Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 24.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: странично мнениенови [re: влaдo]  
АвторWild_Child (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 19:09



Владко (злобно дрънкащ глупости тип, криещ се зад няколко рутъра от доста време), Кр. Цветанов играе от началото на 1982 при Георги Пенев сенсей- което го знам от самия Георги Пенев

Така че, ти май познаваш историята на българското Айкидо по-добре от хората, благодарение на които изобщо има Айкидо.

Освен това какво те засяга - ти нали не играеш, защото "В България никой няма покритие да ме тренира". Пък и като си толкова добър - що не направиш една школа да видим истинско майсторство накрая...



Тема Re: Aikido - mit ili realnost v Bgнови [re: дядoБлaro]  
Авторacp_45 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 19:20



Pri prokuror4eto sam da. I kvo? Ako smqta6 4e ne6to ne e nared v na6ta "zali4ka" 6to ne doide6 da ni pokaje6 kak trqbva da se trenira a? Ina4e ste mnogo otvoreni. Pisnalo mi e ot takiva kato teb kadeto mnogo znaqt , oba4e ne idvat da ni "nau4at" na tova koeto "znaqt". To po seminarite se vijda v koi klubove kak se trenira. Taka 4e i da mi obqsnqva6 kolko ste dobri...mi az sam vi vijdal i vi znam mnogo dobre. A. I vmesto da pi6ete gluposti idete da trenirate.



Тема Re: Aikido - mit ili realnost v Bgнови [re: ris4o]  
Авторacp_45 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 19:36



Vij sq az moje i da sam parvi kurs ama tva ne e 6toto sam ostaval a 6toto me prieha taq godina. Moga da ti kaja 4e si pi6a super pravilno, a po vaprosa s kafeto az hodq na kafe samo s gajenca:) Az imam dostata4no aikido knijki i sam naqsno s nqkoi ne6ta. Az sa6to se kazvam boris(ne 4e 6te zaintriguva nqkoi),ako iska6 ela v na6ta zala i 6te razbere6 4e pri nas labavo nqma. Ima ama to tva e izkliu4enie. Are 4ao.



Тема Re: Aikido - mit ili realnost v Bgнови [re: acp_45]  
Автор ris4o (az)
Публикувано02.10.04 21:12



Ei acp_45, malko si mi naduti4ak moi 4ovek!!! Az te kanq na kafe, t.e. da se zapoznaem a ti mi se prai6 na golqmata rabota!!! Znai6 li kolko kato teb poznavam, koito sa gola voda!!! I pri teb mi namirisva na su6toto!!! Jivei si i si misli 4e si nai-velikiq!!! A ako mi kaje6 kude ti e zalata po-to4no moga i da mina da vi vidq kvo struvate!!!



Тема А бе човек, изглеждаш ми разуменнови [re: дядoБлaro]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано02.10.04 21:15



Защо се занимаваш с отрепки?
Как може някой който има дори бегла идея ама много бегла идея за бойни изкуства и по специално японски бойни изкуства да сере върху предците си?
Ми моите предци са БЪЛГАРИ!
Пишат на Български. Ползват КИРИЛИЦА.
Що за човек е човек който не уважава предците си?
Някакво парвеню.
Боклук.
Срам и позор за учителя му.
И за него.
Не че знам нещо от Айкидо. Тренирал съм точно 2 месеца.
Ама имах и 10 г. Киокушинкай.
И 2 месеца Кендо.
Е не съм боец.
Нося на бой - носех по скоро, сега нося повече на бира.
Ама помня някои неща.
Е имаше черни колани айкидисти дето от къса дистанция няма да могат и гък да кажат.
Ама имаше и други - дето хем са абсолютни дъртаци (поне на 65 г беше човека) и дето с тях на тясна пътека не ща да се срещам.
А всъщност не е там работата нали?
Що ли се сетих за една притча или може би реален случай?
Един боец се вози в една лодка. В лодката младок. Младока вдига джабула и предизвиква боеца. А боеца му вика - ще те победя без удар
Доближили остров.
Боеца мо вика - а да се бием на острова?
И младока скача.
А лодката отплува.

Bеer? Mоre?




Тема Re: А бе човек, изглеждаш ми разуменнови [re: bira_more]  
Автор ris4o (az)
Публикувано02.10.04 22:26



Ti ne6to se namesva6 v tema deto mnogo, mnogo ne podbira6? Kvo prai6 tuk? Tva sa ne6ta za koito qvno nqma6 mnenie, a az sum po-zapoznat!!! 6tqh da po4na da ti obqsnqvam, ama nqma smisul! Ako iska6 da me napada6 o6te, pravi go vuv forum medicina, kudeto zapo4na spora!!!
"..Някакво парвеню.
Боклук.
Срам и позор за учителя му..." tova za men li se otnasq? VE4E PO4VAM DA SE QDOSVAM!!! Az izpolzaval li sum nqkvi epiteti po-tvoi adres, a ti 6to izpolzva6??? Ij si doktor, vsi4ki hora mislqt 4e kato si lekar si golqma rabota!!! Da, ama ne!!! Diplomata ne te pravi po-umen i inteligenten,no te zaduljava da se durji6 podobava6to!!!
A sled kato tolkova iskate da znaete 6to ne pi6a na kirilica - purvo na klaviqturata imam samo latinski bukvi i vtoro poradi purvata pri4ina ne sum si instaliral kirilica!!! Taka mi e po-udobno i ne smqtam da se suobrazqvam s jelaniqta na nqkoi, koito kakto kazvah ne vijdat po-dale4 ot nosa si!!!



