи случка
Гледай си лайняно-жълтото,аматьорско сдлужение и не КОМЕНТИРАЙ ГОЛЕМИТЕ ОТБОРИ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.