Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 14.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Искате ли да си направим нов форум?нови  
Автор bl1nd|h1tman (непознат)
Публикувано26.07.06 23:58



Колеги занимаващи се с бойни изкуства. Имам предложение към вас.
Искате ли да си направим нов форум и сайт за бойни изкуства. Желанието ми е породено от факта, че dao.bg вече смърди неописуемо и там са се събрали шепа хора, модерирани от някъкви комплекирани администратори и недосегаем говорещ от високо властелин на вселената - old moon (администратор).
Предлагам да направим форум, в който всеки ще може да говори свободно какво мисли. Нека има спорове, факти, дори остри разногласия, но да се говори свободно. Само мисля да се трият нецензурни думи, или да се заместват с някъкъв емоушън или [*]
Така хората ще могат да говорят свободно какво мислят, а не да говорят в комунистически форум с потребители - подлоги на модеарторите.
Открит съм за всякъкви предложения.



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: bl1nd|h1tman]  
Авторибykи (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 00:01



с теб съм. само клажи как да помогна. знаеш ето ми мейла - mkalchev@gmail.com
пиши ми един мейл да ти имам и твоя и направо оттам да си комуникираме





Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: ибykи]  
Авторvoin (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 03:05



И аз съм съгласен. Добре е да се знае и да се вижда всичко.



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: voin]  
Авторkapo (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 13:46



Има нещо вярно в това което казваш.
Добре е като идея.



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: bl1nd|h1tman]  
Авторpalq4o (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 12:56



Да и аз съм с вас тея модератори там са пълни кретени - оня, джудобои, добружански... писаха ми бележки че сам писал неграмотно и съм уж убиждал и дори не ми пуснаха едно мнение абсолютна селения.



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: palq4o]  
АвторGiant (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 14:27



Поне за неграмотното са прави. Дразнещо е да четеш подобни писаници. Правописните грешки може и да се преживеят някак, стига да не са фрапиращи, но пунктуацията вече е проблем. Научи се да слагаш точки и запетаи на правилните места, иначе е трудно да се схване смисъла на това, което казваш. Все едно решавам главоблъсканица.



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: Giant]  
Автор bl1nd|h1tman (непознат)
Публикувано31.07.06 16:16



Giant, мисля че palq4o е един от малкото потърпевши на мислещите се за въздесъщи модератори - властелини на този смехотворен сайт. Вярно, че е частен и администратора има пълно право над него, а също така и да нарежда какво да правят администраторските му подлоги, но никой не може да се изкаже свободно какво мисли. Има няколко човека, които травиалничат с модераторите, а триенето на мнения за щяло и нещяло на тези, които не са в групата на подлогите, е нещо толкова нормално, че даже вече не се уведомяват хората, които не са нарушили нито една точка от жалкия им устав. Баннването от разни комплексари, като например judoboy, е вече част от програмата.
И тъй като на мен ми писна да чета форумни пълнежи, които са изтрити от ГОСПОДАТА МОДЕРАТОРИ НА ВСЕЛЕНАТА, в които теми не се схваща смисъла на целия този сайт и изкуствения език на хората, които пишат в него реших да направим един форум в който предлагам:
Хората непринудено и свободно да изказват какво мислят.
Тъй като има вражди между федерации и клубове, нека всеки да каже защо се е стигнало дотам и откъде са проблемите.
Модерирането да се ограничи до това да се пише на български език, а не на маймуница, защото трудно се чете, ако някой иска да напише по-дълъг пост и се губи лесно смисъла на изречението от четящия. Да не се допускат нецензурни думи, но дотам! Иначе това няма да е форум, а такъв за тревиалнечене.
Може да се направи по версията на Инвижън Пауър Борд в меки сини цветове, както е оригиналната версия.
Предлагам да бъде разделен на галерии за различните бойни изкуства и най-важното е че няма да е форум по правопис или лицемерие, а в него всеки ще пише СВОБОДНО!
Далеч съм от мисълта да правим форум - кенеф. На хората им трябва демократичен форум. Това е различно от свободия. Именно затова нека има секция кошче, ако някой прекали да бъдат местени темите там.
Модераторите и админите да се бъркат крайно рядко, за да се разбере какво мислят хората!

Редактирано от bl1nd|h1tman на 31.07.06 16:19.



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: bl1nd|h1tman]  
Авторabsolon (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 16:57



Точно така си е !
Непрекъснато ми трият мнения защото,някой ги бил писал едно време,да не съм длъжен да чета всичко я

.
Ако направиш форум пиши на
kiril_str@mail.bg



Тема Re: Искате ли да си направим нов форум?нови [re: absolon]  
Авторpalq4o (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 17:07



Сори за правописа ще опитам по-добре ама, според мен важното е какво се казва и да те разбрират другите а не чак толкова как е написано. А за това че някой друг ги бил писал тези мнения и аз имах същия проблем а, тоя добружански се прави на възпитан и ми пише да чета правилата ми се едно съм в дакалото. Искам да кажа нещо потемата за един трениор скапан дето го познавам ама, било обида. Аз си изгубих времето да тренирам при тоя тъпак а, те едвалине го защитават а, и си имало тема по въпроса да съм я търсил че, можеш ли да търсиш в толкова много теми.





Тема Re: Искате ли да си направим нов форум? [re: palq4o]  
АвторGiant (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 17:20



В даото имам точно две мнения и не си правя труд да пиша, а само чета от време на време и нямам впечатления от това, което описвате. Всъщност и не ме интересува, нито грее. Споменах за правописа по простата причина, че когато написаното е неграмотно, съответно и мнението за написалия го става по-ниско. Може и да е важно това, което е казал, но как да го приемеш сериозно, при положение, че това момче/момиче пише като четвъртокласник с тройка по български. Да не говорим, че такива мнения, по принцип, не се допрочитат след първите два реда. Затова според мен правописът е важен по такива форуми и по тази точка съм съгласен с модерирането. За останалото вие си знаете най-добре.
За обидите също не съм съгласен да се пишат. Може да се дава негативно мнение, но да е обосновано с факти, дори да са само от лични наблюдения и без обидни епитети. Срещал съм се с инструктори/треньори/учители, за които първо съм чувал лоши работи, но после се оказа, че "осведомителите" ми грешаха. По тази причина е много субективно да дадеш слаба оценка на някого ей така под общото основание "щот мен не мъ кефи".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.