Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:34 17.06.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Знаете ли нещо за "Спартак" (Пловдив)??  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано04.04.04 19:43



Защото преди време (някъде на почивката между полусезоните) четох, че е фалирал, а на адреса



чета, че на 27 март 2004 се е играл мач "Брестник" - "Спартак" (Пловдив) и е завършил 1:3 ...



Тема Re: Знаете ли нещо за "Спартак" (Пловдив)??нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Mъpмoт Идиoт (пълен идиот)
Публикувано04.04.04 23:52



А ти що не играеш в играта? Нещо страх ли те е? а беше много надъхан в началото...

За Спартак - виж кога ще има мач, кажи ми и ще мина да видя дали играят, става ли... щото май аз съм единственият човек роден след 85-та, ходил да гледа Спартак Пловдив.... Е?

кога пак...

fun, anyone?

Тема Re: Знаете ли нещо за "Спартак" (Пловдив)??нови [re: Mъpмoт Идиoт]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано05.04.04 12:13



хахах, и аз съм ходил бееееее
само че на стадиона на Маричката



Y'ALL
READY
TO
PARTY


Тема А аз ...нови [re: Mъpмoт Идиoт]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано05.04.04 13:07



... как да видя кога "Спартак" има мач бре? То до София такива новини трудно идват.
А за играта - провери в архива ако не вярваш, че съм повдигал темата - та за играта винаги съм бил надъхан по-скоро да има такава игра тук, във фен-Клуба на "Ботев", а не толкоз да играя. Остави какви ги приказвам, важното е, че игра вече има



Тема А аз на стадиона на "Марица" ...нови [re: [lZGREV_LAMERZ]]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано05.04.04 13:09



... не съм стъпвал. Пет години минавах покрай него на отиване до новата сграда на университета (понякога и на връщане ...:)) ) ама на мач не съм ходил



Тема Re: А аз на стадиона на "Марица" ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано06.04.04 08:23



не си изпуснал много...
аз по времето на Чомаков и Кривия, имах Карта за Централната Трибуна, ама там е пълна скука, само дъртаци :))))
ина че стадиончето има около 10 реда седалки.......
обаче Марица имаха един много луд фен... по цял мач вървеше на трибуните и викаше... минаваше цялото разстояние от едната врата до другата заедно с футболистие. къде е топката и той там, ама на трибуните и не спираше да вика...

жалко че сега са толкова зле..., но все пак си остават една от най-продуктивните школи на таланти в БГ






Тема Re: А аз ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Mъpмoт Идиoт (пълен идиот)
Публикувано06.04.04 19:35



Ами да, ти си играл първите два кръга и спечели 1 точка(докато Тофи имаше 8)... а играй, все пак не отнема много време, а трябва да има калабалък, все пак само аз, тофи и резо играем, коминг сун и той от време на време
а изгрева е прост

кога пак...

fun, anyone?

Тема Ми ти като нарита ...нови [re: Mъpмoт Идиoт]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано06.04.04 20:35



... кака ти mireto:) навремето, че не била от Пловдив така ще е, няма да има хора ... Мдаааааааа ... ... ...
Пък примерно то гус'пойцата от Пазарджик дето тука ни припява за "Хебър" да вземе да се включи, да видиш игра тогава ...

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 06.04.04 20:38.



Тема Re: А аз ...нови [re: Mъpмoт Идиoт]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано06.04.04 21:31



не съм про3т беееееее

не виждам смисъл да играя в тая игричка и то защото тия водиш, а си несериозен






Тема Re: Ми ти като нарита ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор [lZGREV_LAMERZ] (от Магадан)
Публикувано06.04.04 21:33



не се и съмнявам мъжестика да е направил такава глупост
той е едно тъпо дете..... което не мисли кво прави







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.