Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 03.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Нинджуцунови  
Автор ninjabg (непознат )
Публикувано05.07.07 11:43



За всички интересуващи се от нинджуцу!!!Организирам група за изучаване на нинджуцу в град София.За желаещите или за информация : Skype: valentin_ninja



Тема Re: Нинджуцунови [re: ninjabg]  
Автор Matrix36Oa (непознат )
Публикувано08.07.07 12:49



Ще ви намера в скайп , но нали няма ограни4ения на години ?



Тема Re: Нинджуцунови [re: Matrix36Oa]  
Автор ninjabg (непознат)
Публикувано18.07.07 09:14



Кажи си Скайпа.За годините не съм сигурен но мисля че няма за да ти обясня повече за групата ми пиши на скайпа или си дай твоя за да ти пиша аз.



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: ninjabg]  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 16:12



За всички интересуващи се от Гошин Джуцу!!! Организирам група за изучаване на Гошин Джуцу в град София.



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: Ужac]  
Автор ninjabg (непознат)
Публикувано24.08.07 19:06



Здравей какво е гошин джуцу и най-вероятно има нещо общо с нинджуцу иначе защо щеше да го побликуваш като мнение тук.Дай някаква информация за това бойно изкуство и също така някакъв меил или сайт или телефон или място на срещите и пвъобще повече информация.Ако искаш пиши на скайпа ми: valentin_ninja или на и мейла ми: valiomihailov@mail.bg.И още нещо за групата по нинджуцу са се събрали 10 човека трябват само още 5 и групата започва тренировките!!!Поздрави.



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: Ужac]  
Авторcaмypaй roши (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 19:45



аз съм много запален по гошин джуцу това е самоотбраната на айкидото. от кога започват тренировките и как да съм облечен за тренировките. по колко пъти седмично и къде? каква е таксата.



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: ninjabg]  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 15:48



Гошин Джуцу е като Нинджуцу, ама се е ползва във военно временна обстановка. Нинджуцу изчистено от морално етични норми и съображения.
Безкрайно неморално и функционално.



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: caмypaй roши]  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 15:51



То ако ще трябва някой да ти каже с какво да си облечен, как да си нахранен и колко боза да си изпил преди това не е за теб май.



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: Ужac]  
Авторcaмypaй roши (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 19:06



имам костюм за нинджуцу истински тогава ще го облека и ще си сложа и качулката щом няма изисквания към облеклото. за нахранване преди тренировка и боза нали не говориш сериозно. не се яде и не се пие преди тренировка 2 часа и след тренировка 1 час. искам да питам имам и един приятел и той се запали по гошин джицу като му казах. може ли и той?



Тема Re: Гошин Джуцунови [re: caмypaй roши]  
Автор ninjabg (непознат)
Публикувано26.08.07 11:25



Добре де Ужас стига си увъртал кажи къде са тренировките колко е таксата и друга информация!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.