Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 13.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Aikido v Bylgaria  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано08.02.01 18:57



Niakoi znae li nechto za istoriata na aikido v Bg, kolko federatzii ima v momenta i kakvi sa nai-visokite stepeni pritejanie na bylgari?
Pitam ot tchisto lubopitstvo :).
Pozdravi.



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: nobody]  
Автор MrEzhata (непознат )
Публикувано09.02.01 21:32



Probvaj www.baf.org
Otdavna ne e obnovyavan, no e po-dobre ot nishto.
A dali ima aikido v BG, tova e drug vypros...



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: MrEzhata]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано09.02.01 22:13



Blagodaria.
Pozdravi.



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: nobody]  
Автор Лъчeзapнa (воин на мира)
Публикувано04.04.01 14:56



Имала съм си общо само с Айкидо федерацията (БАФ - Българска Айкидо Федерация). Знам че има и Айкидо асоциация, ама за нея нямам никаква информация. Отдавна не съм се занимавала, май е време да ида да навестя народа

.

Харесваш ли Айкидо? Тренирал ли си?

Всяко нещо с времето си...

Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: Лъчeзapнa]  
Автор nobody_ (новак)
Публикувано04.04.01 15:33



Toku-chto se vrychtam ot trenirovka i nechto se preumorih. Ami taka de alkohola, tzigarite i seksa kakto i lipsata im ne prochtavat.


Inatche az nai si haresvam taichi, ama ot vreme na vreme triabva da go mecham s nechto po-boino, tche inatche mi doskutchava.
Ami pozdravi.



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: nobody_]  
Автор Andy_Gabrovo (член)
Публикувано05.04.01 10:54



Айкидо??-по-бойно????? Не ме разсмивай! :-)



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: Andy_Gabrovo]  
Автор nobody_ (новак)
Публикувано05.04.01 14:24



Haide, haide Andy imam predvid, tche drugartcheto se prosva na zemiata i tova e po-boino ot taichi, kydeto prosto go butach nasam natam. Pyk ima i hvyrliania i t.n.t.


Pozdravi.

P.S. Razbira se dali nechto e boino ili ne zavisi ot utchastnitzite...



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: nobody_]  
Автор Лъчeзapнa (зодия Тарикат)
Публикувано05.04.01 15:11



Определено хвърлянията са най-хубави

, стига да можеш да падаш .

Всяко нещо с времето си...

Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: nobody_]  
Автор Andy_Gabrovo (член)
Публикувано05.04.01 16:52



Нещо е бойно,когато има БОЙ!Истински!!! Макар това и да е Джудо.Има използване на сила,тайминг,чувство.Боли понякога и т.н. и т.н. Води се реален двубой и става бойно. Аъкидо е театър,също като кеча.Не казвам че не го харесвам-напротив.Дори имам приятели Айкидисти.Само че за друго иде реч тук. От 1000 практикуващи Аикидо само един би могул да е в състояние да го приложи на практика.Дори и това не е сигурно!
Поздрави /не го казвам за да се заяждам/



Тема Re: Aikido v Bylgariaнови [re: Andy_Gabrovo]  
Автор nobody_ (новак)
Публикувано05.04.01 17:16



To i edin na 10000 e mnogo, ama aide


Tezi, koito sa poznali aiki - harmoniata na ki mogat da se prebroiat na prystite na rykata na neumel frezist
V syschtoto vreme aikido e teatyr ako sam si go napravich takyv i mnogo hora si go praviat...
Mejdu drugoto onova opisanie v "nechto interesno" go izpraskah, zachtoto kato gledah tia boeve po razlitchni pravilnitzi mi napravi vpetchatlenie kolko razlitchen beche natchina na vodene na dvuboia, tehnikite, strategiata i t.n.t. Iavno tova se dyljeche na syotvetnia pravilnik. I pri tova polojenie kyde ostava poniatieto realen boi?
I posledno smiatach li, tche ako niakoi se uprajniava uporito v nai-dobrite okinavski traditzii kato zazdraviava tialoto i duha si chte moje da petcheli dvuboite raztchitaiki na fakta, tche negovia udar chte "stchupi" protivnika, a pyk udara na protivnika niama da moje da mu napravi nichto. Ami ako udaryt mu makar i mochten ne dostiga protivnika, a vyprosnia protivnik se izhitri da mu brykne v otchite?
Pozdravi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.