Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 27.06.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Купа на България -БОТЕВ vs ЦСКАнови  
Автор ReZoМодератор (born to be free)
Публикувано13.11.03 17:06



Тва е, драги зрители !
На абонатите им е харесало и искат още
НЕ знам как да приема факта, споделен ми от колегата Весо Вълчев, който както знате работи за радио "ГОНГ" , че веднага след като са разбрали жребия , нашите са се кефели

хо хо хо
....а , и нещо интересно .....
Днес има възможност да задам няколко въпроса на Едо Ераносян по време на чат сесия по топспорт.бг
Парадоксално е , но нямаше как да не му задам въпроса , дали има нещо вярно в това,че през зимната пауза играчи от Локото ще ни подсилят разбитото отборче

Не ми даде категоричен отговор , но се ми се струва ,че има нещо вярно , след като Едо каза "нищо официално все още"...та това все още ми дава някакви поводи да с надявам все пак

Еееех , деа мааа му , представям си как бай Трифон ти Пачев отстранява ЦСКА за купата и го канят и него за чат-моябет в някой форум
хо хо хо
а, щах да забравя
КУР ЗА МИТЮ , ОЛЕ

....и най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет !!!....


Тема Re: Купа на България -БОТЕВ vs ЦСКАнови [re: ReZo]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано14.11.03 09:16



хехехе
а дано !!!
ама ако стигнем до дузпи ще ги бием

Кур за Сельо Крумовски але




Тема Re: Купа на България -БОТЕВ vs ЦСКАнови [re: ReZo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано14.11.03 18:39



Бе ти газ ли си пил, що ли. Играчи на локото да ни подсилват. Ай сиктир бе. Че сме слаби, слаби сме, ама до там да падаме?!?!?!
Моите уважения към буферчетата, стискам им палци да са шампиони, ама то е само щото и те са майни все пак. Обаче да им вземаме играчи - да ме прощаваш ама....
А не щеш ли да си преименуваме стадиона на "Христо машиниста" или може би да праснем в емблемата на отбора един локомотив, управляван от канарче. Пфу! И това ми било ботевист.
С кви очи плюеш по Христолов тогава, питам аз. По какво се различаваш от него?
Само не искам да бъда криво разбран. Уважавам локото, ще се кефя да са шампиони, не им ща подаянията. Щото кой мислиш, че ще пратят да ни "подсили"? Айде, няма да пиша повече, че колкото повече мисля, толкова повече се вбесявам.
P.S. Имам един приятел, на който дядо му е бил сред ония 200 фенове, които са били на финала срещу левски през 1929 година. Тоя пич пък ако те види кви си ги написал, бедна ми е фантазията какви ще ги нареди във форума.



Тема ми........нови [re: f(x)dx]  
Автор ReZoМодератор (born to be free)
Публикувано15.11.03 18:30



давай го насам ...и без тфа форума има нужда от раздвижване

.....и пак ми обясни ..какво против имаш играчи на Локото да дойдат при нас , че аз нищо не разбрах от твойте напъни..

за пример мога да ти извадя доста играчи , които са играли и за ЦСКА и за Левски .....
да, там ,къдео враждата е много по-голяма , отколкото при нас в Пловдив........

и , кво ....мноо важно..


имал си бил приятел , чийто дядо ..мда ...
ми браво бе , батка ..приятелите са хубаво нещо ........

естествено ,че ще искам да дойдат нови играчи ....а дали ще са от локото или от "Бойна слава" (Гугутьово) за мен -все тая


важното е да са с нещо по-добри от сегашните (особено защитниците)

аааайде ./.
сполай ти ..и нали знаеш

КУР ЗА МИТЮ, ОЛЕ !!!

п.сза митю селския мисля да напиша специална статия , подхранена със солиден доказателствен материал , но само се питам има ли смисъл , след като и малките деца виждат ,че тоя е пълен халхабер...
Има ли кого да убеждавам ,че тоя пич сътвори и продължава да сътворява най-голямата гавра в историята на футблен клуб БОТЕВ ПЛОВДИВ

..може би теб?

....и най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет !!!....


Тема Добър ден, господин модернаторнови [re: ReZo]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано15.11.03 21:17



Най-накрая, майна... най-накрая пусна мнение като модернатор вече, честито!



