Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 24.06.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо?  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано14.09.02 22:21



Вижте, едно време гледах футбол и бях от "Ботев". Това съм го казвал хиляди пъти, ще извинявате, ако е било и тука. Сега, вече запален по други спортове, хвърлям по едно ухо какво става с отбора. Нещо ме боли - това в което съм вярвал и това което съм обичал, макар и в миналото сега не съществува. Помня времето когато "Ботев" нямаше загуба у дома, най-много по един-два равни за сезона. Помня, когато през 80-те години "Ботев" се бореше за трето място и участваше в турнирите по Европа.
Пиша това въведение, за да не ме освиркате или някой левскар, ЦСКА-р или не дай Боже локомотивец да вземе да се радва.
Слушам за Христолов. Когато Ботев изпадаше слушах следния коментар в махалата ми в Пловдив, пренесен от ухо на ухо, както винаги "от достоверен източник от кухнята на клуба и първенствто", та слушах следния коментар: "Никой не обича Христолов и никой не иска да търгува мачовете с него. Забелязвате ли - Ботев пада и конкурентите му също падат? Чакат да си отиде. Но това е до време. Свалим ли Христолов - ще почнат да "работят" с приемника му и ще ни "оставят" в А група, оставим ли го - забрави, ще ни "извадят"! Искат поне някой формално да заеме поста "шеф на клуба" за да "преговарят" с него, нека си държи акциите ..."
Нека някой ми отговори на въпроса - какво става наистина? Така ли Христолов пречи на клуба?

ПП: Хей, г-н Бойко Борисов, не мога да цитирам от кой чух коментара. Тоест, ако се напъна и без бой ще мога да си спомня и човека и на кого го е казал пред мене и да Ви кажа, но нали знаете амнезията е коварна болест, май само аз не боледувам от нея, тъй, че айде да си ловите големите бандити Пък и може да се окаже, че човека е толкова информиран, колкото аз знам кой уби Джон Кенеди.



Тема Re: Защо?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор MichaelLeRoi (непознат )
Публикувано16.09.02 01:36



Подкрепям мнението ти човече. Фен съм на Ботев от как се помня, помня пълния стадион (това между другото не бе толкова отдавна), а сега какво да кажа. Сега, според мен виновника за това състояние на Ботев е Христолов, аз съм човек които е далеч от кухнята на отбора и никой не ангажирам със своето мнение. Когато и да се махне този човек все ще е късно (но май отдавна е късно), съсипа отбора, изгони футболистите, вкара ни във втора дивизия (някой ще каже, че той ни върна, да може и да е прав, но да кажем, че тоз човек има много да дава за този отбор). И според мен най-интересното е че има подръжници.
Как може да се попдиграва със хората който открай време вярват в Ботев, просто трябва да се засрами и да се махне, да се МАХНЕ!!! Но явно на този човек му липсва достойнство и чест. Христолов, малки човече иди си, Ботев и без теб ще го има, рабираш ли ме какво искам да кажа малк и дребнаво човече???



Тема Re: Защо?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано16.09.02 15:51



Аз не изказах това мнение което мисля, че мислиш, че съм изказал. Аз зададох въпрос изпълнен с най-добри чувства ...



Тема Re: Защо?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторSomeone (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 08:56



И аз живея с онова време за което казвате. Ще ти отговоря на въпроса въпреки че и аз съм далеч от кухнята на отбора. Христолов на два пъти разсипа отбора първия път като изпаднахме тогава изгони всички що годе свестни играчи Ботев имаше 17 точки преди пролетния полусезон лесна програма и се заредиха серия от загуби и Ботев изпадна въпреки че му трябваха 5-6 точки за целия полусезон да се спаси. Второто разсипване на отбора бе сега отново изгони всички играе с 18 годишни момчета е какво да кажа. Незнам дали ще ни оставят в А група или не но предпочитам Ботев в В група бз Христолов отколкото в А с него. Това е тоя човек е некадърен за президент на такъв велик клуб.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.