Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 01.07.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано31.07.06 17:38



Дали ще останем и тази година? Дали ще отпаднем? Дали с новите трансфери на разни латиноси няма да направим някакъв пробив? Ще паднем ли от буферите, говедата и Берое и този сезон......

Играта с прогнозите този път е малко по-разширена, общо взето правилата са старите, като се добавят прогнози за Спартак и Марица - прогнози за знак, като точкуването е по 2 точки за познат знак. За буферПд --> 1 точка за позната победа, 2 за познат равен, 5 за позната загуба.




програмата ще я пусна после. ето го и първия кръг:




/1/
05.08.2006 Събота ??::??
-
Родопа Смолян - БОТЕВ ПЛОВДИВ
ст. Септември, Смолян


/2/
05.08.2006
Локомотив Пловдив - Рилски Спортист


Марица и Спартак почват следващия уикенд




МОИ прогнози:

1:1/1:0
1

...
Kamen Bryag Number One!

Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: l_want_Tea]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано31.07.06 23:46



2:1 х 2
2 тв





Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: l_want_Tea]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано01.08.06 12:16



ееееее, тоя път вече се насрахте с тая игра. Сега и Спартака и Маричката ще прогнозираме.
Сложете Сокол Марково, Асеновец Асеновград, торпедо Карлово и Белослав Първомай, че да е още по-приятно.
можете да включите и детско-юношеските формации.
Тва тука не е ли клуб "БОТЕВ"? За къв ще се занимаваме с буферяци, спартаци и секви други там?



Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: f(x)dx]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано01.08.06 21:02



в левски прогнозират мачовете на левски, в литекс на литекс, в цска на цска, защо трябва да сме като всички останали? нека играта да е малко по-интересна?

...
Kamen Bryag Number One!


Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА! [re: l_want_Tea]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.08.06 08:39



щото това е клуб на БОТЕВ, а не на различните.
за мен играта така става не интересна, ами досадна и безразлична. с всичките му прогнози и глупости съвсем се обърквам. Така или иначе аз се интересувам от БОТЕВ, лайнута и маричката ме интересуват колкото чисто новия бумеранг на аборигена Бонго, т.е. никак. Не виждам как прогнози за някви неинтересуващи ме отбори ще направят играта по-интересна.
По същата логика дайте да залагаме и за Спартак варна, нали треньор им е Яската Петров.
глупости правиш, Петел, ама ако другите са доволни - няма да ви преча я



Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: l_want_Tea]  
Автор Speedy_ (любознателен)
Публикувано02.08.06 11:39



И аз подкрепям мнението, че така играта става ялова с един куп прогнози. Кефят ме Марица и Спартак, но все пак ние сме ботевисти. Предлагам докато е време да се върнем на първоначалния вариант и да прогнозираме само мачовете на Ботевъ и никакви други отбори.

В крайна сметка, в играта учатниците са около 15 човека и предлагам да направим гласуване за правилата докато е време още. Да видим какво ще кажат другите. Миналата година примерно Андон се отказа да играе, понеже не искаше да дава прогнози за Локомотив, а сега камо ли и за други тимове.

Аз съм да направим гласуване и ако болшинството подкрепи прогнози само за Ботев другата седмица да се махнат точките от първия кръг.



Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: Speedy_]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.08.06 12:35



а така, подкрепям идеята за гласуване и давам своя глас само за БОТЕВ да прогнозираме

иначе прогнозата ми за тоя мач:
Родопа-БОТЕВ: 0-1



Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: f(x)dx]  
Автор l_want_Tea (!Champions!)
Публикувано02.08.06 23:42



оки доки
другата седмица съм извън пловдив, не нося отговорност, ако никой не организира другия кръг, нататъка също нещо ме мързи, оф...





Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: l_want_Tea]  
Автор Speedy_ (любознателен)
Публикувано04.08.06 11:05



родопа - БОТЕВ
1:1 / 0:1

буфери
1-ца

Ако другите участници са съгласни да прогнозираме само мачовете на Ботевъ, предлагам от следващия кръг точките спечелени от мача тоя кръг на Лайнута да бъдат махнати.

Айде поздрави на всички и успех на Ботев в шампионата.



Тема Re: НОВИЯ СЕЗОН ЗАПОЧВА!нови [re: l_want_Tea]  
Авторsonics (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 07:14



Rodopa - Botev 1:2

Aiiiiiiiiiiiii Kanariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.