Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 28.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Що се умълчахте,бе хора?  
Автор sslavo (вече познат:))
Публикувано14.03.01 09:09



Затишие пред буря ,може би?






Тема Re: Що се умълчахте,бе хора?нови [re: sslavo]  
Автор sslavo (вече познат:))
Публикувано14.03.01 10:14



Сигурно ОГЪНЧЕТО отиде да извика каките от неговия клуб


Тежко ми и горко



Тема Re: Що се умълчахте,бе хора?нови [re: sslavo]  
Автор sslavo (вече познат:))
Публикувано14.03.01 10:16



И защо зарязахте темите за размисъл?



Тема Що са толкоз много критиците?нови [re: sslavo]  
Автор 4O roдишeн (минаващ)
Публикувано14.03.01 12:25



Здравей Славо! Позволи ми да използувам твоята тема за основа...
Прочетох /не без горчива усмивка/, колко много ЗНАЯТ и МОГАТ разни хора и колко са некадърни във всяко едно отношение днешните български водачи от разните организации и видове БИ. Моля всички, които се изживяват в ролята си на критици, да напишат с няколко реда ТЕ КАКВО СА НАПРАВИЛИ НА ПРАКТИКА , С КАКВО СА ДОПРИНЕСЛИ , за да не е такова положението! Само това! Поздрави или може би, здравейте!



Тема Добре дошъл 40 годишен.нови [re: 4O roдишeн]  
Автор Andy_Gabrovo (член)
Публикувано14.03.01 12:51



Радвам се,че възкръсна най-после.
Този дето го чакаш да напише това дето го питаш - няма да ти напише нищо!Така че въобще не го чакай!
Поздрави



Тема Re: Що се умълчахте,бе хора?нови [re: sslavo]  
Автор Well__ (член)
Публикувано14.03.01 13:36



Не бой се, ше помагам !!!





Тема Za 40-godishniaнови [re: 4O roдишeн]  
АвторG.T. (Нерегистриран)
Публикувано14.03.01 18:27



"Ti ne si praw, no bih umrjal za prawoto ti da go kajesh..." Ne e mnogo to4en citat, no predawa to4no posokata na mislite mi. Tolkowa li e wajno za tebe da si merim zaslugite, kolanite i godinite trenirowki? 6tom iskash... Bil sam Predsedatel na Organizacionen komitet na edno Republikansko parwenstwo, na dwa Festiwala za BI, imam 4-5 demonstracii pred publika... Iznesal sam tezi projawi s racete i garba si. Znaesh li kolko tejat jelezata na ring ili platforma za dwuboi? Az znam.I dosta drugi neshta znam. Towa ne e tolkowa wajno. Hareswa mi kogato go praweh i se nadjawa pak da go prawja njakoj den. Hareswa mi da praktikuwam. Nikoga ne sam otdawal zna4enie na stepenta (tapijata) ot Federacijata. Ne go prawja zaradi par4eto hartija. E, dano si dowolen. Badi zdraw!



Тема Re: Za 40-godishniaнови [re: G.T.]  
Автор Well__ (член)
Публикувано15.03.01 06:44



Е, не е това, което си мислиш. Човека май имаше предвид нечии изхвърляния без "покритие".
Иначе и на него му е ясно, че няма значение какво си постигнал, а какъв си, макар между двете да има известна връзка ... но тогава аз съм нищожество ... макар че едва ли това ме прави недостоен за разговор с вас ... а ако мислите друго, няма проблеми. Не че ще се махна де ! :)))))



Тема Re: Za 40-godishniaнови [re: Well__]  
АвторG.T. (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 07:19



Blagodarja ti za podkrepata, Well... Ne sam iskal da sydja njakoi ili opredelena organizacija. Prosto izrazih mnenie.





Тема За GT ...нови [re: G.T.]  
Авторзaвъpнaл ce (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 12:08



Кво ти стана пък сега? Що си мислиш, че точно и единствено към теб е адресирано съобщението ми? Колкото до това - "Ti ne si praw, no bih umrjal za prawoto ti da go kajesh..." , трябва да си разбрал, че отдавна съм преминал периода, в който при съществуващи две мнения по даден въпрос, едното е погрешно, а другото - моето... Аз наистина съм на 40 години и съм преживял немалко неща / при това, вярвам , че има много по-млади хора, които са преодолявали доста по-сериозни проблеми от мен.../, така че не бих си позволил да искам слънцето да свети само за мен - просто е глупаво... Колкото
до мненията - хубаво е обущарят да дава мнение най-вече за обувките, а когато някой коментира по този въпрос - би било редно да каже ,че и той е обущар, или калфа, или поне чирак... В противен случай, някак не стои убедително!
Пък нали така пише и в Библията, че по делата ще ни познаят... Относно това, което си направил за развитието на ушу в България / нали се занимаваше с ушу?/ - похвално е, че си допринесъл със знанията и уменията си за това, а надявам се, че няма да спреш дотук - независимо на какво ниво е развитието на този вид БИ сега у нас... Защото венец на една работа е крайния резултат, а не причините поради които няма резултат, нали?
Накрая искам да обобщя за неразбралите - не питам за това, кой твърде много разбира от организация,методика и т.н. , а кой разбиращ от всичко това, какво е направил в действителност /освен да бърбори и да сочи с пръст/ : обучил е ? ученици, "създал"
е ? инструктори, основал е клуб, или център с няколко клуба , или организация,
публикувал е статии, написал е книги, създал е учебни или информационни филми, представил е пред обществеността демонстрации, фестивали , турнири
И не искам да ми отговаряте , а да се замислите , и да си го кажете на себе си
отговора... И като пишете за някого ,че не е в час, да покажете вашия часовник! Поздрави !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.