Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 10.06.24 
Градове
   >> Ботевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови  
АвторAнти quot;poмquot; (Нерегистриран)
Публикувано05.02.03 23:51



Не мислите ли ,че мангалите тук взеха да си позволяват много...Т.е. станаха малките босове на грабежите и шибани кражбици.А оттам решиха,че центъра на града е достожим за изявите им.Ако иска някой да ги понакажем без да го превръщаме в геноцид да се свържем по мрежата и да действаме.Не ме е страх от предатели,защото съм достатъчно навит. Надявам се,че евроинтеграцията не е стигнала дотам,че ром да прочете написаното тукЕ.....???....



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Aнти quot;poмquot;]  
АвторAнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 23:08



Е ,к'во става?Просто да действаме...? ???



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Aнтиpoм]  
АвторAнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 00:25



Не мога да повярвам,че никой не е решил...?Давайте,бе хора...Честно ви казвам не вярвам...



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Aнти quot;poмquot;]  
Авторpiskliv cingo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 05:59



Pri polojenie 4e te sa nai golemite prestupnici, kvo moje6 da im napravi6.
Policijta si prai pas, nai mnogo da gi vkarat po za 1 den.



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: piskliv cingo]  
АвторAнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано10.02.03 22:32



к'во като са престъпници....???на зло куче - тояга...Така ли беше? Търся съмишленици...Ако се включи някой бройката ше нарастне поне на 5... Ако ли не ОК,но тогава пасивността ше е робство Ок?



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Aнтиpoм]  
АвторAнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 22:25



Е?



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Aнти quot;poмquot;]  
АвторToй (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 17:48



Великите цивилизации са падали под напора на варварите не защото са цивилизовани, а заради разврата. Ако има нещо, което ни прави организирани хора, то е интелекта. Интелекта е доминиращ. Интелекта води след себе си решителност, и получения тандем носи резултати. Преди каквито и да е било мерки е необходимо обстойно (но не прекалено времеотнемащо) обмисляне. Не може просто да се пусне наказателна хайка, защото численото им превъзходство е прекалено фрапиращо. Има по-лоши неща от физически побоища, и някои от нас го могат всичките.

На първо място не трябва да разглеждаме това като междурасова (или още по-лошо - InterSpieces) вражда. Всички мерки трябва да бъдат внимателно насочвани към внимателно подбрани "цели".



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Toй]  
АвторAнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 02:16



Да,да...съгласен съм.Наистина трябва да има една ясна цел.Но пък и да ги оставим да прокарват техните идеи лишени от разум...Бе просто кога ше стане интегрирането на тия хора като тия купуват резачки,а не учебници.... Е да,виновни са управляващите че са в мизерия и изкарват такива дърварски пари...ма и аз мога така...и аз съм в мизерията ,а все пак завърших висшето си образование.Добре ,дайте друга идея.....>>???



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: Aнтиpoм]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 17:15



ama oshte koga vi kazah 4e drazniat tia cigani...ama az kakvo da napravia....da organiziram JenskoAntiRomSdrujenie.....



Тема Re: Ако си навит на ромите в Ботевград се включвай...нови [re: az]  
АвторAнтиpoм (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 22:02



Ми аз ви предлагам да се свържем и действаме...Така го виждам аз ... Ако мислите,че с тия полумаймуни може да се разберем по друг начин,кажете как да стане.Но дайте да не си говорим утопии ,а да действаме предлагам.Всеки ше участва с каквото може и има желание.Незнам точно какви хора четат писаниците ми ,но искрено,ама..искрено се надявам на съмишленици.Честно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.