Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 29.05.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вот на доверие???  
Авторfaq (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 21:04





Копирано от botev1912.com:

Днес отново лъсна липсата на професионализьм в едно предаване на гологлавият Славчо Трифонов.Явно той и неговият екип от така наречени професионалисти са абсолютни дилетанти и аматьори на тема футбол.За господин Гарелов няма да говорим,защото той освен да се подхилква и да се мазни на девойките в предаването си,за друго вече не става.Днес в предаването Вот на доверие имаше зададен въпрос кой е най-старият клуб в БГ като отговорите бяха Славия,Левски и Черно море.Незнайно защо липсваше правилният отговор-ФК БОТЕВ1912 -отбора на Пловдив и хилядите извън него създаден на 12.03.1912.Щом на такава тема Славчо и екипа му правят гафове ,можем да си представим за по -сериозни неща как се излагат.Редно е btv,славчо и предаването му да се извинят официално на всички жълто-черни фенове а както и да внесат своята финансова лепта в касата на фен-клуб 1912 заради уронен морален престиж.





Тема Re: Вот на доверие???нови [re: faq]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано07.04.05 01:23



И друг път са правили подобни гафове. Значи веднъж питаха за най-отровната змия на света а в изброените три най-най я нямаш. Дори ей сега се спомних пак за змии и пак там, коя е най-дългата змия и пак нямаше в отговорите, оказа се че според тях е анаконда ама не е, мрежестия питон е най-дълаг, анакондата е най-дебелата. Тук май се поолесках.
За извиненние хич и няма да се чуе, поне така мисля.



Тема Re: Вот на доверие???нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.04.05 08:18



Кво да ви кажа - пидирази. Аз взех, че посетих страницата на БТВ и им написах ето това:
Това не е просто оплакване. Това е обещание повече да не гледам БТВ, ако продължава да прави такива простоти.
За какво става въпрос? На 6 Април в предаването Вот на доверие беше зададен въпрос "Кой е първият футболен клуб, създаден в България?". Възможните отговори - Славия, Левски, Черно Море. Дрън-дрън. И децата знаят, че първият отбор, основан в България е Ботев Пловдив. Това е станало през 1912 година. Славия и Черно море са създадени през 1913, а Левски - 1914.
Като фен на Ботев Пловдив, настоявам за извинение от страна на предаването. Достатъчно ни е, че играем в Б група. Няма нужда да ни обиждат допълнително. Пък и сами се излагате.
Дали ще уважите молбата ми си е ваша работа. Обаче аз вече сериозно се замислям дали да не се прехвърля съвсем трайно но Нова Телевизия.

Призовавам всички фенове на БОТЕВ да направят същото. Може и да не хване дикиш, ама все е нещо.
Можете да го направите в раздела "Обратна връзка" най-отдолу на сайта
Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk

Редактирано от f(x)dx на 07.04.05 08:20.



Тема Re: Вот на доверие???нови [re: f(x)dx]  
Автор Bilbao13 (...)
Публикувано07.04.05 10:22



с удоволствие ще им го пратя, а може и да го разпространим това по разните форуми на Ботев, баси тъпаците, уж я уважавах тая телевизия

...
3. Не го прави на място, където има записващи видеокамери или много свидетели


Тема Re: Вот на доверие???нови [re: f(x)dx]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано07.04.05 12:45



Присъединявам се към теб и пращам едно писмо.

Пиша ви по повод предаването ви на 6.04 и въпроса ви"
"Кой е първият футболен клуб, създаден в България?"
a) Славия
b) Левски
c) Черно море
Вижте тук: http://botev1912.com/drugi/vot1.jpg
За всеки е ясно, че първия създаден футболен клуб в България е Ботев Пловдив. Феновете на този отбор чакат вашите извинения, ще им ги дадети ли?
Ще спомена, че и друг път ста правили грешки, помня два момента
"Коя е най-отровната змия?" в трите ви отговора липсваше верния отговор. Участниците избраха кобрата, да ама не, най-отровната змия (доколкото помня) бе един вид тайпан.
"Коя е най-дългата змия?", същата работа, отговора го нямаше в трите ви отговора. Тогава участниците избраха анакондата, тя е най-дебелата, но не и най-дългата змия. Най-дългата е мрежестия питон.

Аз им пратих това.

Редактирано от MichaelLeRoi на 07.04.05 12:57.



Тема Re: Вот на доверие???нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.04.05 13:04



аз мисля, че ще има по-голям ефект, ако всеки ден да им пускаме по едно съобщение докато не направят каквото трябва.

Шум в офиса? Слушайте Paul van Dyk


Тема Re: Вот на доверие???нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Bilbao13 (...)
Публикувано07.04.05 13:11



по въпросите за най-отровните змии се обърни към член1, или модератора в ф1, който не се казва хенди:) щото и той като мен си менка никовете

...
3. Не го прави на място, където има записващи видеокамери или много свидетели


Тема Re: Вот на доверие???нови [re: Bilbao13]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано07.04.05 19:27



Аз със змиите съм наясно (е, не с всички ама точно с тия по въпросите ги знам).



Тема Поздравления, това е начина ...нови [re: f(x)dx]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано07.04.05 19:45



... да се справяме с подобни проблеми. Може би само изреченията

Достатъчно ни е, че играем в Б група. Няма нужда да ни обиждат допълнително.

са малко прекалени. Никой, най-малко БТВ, не ни е виновен, че отбора е слаб и мястото му е да прескача от А в Б група и обратно. Иначе идеята да се пише на телевизията докато не се извини е прекрасна.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.