Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 19.05.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Не е ли време...нови  
Автор komita (баш)
Публикувано31.10.05 10:18



...Яската да си ходи? Очевадно е че не може да мотивира момчетата и че изчерпа възможностите си. Толерира само едни и същи футболисти. Раздели отбора на два лагера. не дава шанс на Тодор Тимонов, Георги Аврамов, Емил Урумов, Боби Димитров, а се налага да търпим примабалерините Атанас Въргов, Недко Миленов, Георги Андонов, които изтърват общо по 5-6 положения на мач. Не може да изнасяме суперпродукции когато решим, а да ни млатят като мече у дирек навън! Отбора има потенциал, кога най-сетне ще се развие този потенциал? Нима Вихрен, Пирин 1922, Марек, Беласица, Берое, Славия, да не говорим за Родопа и Нафтекс имат по-добър потенциал или финансиране? Не! Нямат! Искам стария Ботев/отпреди 10г./, който мачкаше на контра и играеше най-нападателният футбол в България! Писна ми да играем с 5 защитници/нищо че на двама им казват халф-бекове/.

Стани стани юнак балкански, от сън дълбок се събуди!


Тема Re: Не е ли време...нови [re: komita]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано31.10.05 12:22



Не знам дали е време, но ако това стане възниква въпроса кой ще го наследи?



Тема Re: Не е ли време...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор komita (баш)
Публикувано31.10.05 12:24



Не знам. То затова май няма и да го сменят.

Стани стани юнак балкански, от сън дълбок се събуди!


Тема Re: Не е ли време...нови [re: komita]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано31.10.05 13:23



Има един човек, който може да свърши работа, защото е уважаван и обичан от феновете, респектира играчите, дал е много на отбора, а и вече показа какво може. Марин Бакалов му е името.

ама за целта първо трябва да се махне Митю.



Тема Re: Не е ли време...нови [re: f(x)dx]  
Автор komita (баш)
Публикувано31.10.05 14:10



Мдааа, те двамата са отдавна скарани.

Стани стани юнак балкански, от сън дълбок се събуди!


Тема Re: Не е ли време...нови [re: komita]  
Автор Hacлeдcтвoтo нa cпaйдъpa (!Champions!)
Публикувано31.10.05 14:15



Аз пък съм на друго мнение за Ясен, според мен е много умен и кадърен треньор. Да си го чул да се оплаква от съдиите? След мача с Литекс вместо да почне да говори за измислени дузпи или несвирени фалове твърдеше, че ловчанлии имали по-добри положения, прак свободен на границата на наказателното и т.н. и т.н. Мисля, че абсолютно навреме(като възраст) вкара в игра Муши. Не смятам и че практикува защитен футбол, даже напротив. Или например за Жоро Андонов, за мен той е един от най-добрите в отбора в момента. А централната двойка защитници?
Иначе си прав за налагането на куция кон Въргов, ее тоя е голям малоумник:)

А Бакалов беше отдавна, Ясен вече създаде отбор, "знае" се с играчите, а Марин тепърва ще гради отбор... Ще загубим пак половин сезон...


Бжжж

Тема Re: Не е ли време...нови [re: Hacлeдcтвoтo нa cпaй]  
Автор komita (баш)
Публикувано31.10.05 15:31



И кое му е доброто на Жоро Андонов? Характера ли? Ако си вкарваше и половината от положенията, щеше да е голмайстор на отбора, а не да имаме най-малко вкарани гола в групата.

Стани стани юнак балкански, от сън дълбок се събуди!


Тема Re: Не е ли време...нови [re: komita]  
Автор Hacлeдcтвoтo нa cпaйдъpa (!Champions!)
Публикувано31.10.05 15:41



Все пак е на 22... Но си прав, виж колко положения създаваме с тая халфова линия, в която играе една ДУПКА Въргов, ако играе Какалов вместо него и ако Муши и Жоро си увеличат съвсем малко успеваемостта, поне половината положения да вкарват... къде щеше да сме...
Лично аз предпочитам Жоро Андонов пред Боби Димитров, това не е онзи Боби Димитров от преди да иде в Левски:(


Бжжж

Тема Re: Не е ли време... [re: Hacлeдcтвoтo нa cпaй]  
Автор komita (баш)
Публикувано31.10.05 16:36



Какво като е на 22. Четвърта година вече играе титуляр в отбора. До кога ще го чакаме? Аман от млади надежди. Иначе и аз предпочитам Какалов вместо Въргов. Проблема е че нападателите не вкарват, а продължават да играят титуляри. Никакъв шанс не са получили офанзивните Тодор Тимонов, Георги Куртев, Красимир Кръстев, Емил Урумов, Боби Димитров...

Стани стани юнак балкански, от сън дълбок се събуди!


Тема Re: Не е ли време...нови [re: komita]  
Автор Hacлeдcтвoтo нa cпaйдъpa (!Champions!)
Публикувано31.10.05 17:15



Боби Димитров получи достатъчно шансове, колкото до Урумов, Кръстев и Тимонов - не мога да изкажа мнение, просто защото не съм ги виждал в игра, те имат-нямат по два-три мача...
а Тимонов верно ли е офанзивен бе, аз що съм си го записал защитник:)


Бжжж


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.