Тема Предполагам, че...нови [re: ReZo]  
Автор Georgeto (~known~)
Публикувано16.11.03 10:51



... прасетата няма да се напрягат много, ще ви пуснат напред в турнира, щото ще искат да им дадете мача за първенството пролетта, който те няма да могат да спечелят, ако вие играете добре.




Тема ха!нови [re: Georgeto]  
Автор Man With No NameМодератор (born to be free)
Публикувано16.11.03 12:18



четеш ми мислите копеле, майна , даге

HEARTS UP, RAZORS !


Тема Аз мисля ...нови [re: ReZo]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано16.11.03 18:10



... че не е въпроса някой да е играл в Локо, да му е изтече договора и да мине в "Ботев". Въпроса е в принципа точно Локо (Пловдив) да помага на "Ботев". Човека иска да каже, всъщтност той да си каже какво иска да каже, аз само предполагам, че има предвид дали не е по добре "Ботев" да изпадне в Б група, отколкото да остане с помощта на Локото... Много сложно стана :)))

Но когато си изпаднал съвсем трудно можеш да си позволиш принципи. И аз съм склонен да предпложа, че преотстъпването на играчи от страна на Локото може да е част от сделка, но да не се изказвам така крайно, че ще ме съдят за клевета ... :))

А за Христолов - ми напиши де, какво лошо има. Да видим всъщност кое - Митю или МъжкиПоловОрганСТриБукви - му е името и кое псевдонима.:))




Тема Re: ми........нови [re: ReZo]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 10:09



Понеже казваш, че нищо не си разбрал от това, което съм писал, ще го повторя с други думи, дано да го схванеш. Макар че щом Дървен философ го е разбрал, значи просто не си чел внимателно. Или пък и аз съм дървен философ и само с такива се разбирам!?! Както и да е, да мина на въпроса
Нямам против да идват играчи в БОТЕВ от където и да е. Нито от локо, нито от левски, от бойна слава (гугутьово) и откъдето си искаш. Ако са свестни момчета и отборът играе добре и бие наред – кво значение има от къде са? По цял свят е така – Милан и Интер, Ливърпул и Евъртън, Барса и Реал и так дале. Като прецени треньорът, че има нужда от качествен играч, дребна подробност е в кой отбор играе той. ДА ОБАЧЕ, никъде феновете не се надяват, не се молят, не циврят да идват играчи от кръвния враг, за да спасяват положението. Точно обратното. Гледат ги под лупа и трябва да минат няколко мача (два, три, пет, десет), да се докажат, да заслужат доверието на феновете.
Ще го кажа и по-ясно: Няма лошо в това да се привличат играчи от кръвния враг. Но да им се молим на буферите да ни пратят някой да ни подсили, да се надяваме на това – ето това вече не е е мислене на фен на БОТЕВ. Най-малкото защото винаги ще ни го натякват.
На мен също не ми харесва да играем в Б група. И на мен ми се иска пак да бием Байерн пред 60 хиляди зрители. Обаче да си фен на един отбор не означава, че трябва да плюеш на всичко в името на една-две мизерни точици. Целта не оправдава средствата. Атлетико Мадрид също бяха в секунда дивизион, ама не са ревали да им пратят някоя и друга резерва от реал. Още повече, че в нашия случай наистина може и да стане така, както казва Дървен философ - ще ни пратят някой и ще им легнем пролетта. Вместо да ги изядем с парцалите както се полага. Не ми разправяй, че е невъзможно. Това е българското първенство все пак.

А що се отнася до Христолов – напиши я тая статия. Макар че то е ясно е, че е мизерник. Факт е, че откакто ни е президент хич не сме добре. Щом стигнахме до там да се надяваме (по твоите думи) локото да ни помага.



Тема ненови [re: f(x)dx]  
Автор Man With No NameМодератор (born to be free)
Публикувано20.11.03 14:51



разбирам все още какъв е предмета на разговора ни , но карай .....

ако си помислил,че аз "рева" на локото и се моля наум и наяве за милостиня ,демек-играчи ..значи яко ме бъркаш с някой

В момента събирам биографични данни за Митьо Селския , малко известни на широката публика , макар че това да се занимавам с тотални боклуци като него , е много далече от разбиранията ми за разумно уплътняване на свободното време , което и без това е съвсем малко ......

Не виждам тук да има хора ,защитаващи каузата на Митьо ,че доказвам на някого нещо , но щом настоявате ще напиша ......скоро....


, айде

HEARTS UP, RAZORS !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.