Тема Re: странично мнениенови [re: Wild_Child]  
Авторвлaдo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 22:45



Никога не съм се крил зад там...как ги нарече.....рутъра>аз ги знам като ник ама както и да е....просто си много заблуден- нормално е нали тренираш при хора пропити с лъжи пораждащи съмнения.Не ми казвай само,че дрънкам глупости,защото никога не съм говорел глупости.Откога казваш на истината глупост?Невежество....
Това,че не играя Айкидо не означава ,че ще започна пак освен това откога хората които не тренират неозначава,че немогат да изказват мненния?Неудобничко ли ви стана като заговориха хората истината......И хич не намесвай ако обичаш Георги Пенев в разговора. Не му петни името
Аз съм гледал смешният ти ъ........преподавател преди години на демострация в НДК и тогава не съм се смял със сълзи а направо онемях как може такъв човек да се показва вообщемного жалко за всичко.....и се взел на сериозо,че даже и по микрофона говори......аааааа....не говори а дишаше 5 мин,защото преди това има неблогаразумието да направи точно четири техники.И какво????Трагедия и той те омаява тебе,че даже и деца тренира с там тая неговата......как да я кажа да не я обида.......
Достатъчно се занимавах с тебе.....нямам какво друго да ти кажа.....и без това много си далече от истината.Чао!



Тема Re: странично мнениенови [re: влaдo]  
Авторacp_45 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 10:55



Ne znam za koi govori6 i za kvo stava duma,oba4e tva koeto si go napisal nakraq e izvanredno nepravilno.Ne mnogo "SI" ,a mnogo "SME" dale4e ot istinata. I rrqbva da si naqsno 4e v Balgariq e 99,9% sigurno 4e nqma nqkoi koito da e blizo do istinata v aikido. Ak ti se misli6 za nqkav fenomen tva ve4e e drugo. Ae



Тема Re: странично мнениенови [re: влaдo]  
АвторWild_Child (Нерегистриран)
Публикувано03.10.04 13:49



Владко, недей да губиш самообладание, бе човек!

Като гледам колко три-четири-пет и повече точия си наслагал, явно накрая пяна ти е излизала от устата.

Георги Пенев сенсей го споменах, защото той ми каза от кога тренира Краси при него - ти повдигна въпроса, мисля. А и защо да не го намесвам? Нашата школа започва от него и аз поне се гордея с това! Ако плюеш върху неговите най-добри ученици - значи плюеш и върху него!

Пък и отдавна съм минал възрастта, че и образованието и работата са ми донесли достатъчен опит, за да ме заслепява някой. Казах ти веднъж - самия Краси не се мисли за невероятен майстор, ако си бил дори на една тренировка веднага ще разбереш. Естествено че в българското Айкидо има недостатъци, естествено че има и кавги - какво искаш, в крайна сметка Айкидо масово се играе в България от началото на 90-те, напълно нормално е положението да е такова. Обаче когато има желание и упорство се върви напред. А тия като тебе, дето само плюят и хабят времето на другите да им четат злобата и след още петнадесет години ще са си там където са в момента.

Освен това ти недей, ако обичаш, да ми приказваш за "оная неговата", защото и тя ми е учител - даже при нея започнах да тренирам. Като оставим настрана че всички книги за Айкидо, които си прочел на български (ако изобщо четеш, защото ти май знаеш всичко) са неин превод (Мария Цветанова [Радева]), като имаш съмнения можеш да дойдеш ти покажа някои неща дето ме е научила, в комбинация с някои други дето айкидистите не ги правят - понеже съм далеч от истината (а и люлинското в мен още е живо), аз обаче ги правя. Може да не те страх - ще можеш да си тръгнеш после Тъкмо към края на Октомври трябва да излезе втората книга на Саотоме сенсей, ще имаш подходяща възможност да дойдеш да кажеш на преводачката какво мислиш за нея и да си вземеш автограф.



Тема Има едно нещо наречено KREDOR [re: ris4o]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.10.04 13:57



И с негова помощ би могъл да пишеш на кирилица.
Ако желаеш.
Ако уважаваш себе си, рода си, страната си.
Идваш в клуб медицина.
И веднага почваш да раздаваш оценки, а по някое време май и шамари беше тръгнал да предлагаш.
>Ij si doktor, - какво си искал да кажеш тук, моето образование не е достатъчно за да разбера.
>vsi4ki hora mislqt 4e kato si lekar si golqma rabota!!!
Е аз не мисля така.

>jelaniqta na nqkoi, koito kakto kazvah ne vijdat po-dale4 ot nosa si!!!
Това за мен ли се отнася? :))))))))))))))))))))))))

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.