Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 17.05.24 
Градове
   >> Ботевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Много питанки относно кмета?нови  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 12:50



Според вас уважаеми жители на Ботевград, дали кметът е чист?
Хубаво строи се училище,старчески дом и т.н., ама кмет в БМВ Х5???????????????Може да е служебна кола но БМВ ли?????????Интересно.......А хората в Ботевград жилища нямат има един кирлив блок на кметството, нов де, но май ще се разпадне преди да е построен.И може ли един жител да си купи апартамент за 70 000€ или не?Колко е средната заплата, а 300 лв? Не ми се ще да питам още че няма да ми стигне място
Ако може някои да ми отговори честно на ей тез питанки


Само се позамислете и с мен споделете.Пък може и да бъркам ?//??????



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: нeзнaйko]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 17:16



Ми много е труден отговорът на въпроса. Че кметът е корумпиран е мнение на повечето ботевградчани. Предишният беше май по-малко корумпиран, но за 4 години не мога да си спомня поне едно нещо да е направил. Тоя краде, но се действа по някакъв начин - калпаво, добро, но все има движение. Не се сещам за инициативни личности, които биха го заменили. Кочкова не става - тя е директор на училище, в което по ред причини като даденост има наплив на деца, просто защото много хора се страхуват от циганите в "Левски", въпреки, че другото училище има несравнимо по-добра база. Везенков е уважаван като спортист, но дълбоко се съмнявам дали ще се справи като кмет. Аз лично може би няма да гласувам, ако тези хора застанат срещу тухлата.



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: nekoi]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 18:18



Да, трудно е да се даде отговор, но той е очеваден..................
Според теб може ли и как един жител да си купи жилище и с какви пари.
И дано го осъдиш кмета.А той и фабрика за тухли има и циганите работят ли работят и тухлите в София



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: нeзнaйko]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 00:09



Ми ето, виж сега какво става. БСП издигна Мишо Михайлов за кандидат и хората си задават въпроса кой е по-корумпиран от двамата. Да гласуваш ли, да не гласуваш ли, за кое зло да гласуваш? Честно казано пред Мишо Михайлов и Тухлата предпочитам Тухлата. Помня далаверите на Мишо с циганите и как точно по негово време те станаха господарите на ботевград.



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: nekoi]  
АвторGoTYn (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 11:06



За тухлата ви гарантирам на 100% че е невероятен мошеник и простак.Какво е направил за Ботевград?1000 безсмислени популистки глупости,няма чиста вода в чешмите но има ограда на язовира???Училища в квартал дето няма нужда църква на 200мт от другата...Правел нещо то да прехвърляш цял ден тор от единя ъгъл на двора до другия пак е вършене на нещо ама полза никаква в неговия случаи обаче ползата се измерва в милиони.Какво прави и сина му в газификацията???Най-бавно газифицирания град в БГ.Газ се пуска само на отбрани хора или с много връзки.Да не говорим за циганската мафия която почна по времето на Михаилов и чудесно се развива с помоща на тоя селяндур.



Тема Re: Много питанки относно кмета? [re: GoTYn]  
Авторnekoi (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 21:19



Ми хубаво де, тухлата нищо смислено не е направил. Ами савов даже и безсмислени неща не правеше. Не мога да си спомня за едно нещо направено по времето на Савов. Освен басейна на вилата на кандидат-кмета на левицата Мишо Михайлов, който беше построен със скоромната му полицейска заплата.



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: nekoi]  
Авторнeзнaйko (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 11:15



Щом е такъв а аз си и знаех че не е честен-Тухлата и се облагодетелства, е нужно ли е да се гласува.Ако го изберат него пак ще си краде, но ще прави и нещо да замаже очите на хората.Зад него има май доста влиятелни хора.И синът му няма да пуска газ на всеки е това аз наричам дискриминация.
В тази държава честни хора не останаха.



Тема Re: Много питанки относно кмета? [re: нeзнaйko]  
АвторДивaйн (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 16:58



Ами според мен те всички крадат и този и предишните и следващите пак ще крадат. С тази разлика, че този кмет може да краде, но и направи града супер. Аз се махнах от ботевград преди около 6 години. Тогава беше пълна скръб. Сега обаче ми харесва и с удоволствие бих се върнала, ако не бях се оженила в София. Както и да е. Мисълта ми беше, че няма значение дали краде кмета, важно е как изглежда града и колко се влага в обновяването му.



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: Дивaйн]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 14:30



Да бе супер е града пълен е с много красиви цигани вечерно време та и през деня те обират много красиво,почти всички имоти са в ръцете на кмета площада е перфектен малко се изрови след седмица,Обаче на селянката много и харесва такъв хубав селски облик има навсякъде цигани животни мръсотия сергии красота,мисля да се местя там че с такъв хубав кмет,а и водата в чешмите след оградата на язовира стана чиста и винаги я има с добро налягане....имаме си детска гардина до гробищата имаме си училища в полето....Аз мисля за кмет на цяла българия да го изберем Тухлата.Невероятен растеж има в БГ заплатите са над 180лв работа имат в града повече от 10% циганската общност е и тя много добре.Проституцията е на 1во място в България както и дървената мафия.....



Тема Re: Много питанки относно кмета?нови [re: Гoтин]  
АвторДивaйн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 22:31



Ами като не ти харесва махни се от града. На мен не ми харесваше преди 6 години и се махнах. Обаче на мен ми се струва, че ти просто обичаш да си мърмориш, вместо да погледнеш позитивите. Както и да е. В крайна сметка всеки има право на мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.