Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 03.07.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Истинатанови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.11.09 10:12



Аз не знам кой какви тупалки е ял бат Лилю, ама вашия Дрискалски съвсем го е загазил - били пострадали носът и окото му. И си го заслужава. Цялата работа стана, когато един от нашите треньори тръгна да поздравява вашите пръдльовци. Така се прави в Италия и навсякъде в цивилизования свят. Обаче не и на Лаута очевидно.

Що се отнася до победата, живот и здраве и напролет ще ви отнесем.

ето ти и да четеш





Тема Re: Истинатанови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано02.11.09 10:46



Грилчо Арсов-ТЮЛЕНЪТ, предизвика боя !Виж видеото!Не ми давай линкове към шопският комунистически вестник ТРУД Това за треньорите е пълна глупост,нали бях на Кънчова Поляна и вядх с очите си ,как Грилчо дотича при нашите и ги провокира!Момчетата просто се ядосаха ,че ги бяха накарали да не играят и да загубят и затова отвърнаха по този начин!А най фрапантното беше ,че зрител от публиката навлезе на терена и удари футболист и остана безнаказан!!!Това и в селските групи го няма!
Колкото до пролета
1-во вие няма да оцелеете до тогава или БФС ще ви изкара от групата заради боя или ще се разпаднете


2-дори и да оцелеете не виждам какво основание имаш да даваш такова твърдение,след като бихте с един супер случаен гол накрая при положение,че ние владеехме повече топката Нашият отбор се състои от млади(20-23 години)
и талантливи футболисти много по качествени от вашите безработни италиански пенси Просто мачът беше продаден за залози това е!
Така че слез на земята,и внимавай с тази победа да не се топлите не 1 ами 2-3 десетилетия този път



Тема Re: Истинатанови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано02.11.09 11:00



Докич, я коментирай това или пак ще мълчиш кат Акалски с разбит гъз?







Тема Re: Истинатанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано02.11.09 11:22



Грилно Тюленът е с разбит гъз,не Акалски
Така и заслужава
Снимките няма да коментирам,боли ме за тая турска курва
само да се разкра от Лаута,важното е Локо да се съживи и да мачка
Футболисти си имаме за топ 5 ,трябва ни читав треньор и ръководство
А ти,Гредоред,нячаш ли работа ,че пишеш по форуми и гледаш клипчета през работно време??
ПП В другият форум в една тема спомена ,че си отраснал,не роден, и живял 20 години в Тракия а к а селското предградие на Пловдив
Освен ,че този факт ми обясни почти всичко около твоето битие -от това че фен на Ботев,до факта че псуваш София и столичани ми остана един въпрос
Къде си роден или мама и тати откъде са?
Многооо ми е любопитно просто



Тема Re: Истинатанови [re: Лoko ПД]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.11.09 12:21



Самият Дани Кики обясни пред Канал 3, че бил предизвикан от някакви думи на италианския треньор, които не разбрал.

"Онзи италианец е причината. Аз си лежа след мача, ядосвам се на загубата, говоря си. И изведнъж пристига оня, почва да ми говори нещо и ме удря по главата. Не издържах. Де да знам какво ми говори на италиански, може да ме е псувал. И му скочих. Не съм прав, но поставете се на моето място - изнервен, ядосан. Защо не ме остави да си лежа там, ами идва да си търси белята и ми мрънка на италиански", коментира Кики.




Този е толкова тъп, че дори вашите ги хвана срам и го наказват. А това да удряш човек от публиката, при това паднал, пък каквото и да е правил преди това е просто за отстраняване минмум десет мача плюс петцифрена глоба.

а с останалите смърфиетски мухабеди за залози, симулации, топ5, ала бала просто влизаш в класиката на хумора и сатирата.

Прочее, мъжки постъпва вашето ръководство, поздравления.



Тема Re: Истинатанови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано02.11.09 13:54



Имате футболисти за топ 5, ама за албанското първенство.

Тва къде и кво правя си изцяло мой бизнес Докич. Разбирам, че намирайки си отвреме навреме работа като хамалин, е напълно естественно за теб, чорбаджията да стои с камшика и да те бие ако не носиш, ама не навсякъде порядките са такива. Така че мога да седя и да се барам за мъдурите, теб кво те засяга това?

Коментара ти за Тракия, по никакъв начин не се различава от това на въпросните столичани, които псувам. Жалко че и в Пловдив се намират подобни утрепки, много жалко наистина...

Иначе в Асеновград съм роден, но не го чувствам като роден град, щото съм живял много малко там и то в годините през които нямам спомени (до към 4-5 г някъде), ама кво ли да ти обяснявам - верно си тъпо парче, а те мислих за малко по-умен

.



Тема Re: Истинатанови [re: f(x)dx]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано02.11.09 13:56



Кво очакваш от резняк като Дани Куку, дето преди време се беше правил на голям шофьор и се беше обърнал.

А за легендите - буферите са номер 1 в създаването. Всяка тяхна загуба е плод на букмейкъри, партията или съдията в краен случай.



Тема Re: Истинатанови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано03.11.09 15:04



Наказанията: Дани Кики и Киро Акалски по 6 мача лишаване от състезателни права, Лилчо Арсов- една година без право да упражнява професията си, ПФК Ботев- изваждане в по-долна група заради нахлуване на фен с последствия срещу длъжностно лице /Д.Кики/. Ако сме нормална държава- това са нормалните наказания!!!

Този е един от младите надежди на бг футбола и въобще не е тъп!За разлика от
безработните дърти италианци в Ботяф и прасето Грилчо,който за разлика от Дани няма достойнство да излезне пред хората и да се извини,а се покри като плъх,хем Грилчо реално започна боя и това се видя дори по телевизията!!!!
Дани просто се защити от онзи хулиган,който го нападна на ТЕРЕНА,на ТЕРЕНА за бога ,това не енормална държава и остана безнаказан
Утре същия хулиган може да нападне доста по-беззащитни хора!





Тема Re: Истинатанови [re: f(x)dx]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано03.11.09 15:14



Между другото 6те подаваме ,феновете на Локо, оплакване до УЕФА с видео материали и ще ги пратим и на няколо световни медии за тези недопостуми събития!

пп Бай Момчил,познах че си селянин!!!



Тема Re: Истинатанови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано03.11.09 16:25



О да той е опасен психопат, да се разтреля на площада.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.