Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 23.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: странично мнениенови [re: acp_45]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 16:23



Да прав си.Извинявам се ако съм се изразил неправилно.Ние си имаме задочен спор с един ученик на тези които със сигурност попадат в 99.9%.Аз никога не съм се имал за каквото и да било в този стил и ти грешно си разбрал.Просто имах щастието да видя някой,които прави Айкидо и да го сравня с другите "претенденти ".Сигурно направих грешка ,че не си замълчах....мълчанието и покорството са типичен белег за нашия народ.Сега въпроса от учениците на 100% започват да извъртат нещата да бъркат лица,които нямат нищо общо и да завоалират нещата-типичен стил на тези хора.
Никога не бъркайте истината и позицията на един човек с думата"плюене"."Плюене " в преносен смисъл е съвсем друга дума от Българският език по значение.Пожелавам успешни и ползотворни занимания на всички трениращи бойни изкуства в България!



Тема Re: Има едно нещо наречено KREDORнови [re: bira_more]  
Автор ris4o (az)
Публикувано03.10.04 19:42



Ne ne se otnasq6e za teb, a za nqkoi hora deto ne iskat da razberat kvo imam predvid i izob6to ne 4etat kvo pi6a, a mi davat ocenki!!! A tva 4e nqkoi ot kolegite se mislqt za golqma rabota e vseizvesten fakt, ne kazvam 4e vsi4ki sa taka, ne misli6 li taka? Az ne isakam da obidq nikoi i da razdavam plessnici, ni nai-malko, moje sum se afektiral ot izkazvaniqta po moq adres, koito sa mnogo obidni!!!
Otnosno kirilicata, znam 4e e taka i az sum golqm patriot i nacionalist, no razberi me 4e na klaviaturat si imam samo latineca sum taka ot nqkolko godini. Dori da si vzema druga klaviatura 6te mi bude mnogo trudno! Vupreki tova v skoro vreme 6te go napravq!!!
Useh i budi zdrav!!!



Тема Прав синови [re: ris4o]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.10.04 20:10



За съжаление като прекаля с бирата и аз ставам малко неадекватен - демек извинявам се.
За колегите си още по прав - особено за някои хирурзи.
Ми аз лично познавам хора според които всеки който не е хирург не е никакъв лекар.
Ама има хора всякакви.
И лекари всякакви.

А Айкидото е хубаво нещо. Малко съм видял от него ама ми хареса. Някак си не съм боец (в смисъла на Киокушинкай например). Никак ме няма в атаката - ама хич. Неща да атакувам никого. Само искам ако някой ме атакува ми да го убедя да не ме атакува. И в този аспект винаги съм се възхищавал на Айкидото. Единственото което си мисля е че за да бъде приложимо, човек трябва да тренира поне 10 ако не и повече години. Е с подходящата нагласа, "подобни" резултати могат да се постигнат за 2-3 години в Киокушинкай или Бокс или Кикбокс.

Все пак имай предвид едно - в Интернет се казват неща дето най-вероятно няма да се кажат очи в очи. И то не защото другия например прилича на четирикрилен гардероб с надстройка.

Та ако искаш ела на някоя от сбирките на клуб Медицина. Интересни са. А и има пиещи, има и непиещи :))))

И си пиши ако ти е кеф и в Медицина. Просто някои неща, които на теб могат да ти изглеждат като директна агресия, са обикновени заядлици. Без емоции. А някои неща които си ги писал ти имат емоционален заряд на който е отговорено, може би не по най-добрия начин.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Aikido - mit ili realnost v Bgнови [re: acp_45]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 22:31



ни се дърви толкова.аз не се занимавам с айкидо,така,че няма какво да ти показвам.скоро мога и да дойда да ми покажат нещо във вашата заличка,но не ти или прокурорчето.



Тема Re: Aikido - mit ili realnost v Bgнови [re: дядoБлaro]  
Автор ris4o (az)
Публикувано03.10.04 23:08



Ako iska6 ela v na6ta zala, da de tam kuudeto treniram az. Znae6 mi kordinatite, ta ako iska6 obadi da ti kaja kude to4no e. Ti kvo trenira6?



Тема Re: Aikido - mit ili realnost v Bgнови [re: ris4o]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 15:39



обещавам да ти се обадя.тази седмица съм малко зает.



Тема Re: ОБЯВА за Тилионови [re: Tилиo]  
АвторCmap3agHuk (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 18:35



Cmap3agHuk (невеж комедиант-самозванец, бездарно копеле и сенсей-отцепник) изпитва силно желание да "настрои позитивно" Тилио (всякакви травми по време на манупулацията както и последствия от тях са за сметка на травмирания). Очаквам предложения за частна връзка с цел уточняване на подробностите !



Тема Re: ris4oнови [re: ris4o]  
Авторacp_45 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 21:05



Parvoto koeto e ne sam vaobshte nadut 6toto edna godina u4eh za izpiti i ne sam hodil na trenirovki ta mi e padnalo samo4ustvieto.A moga da ti kaja 4e dopredi edna godina bqh na takova nivo za moita stepen kakvoto imat nemnogo hora v balgariq.Ne 4e ne6to ama kato hodih po seminari vijdah hora dori s po golqma stepen i ot men koito nemojeha da mi napravqt idno iriminage naprimer. Ima6e si i po navatre v ne6tata samo 4e prednite bqha pove4e. Az sam treniral i kioku6in taka 4e na tozi etap ne raz4itam samo na aikido.I moga da ti kaja 4e kogato rabotata opre do boi ako ne si treniral seriozno(nai-malko po 4-5 trenirovki na sedmitza) okolo 5 godini i nagore 6te ti natzepqt glavata kato star dub. Az sam izpadal v takiva situatzii i hi4 ne mi be6e do aikido. Se6a6 li se. Abe trenirovki si mu e maikata. To samo s gledane i s razbirane ne stava. 6toto kato pro4ete6 vsi4ki knijki stava6 golqm filosof, a kato vleze6 na tatamito si palen vaz. Are



Тема Re: ris4oнови [re: acp_45]  
Автор ris4o (az)
Публикувано04.10.04 21:45



Mai malko ti mi filosofsta6 sq,ama kakto i da e. Are



Тема Re: ris4oнови [re: ris4o]  
Авторacp_45 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.04 17:01



Mi filosoftvam 6ot se qdosvam. Are




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.