Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 06.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Приемате ли новодошли в клуба?  
Авторslavo (Нерегистриран)
Публикувано03.11.00 10:15



А какво ще кажете на един отказал се от БИ поради житейски причини/общо казано - липса на време/

славо



Тема хехе Славо,нови [re: slavo]  
АвторАнди (Нерегистриран)
Публикувано05.11.00 11:37



що не спреш да ядеш поради липса на време??? Май това ти е извинението пред себе си и пред другите,затова че нямаш достатъчно хъс,желание,воля,мързи те и не си роден за боец!!! Ми така спокойно можеш да се огуваш пред всяка тръдност малка или голяма.Но помни едно ТОВА ТЕ ПРАВИ ГУБЕЩ!!!



Тема Zdrawej Slawo,нови [re: slavo]  
Автор40 godishen (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 09:44



Ne smijatam,tshe si se otkazal ot bojnite izkustwa,shtom si tuk! Ot men - "Dobre doshal!"



Тема Отг: хехе Славо,нови [re: Анди]  
Авторslavo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 09:54



Е,поне получих един отговор/малко болезнен,но какво да се прави.Явно това е особеност на Анди/.Между другото не се извинявам пред никого и за нищо,а само попитах нещо си...
Дано някога се запозная с ПЕЧЕЛИВШИЯ Анди и да се опитам да му променя мнението за един ГУБЕЩ славо/без лоши мисли го казвам :)/.А как ме разпозна какъв съм само по този ми въпрос?
Чао засега!

славо



Тема Отг: Zdrawej Slawo,нови [re: 40 godishen]  
Авторslavo (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 09:57



Благодаря за приветствието 40г.
Добре заварил:)

Славо



Тема Къде гледаш, бе Анди ?нови [re: Анди]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 10:08



Абе, Анди, освен в БИ, воля и упоритост е нужна навсякъде в живота. Ако не притежаваш тези качества си губещ, така е.
Но не абсолютизирай нещата.



Тема Отг: хехе Славо,нови [re: Анди]  
АвторDrug Vasko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 10:11



Съжалявам, че нямам време за БИ.
Интереса ми към тях не е преминал, но време нямам.
Уверявам те, че не съм губещ. Има много доказателства. Губя само от това, че нямам време за БИ...




Тема Абе Славо..........нови [re: slavo]  
АвторАнди (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 12:24



.......не съм казал че си губещ и не бих могъл да го кажа,защото не те познавам.Исках да кажа,че отказваики се от БИ веднъж вече си се предал.Причините за това според мен са неоснователни и просто си търсиш извинение.Казах също,че ако продължиш да се предаваш ТОВА ще те направи губещ/не само в спорта а и в живота/,защото това става черта на характера.Смисълът според мен е в непрекъснатата борба -не в еднократната победа.Явно не си разбрал посланието на думите ми.Определено не съм целял да те обидя.
Поздрави



Тема Привет Васко,нови [re: Drug Vasko]  
АвторАнди (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 12:34



ами нали това е едно от най-важните качества на БИ - калява духа и учи човек да се бори с всякакви трудности.В Доджо постигаш всичко сам без да получаваш нещо на готово.При това го получаваш с цената на много усилия,физически и духовни.След време такъв ставаш и в живота - бориш се /устояваш си позицията/ а не чакаш някой да го свърши вместо теб.
Поздрави



Тема П.П.нови [re: Drug Vasko]  
АвторАнди (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 12:36



Все се каня да те питам,какво означава това "Друг",за Васко е чсно:)))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.