Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 25.05.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)

3:3 Хахалов '74 '78 и ще си паднала

Иначе казано, тъп мач, сигурна победа изпускаме. Началото на мача ги размаахме отвсякъде, Недко Миленов изпусна две-три положения и други разни, общо взето мачкахме. После няква измислена дузпа за Нафтата, гол. После няква измислена(поне от там дето седях, после по телевизията ми изглежда истинска) дузпа за нас, Коцето вкарва, излиза за да влезе Муши. И така свърши първото полувреме. Вярно, имаше още 20 минути, ама общо взето спах. Както и стадиона, както и играчите. Боби Димитров всъщност и направи добро впечатление с хъса си, много яки шпагати правеше, чудно как отърва картон, ама изпусна ебимумайката и положението, от малкото наказателно, воле го изпрати пет метра над горната греда.
Второто полувреме малко живна играта, ама пред нашето наказателно. Два гола, феновете скандираха още още:)). Какалов нещо му стана и взе че игра като Зидан По едно време всичките като почнаха, едни финтчета, едни крачолчета, двойни пасове, и два гола на Какалов и равен. Накрая изпуснахме още две-три положения, Дома удари греда, Какалов вкара от ъглов удар, но не зачетоха гола и така. Изпратихме играчите на Нафтата с аплодисменти, от нашите Какалов. Другите са за освиркване

Специално за казуса с Ясен Петров, моето лично мнение е, че трябваше да остане. Много е точен, много умни изказвания, в началото излизаше само с един и същ състав, което му беше основната грешка за сезона, сега пораздвижи малко нещата... Както и да е, сега евентуално някакво италианско лайно или по-добрия вариант, Трифон Пачев да остане:)

Андоне - закъснях малко, а:)

МАЧ ЗА КУПАТА - СРЯДА по някое време:)

-
БОТЕВ ПЛОВДИВ - ВИХРЕН някъдеси

кур за локото

Точките за тоя кръг - ами кръг като кръг, махат се от миналия мач за купата и се слагат ея, които сега ще се спечелят евентуално. ае успех

Публикувано27.11.05 19:49

пропуснал съм те в изброяването, иначе си ги имаш точките, нали?

Тема как така "някъде си" , бе ?!нови [re: Best Burns]
Автор ReZuS FUCKtorOFFМодератор (отрицателен)
Публикувано28.11.05 00:21

няма ли да е на "Христо Ботев" преиграването с Вихрен ?

баси ,мен ми се гледа много продължението на драмата ....
надяамс е да продължат оттам , откъдето свърши миналия мач -дузпите !
90 минути дузпи , после ше сметнем резила

а нафтата как сме изпуснали да ги бием , не е истина ...

нинам за къф жабар намекваш ...за Корадо Кота може би
дано не е той ,че нещо не ми харесва ...седяхме маса до маса в Планета наскоро , докато беше в БГ ...той , селския и една пловдивска журналистка-минетчийка ....
Мноу тапашко излъчване има , жесровете му са като на селендур , а и на всичкотоотгоре лижеше на селския и го прегръщаше на сепарето ..не нам , може и хомо-двойка да са ...

аз обаче чух нещо друго .....имало вероятност Ради Здравков да ни стане тренер .....но това е съвсем неофициална информация от "мои" източници

та се чудя сега ..кое е по-зле ....жабаря глупав или оня , учителя на Нинджите ...ради Плъха

Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано28.11.05 09:56

1:2 х 2

Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано28.11.05 18:38

Нядявам се този път да отстраним санданския отбор.Дано не е Пачев,нито пък Кота,нито пък някоя друга христолова подлога,която да "изпълнява указанията на ръководството".

Ботев - Вихрен 1:0/1:0

С хеттрик на Какалов. От два мача разбира се!

Ицо, явка в 13:45, като за последно тая година.
Нали Какалов щеше да лежи 85 минути? Или викаш, той само като титуляр лежи, като резерва бележи!?

Теодоре, чаках до 14:07 с един приятел и отидохме да заемаме местата.