Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 30.05.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пак ще се срещнем, след 10 години...  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано21.05.01 18:54



днеска сте вече във групата Б...
муахахахахахаххахахахахаахахахаххааххаахаххаахах
да го духате шибани папагали... са тъкмо ще си имате дерби с локото в Б група... може да ни бихте 6:0 миналия сезон, но пък ние ви изхвърлихме от А група... и то с 1:0 колкото да ви боли... умирайте в Б група нещастници... дано на Вуцата му хрумне нещо, че да съкрати отборите във Б група и изпаднете във В!

WHITE PRIDE
OUR PRIDE IS OUR LOYALTY
OUR PRIDE IS OUR LOYALTY
OUR PRIDE IS OUR LOYALTY TO A TEAM!!!


Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Пак ще се срещнем, след 10 години...нови [re: Eric Adams]  
Автор FLESH (непознат )
Публикувано22.05.01 01:52



Маикати тъпа бе нещасник.Абе ти си много тъп бе.Кво толкова ви пречеше БОТЕВ че сте умрели от кеф сега всички бе.Сигурно щото ви биехме кадето ви хванем а сега няма кои да ви бърка далаверите-затовали,с тези думи показжаш че не разбираш от футбол.Кефе те се ваше правое но във футбола всичко се връшта рано или късно,така че по полека все някога БОТЕВ ще бъде в А група и тогава му мислет.Ще има вендета за такива лумпени като вас славстите и говедат,дето по форумите не се радват че са шампиони ами че БОТЕВ са изпаднали.ЩЕ ВИ СЕ СТЪЖНИ ЖИВОТЕЦА
САМО БОТЕВ
САМО БОТЕВ
САМО БОТЕВ ОЛЛЛЛЕЕЕЕЕЕЕЕ




























Тема И ти ли,Бруте?нови [re: Eric Adams]  
Автор tron (KillerOfGiants)
Публикувано22.05.01 09:22



Не става въпрос за радостта ти за отпадането на Ботев-това си е твой избор-говоря за
"муахахахахахаххахахахахаахахахаххааххаахаххаахах"-прилича на "мненията" на един наш общ познат!
Не така,моля!!!

Now I'm safe in the eye of the tornado...


Тема Re: И ти ли,Бруте?нови [re: tron]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано22.05.01 21:47



nishto lichno... prosto me izbi na smqh... inache nishto lichno kym fenowete na botev ili kym otbora im... prosto super qko gi mrazq i tolkowa... wie mojete li da obqsnite zashto mrazite loko pf ili nqkoj levskar da ti obqsni smisleni zashto ne obicha cska?

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: И ти ли,Бруте?нови [re: Eric Adams]  
Автор tron (KillerOfGiants)
Публикувано23.05.01 08:43



Абе,честно казано аз мразя един-единствен отбор в Бг-досещаш се кой.
Не мразя останалите-просто или са ми симпатични или не,като несимпатичните определено са доста по-малко.

Now I'm safe in the eye of the tornado...


Тема Eric,нови [re: Eric Adams]  
Автор Cruiser (новак)
Публикувано23.05.01 14:20



Честно казано, не очаквах от теб такава простотия като този постинг.
Не очаквах такава дребнава злоба от човек, предан на група като Manowar и на всичките вървящи с нея понятия като "чест", "гордост", "кауза" и т.н. Винаги съм чел с уважение мненията ти в клуб Heavy Metal и съм споделял почти всички от тях, но тази твоя истерична реакция ми е наистина необяснима.
Добре, кажи ми просто и с човешки думи защо мразиш отбор като Ботев ?
И как изобщо може да се "мрази" някакъв отбор в това смешно първенство като българското където единствените аргументи са уговорените мачове и парите в кеш ? ОК, едни отбори нямат парите, други ги имат и какво от това ? Значи ли това че едните повече заслужават от другите да останат ?
Това просто означава, че нашето първенство си е първенство на няколко фирми и групировки, а останалите отбори са за масовка. Хвърли едно око на отборите, заели предните места в класирането. Коментарът е излишен.

И защо толкова се радваш на изпадането на Ботев ? Затова, че е имал нещастието да се натресе на недоразумението Димитър Христолов, което целенасочено и еднолично го вкара в Б-групата на фона на пълната апатаия на целия град?
Ами спомни си любимата ти Славия колко години поред и то през 90-те се влачеше по долните етажи на групата и беше един от най-слабите отбори в първенството. Но никой не й позволи да изпадне, защото е софийски отбор и беше подведомствен клуб. Спомням си дори някъде около началото на 90-те един незабравим фарс. Славия трябваше на всяка цена да бие ЦСКА в последния мач на първенството, за да се спаси от изпадане. Но така и не можеше да улучи вратата на ЦСКА цял мач. И последните десет минути цялата защита на ЦСКА си беше полегнала на тревата и кротко си чистеше топката в краката на нападателите на Славия, които пък се разминаваха един след друг. Накрая един взе че я улучи.
Защо да мразя отбор като Левски, например ? Заради феновете му ? Ми всеки фен има правото да се държи като идиот, а на някои дори им отива. Или пък заради парите, които Чорни налива в Левски от алуминиевите си мини в Израел ? Или пък заради футболистите му, най-добрите от които са пловдивчани и без които шампионската купа за Левски щеше да е само една нощна полюция ?
Не, не мразя този отбор. Това не е отбор на софийския футбол, това е просто фирма за износ на български футболисти в чужбина.
И въобще, всичките тези емоции с "мразенето" са ми много смешни. Ако искаме жалкия футбол в тази страна поне малко да отлепи, трябва да знаем че футболът от провинцията трябва да се стимулира и възстанови поне донякъде. Защото най-добрите български футболисти винаги са идвали от провинцията. А Пловдив е и ще си остане най-футболният град в България. Дори и само заради приноса на школата на "Марица" към българския футбол през последните години. Независимо че парите са в София и още един-два фирмени отбора извън София.
Единствената функция на София е да бъде междинна спирка на талантливите български футболисти за чужбина и нищо повече.

