Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 26.06.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво стана с играта?нови  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.02.04 13:09



Някой игра щеше да организира, да правим прогнози, да ни пише точки по сложна система, пари да ни взима и дава на победителя ... Ето - полусезона почна, втори (17-ти) кръг се задава, но нищо! Да не би на младежа правилата да са се сторили прекалено прости, та сега се мъчи да ги усложни? Данъчните ли го погнаха заради паричките? Батковците ли го натиснаха някъде на тъмно да не им яде хляба? Или си избира нов "ник" за да ни забавлява с него? Аз, дори "Каменица" да пропия пак няма да узная ...
Та какво стана с играта?



Тема А на теб какво ти стана, бе човек? [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 09:10



Изведнъж изчезна от клубовете (Пловдив и тук имам предвид). Появяваш се само да се заядеш с младежа с многото никове. Недей така молъ ти съ. По-рано беше толкова готино като се включиш с някое свежо мнение. Дай пак по старому



Тема Недей така ...нови [re: f(x)dx]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.02.04 11:37



... сега, моля те

Слушай сега внимателно, че не обичам да повтарям. Е те тука, тая тема ми е ЕДИНСТВЕНОТО, признавам, заяждане с младежа с хилядата имена. Човека си го е заслужил. Никъде другаде не сам го ял, ако обичаш ... Ако някой (който и да е) вижда призраци в сенките си е негова работа - да намали бирата.

А за това, че съм изчезнал - в форума "Клуб "Пловдив" " пуснах една тема по въпроса що ме няма. Всичко вече е казано и няма какво да се добави. А за тука - когато няма какво да кажа си мълча. Но приемам забележката и трескаво се впускам в търсене на мнение



Тема я пакнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Maджecтиk (кон на C5)
Публикувано18.02.04 23:16



аз какво съм направил и защо те няма?
а след тези критики играта ше е по-добре на свободни начала на система 3т резултат 1т знак.... а?!



Тема Здравейте 1001-именни приятелюнови [re: Maджecтиk]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано19.02.04 13:39



Бе аз намекнах ли да намалите бирата



Тема Re: Здравейте 1001-именни приятелюнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Maджecтиk (кон на C5)
Публикувано20.02.04 00:38



де да беше само бира....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.