Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 25.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови  
Автор foli (Amida)
Публикувано08.12.03 15:20



Изкючително съм благодарна на всички, които посетиха и взеха участие в първата част на темата. Но понеже тя се разрастна изключително много и понякога се зарежда бавно, ще помоля участниците в нея да поместват мненията си вече тук. Мисля, че за Айкидо има адски много да се говори, а аз сега искам да ви питам какво ви е мнението за укетата <как да се държи едно уке и какво ТРЯБВА да прави и какво не>, защото скоро ми беше изпита за степен и моето уке, хммм, май ме провали в желанието си да ми помогне ....

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: foli]  
АвторMasterAlex (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 23:05




prosto triabva da ne pravi nishto,nito da pomaga ,nito da prechi.Razbira se ne triabva da pada sam ,i da si mislim che vsichko e nared.Prosto triabva da partnira s ideiata za ataka.



Тема Кой е шефа на темата за Айкидонови [re: MasterAlex]  
АвторOня (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 02:32



Уивително е упорството с което Фоли се бори за "авторски права" над темите за айкидо!
Аферим,кадън!



Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: foli]  
Автор Ki (ПРОСТО ЧОВЕК)
Публикувано23.12.03 18:55



vazmojno li e temata za Aikido da se iz4erpa sam s 70-80 stranitzi?



Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: Ki]  
Авторdonkijote (Нерегистриран)
Публикувано24.12.03 08:51



Zdravejte, prijateli! Nari4am vi taka bez da se poznavame/ a koj znae!?!/, imenno zaradi ob6tata tema. Za sajalenie ne sam 4el ni6to ot diskusiqta po purvata 4ast, no po tova koeto hva6tam ot otdelni frazi, ostava gor4iv privkus v ustata mi. Predpolagam, 4e pove4eto ste mladi hora, no ste 4uvali za 4oveka, kojto se smqata za "ba6ta" na AIKIDO v BG. Ne se delete i se naslajdavajte na Istinata, 4istotata i bezkoristnostTa v tova DO! Za sajalenie sam izvan stranata ot izvestno vreme i znam kakvo e da pose6tava6 DOJO na 40km. i da sanuva6 s godini kak se zanimava6, bez da ima6 vazmojnost za tova! Derzajte i dano skoro sre6tna po seminari iz Evropa Balgari, otdali se na AIKIDO zaradi samoto nego!



Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: MasterAlex]  
Автор foli (Amida)
Публикувано25.12.03 17:35



prav si, no kogato sre6tu sebe si ima6 visoka stepen, koqto izgarq ot " jelanieto " da ti pomogne, vijdaiki kolko ni6to ne razbira6 <ot nena gledna to4ka>, ne6tata dobivat ujasni izmereniq, povqrvai mi !!! Ne mojah da si napravq tehnikite kakto trqbva i se 4uvstvah kato oligofren slu4aino popadnal na izpit po aikido!!! Ne mi se govori...

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Кой е шефа на темата за Айкидонови [re: Oня]  
Автор foli (Amida)
Публикувано25.12.03 17:43



Zdrasi! Ne si se vqsval skoro.... Vsu6tnost, ne se borq za tova, koeto misli6 . Prosto iskam da si komunikiram s hora, koito haresvat tova BI i imat kakvo da kajat po temata. Ako ima6 mnenie - zapovqdai!
ZABELEJKA: pred "s koeto" se slaga zapetaq. Tova sa gramato4eskite iziskvaniq v bulgarskiqt ezik - kolkoto do turskiq-> ne moga da sum ti polezna

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: Ki]  
Автор foli (Amida)
Публикувано25.12.03 17:45



Ne, prosto sega foruma 6te se otvarq po-burzo. Ne navsqkude neta e dobur

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: donkijote]  
Автор foli (Amida)
Публикувано25.12.03 17:57



donkijote, dobre do6ul v moq forum! Mnogo Vi blagodarq za kuraja i izkrenostta - mnogo cqnq tezi ka4estva u horata i zatova davam tozi trofei za mnenieto Vi! Az samata treniram ot skoro, no moi dobri priqteli sa hora, koito da poznavali G.Ivanov i ot tqh razbiram kolko unikalna li4nost e bil toi! Kolkoto do deleneto v bulgarskoto Aikido - za sujalenie su6testvuva, no se radvam, 4e moeto obkrujenie e ot novoto pokolenie aikidisti, koto ne delqt, a subirat. Razbiram, 4e ne ste v Bg v momenta, no tova ne Vi pre4i da ste supri4asten s na6ite tegobi v Aikido. Az samata ve4e use6tam kakvo e Aikido i kolko gadno e otno6enieto na NQKOI hora kum tezi, koito sega navlizat v tova 4udesno BI. Kakto i da e! Nadqvam se, 4e 6te prisustvate vuv foruma, za da spodelqte s nas Va6iq opit i mudrost! 4estita Koleda !!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Кой е шефа на темата за Айкидо [re: foli]  
АвторOня (Нерегистриран)
Публикувано27.12.03 01:03



Ами ако искаш,дай даги разцъкаме грамати4еските правила-тъкмо преброих 17 грамати4ески и правописни грешки в по-долния ти постинг!
Филолог съм по образование,а познанията ми по турски се ограни4ават с няколко фрази,за което съжалявам,де-езика,казват е богатство




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.