Затова хайде да не се разсмиваме с разните му там "мразя"/"обичам", а да мислим за футбола като българи. За българския футбол е наистина трагично, че такъв голям футболен център като Пловдив остава без представители в А групата. Защото няма да има след 3-4 години футболисти, които да правят софийските клубове шампиони. И това е най-малкото.



Тема Re: Eric,нови [re: Cruiser]  
Автор Eric Adams (6 октавен!)
Публикувано23.05.01 18:53



eh... ako znaeh che towa mnenie shte predizwika takiwa emocii u was nqmashe da go pisha... da de... wsyshtnost kakwi li drugi emocii moje da predizwika... sujalqwam che go post-nah, predpolagam che sym bil pod wyzdejstwoto na golqma wyzbuda za da go napisha...
a inache za samata tema... botev, kato otbor sa mi antipatichni... towa ne znachi, che wsichko swyrzano s tqh mrazq... imam mnogo priqteli ot plowdiw i poznati fenowe na Botev, koito uwajwam i obicham
A inache nepriqzanta mi kato cqlo kym agitkata na botev se e porodila predi... sigurno weche 2 godini... na macha kogato Botev ni biha s 6:0 i sled macha chengetata ni wkaraha na terena za da moje washata publika da se iznese ot stadiona. I togawa az zaedno s nqkolko momcheta pochnahme da rykoplqskame sywsem chistosyrdechno na washata agitka, a ottam pochnaha da mi broqt do 6, da mu psuwat i da me zamerwat s butilki woda... e prosto ne stawa! Wqrno, che dumata "mrazq", koqto izpolzwah w pyrwiq posting beshe malko, silna i ne na mqsto, no prosto botev sa mi antipatichni.
Towa e

Hail To Bulgaria's Manowar site



Тема Re: Eric,нови [re: Eric Adams]  
Автор Cruiser (новак)
Публикувано23.05.01 20:54



Но човече, всички футболни агитки в България са от един калъп !
Простеенето си е част от ритуала. Всякакви елементи са се набутали вътре. И много добре знаеш че футболният клуб не може да ги контролира. Напротив, непрекъснато ги призовават по радоуредбите за по-културно поведение, а ако стане някакво изстъпление, футболният клуб винаги се разграничава.

Плюс това, как можеш да съдиш за един клуб от поведението на една група от хора, която е не повече от 1/10 от целия един стадион и 1/5 от действителната агитка? Ми това са предимно хора, които често отиват за да си направят шоуто и въргала, без да следят какво става на терена. Има ги навсякъде.

Ми да беше дошъл в центъра на трибуна Изток, където са си баш привържениците на Ботев, за да видиш разликата. Аз бях на същия този мач, за който споменаваш и мога да те уверя, че коментарите на истинските ботевисти наоколо бяха предимно за това, че Славия изобщо не се натяга да играе, за да принуди треньора си (забравих кой беше тогава) да даде оставка. И когато от агитката на Славия започнаха да викат за оставката на вашето ръководство, хората около мен се отнесоха с пълното разбиране.
Така че не си създавай превратно мнение за един футболен клуб от обичайната за България група хора, които ходят на всеки мач, предимно за да си избиват комплексите.

А дали един футболен клуб ми харесва или не, лично за мен зависи от три основни показателя. Първо - неговият стил на игра. Второ - доколко разчита на футболисти от неговата собствена школа. И трето - доколко е склонен да влиза в комбини. Ако не по друго, то поне по третия показател си мисля, че през тази година Ботев е (да не кажа) единственият отбор от А група с чисто алиби.
Поради тези причини винаги съм харесвал отбори примерно като Пирин или Етър, а от софийските отбори Славия ми е била по-симпатична.

Така че ако наистина ти се говори за футбол, но не на ниво "песнички от агитки", моля с удоволствие.

Но това да мразиш такъв велик отбор като Ботев, само заради някой си сульо от агитката му е наистина жалко и несериозно.



Тема Re: Eric,нови [re: Cruiser]  
АвторFLESH (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 01:42



MNOGO TOCEN I KOREKTEN KOMENTAR




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.