Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 13.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Как стои ?-ЪТ с уличния бой???  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано08.02.04 21:26



Всички знаем, че накой път щеш не щеш попадаш в ситуация, в която или ще те набият или ще натупаш някой.
Сега аз говоря за 1-вата ситуациа, когато група келеши ти налетят, а ти си сам!
Знаем също, че момчетата с по-масивна физика са и по-ззабележими(бият на очи) и по-често са обект на нападения, защото да речем бекчетата им завиждат или си викат дай сега тоя дет са е напомпал и се прави на мъж да го згънем. И много ясно, ако са повече от теб, дори и 200 на лежанката да дигаш,
пак ще те натупат, щом са повече!

Та ?-ЪТ ми е как се защитавате и как си защитавате тялото най-вече???
Защото е неприятно един мъжага да речем трениращ бодибилдинг или някакво бойно искуство да попадне в такава ситуация и да бъде набит.

Какво ви е мнението?
ще пусна темата в клуб "Културизъм" и клуб "Бойни изкуства"

Мого зъл


Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: Kykepa]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 11:47



Веднага ти отговарям. Срещу няколкостотин лева за месец-два от твоето любимо РПУ си вадиш разрешение за закупуване и носене на лично бойно оръжие.
После можеш да избираш между Glock 17, 9mm para; Heckler & Koch - бих ти препоръчал P 2000; или Беретта Cheetah!
Много хора нападат сам човек, най-вероятно на тъмно, ти си стреснат, афектиран, уплашен.... по закон можеш да ги направиш на салата, приятелю!
А щанги вдигай за здраве!



Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: Kykepa]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 13:37



културистите са като цветята-красиви и за никав хуй не стават.откакто се занимавам с б.и. не съм попадал в такава ситуация и не защото техниката ми е перфектна.мисля,че е въпрос на дух.



Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: mm]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано09.02.04 20:39



Мерси за съвета, но мисля, че още не се нуждая от оръжие.
Нямам и пари, но не ми и трябва.
Иначе моделите, които си изброил бих искал само да ги видя на живо и да ги пипна

А щанги вдигам за задраве, колкото да не заспя!

Мого зъл


Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: дядoБлaro]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано09.02.04 20:43



Що обиждаш културистите без основание???
Не че аз съм, но ако познаваш няколко културиста тогава може да изказваш мнение. И аз не харесвам някои напомпани до безумие бабанки, но като цяло това е спорт(професия), а както знаем всяка професия има добри и лоши страни.
Иначе ако си мислиш, че културистите нямат дух и то много силен, много се лъжеш!
Всеки спортист има дух, въпроса е колко е силен, иначе няма да е спортист, ако го няма духа!!!

Мого зъл


Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: Kykepa]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 22:28



говорим на различни езици.познавам много културисти и повечето са настоящи и бивши шампиони.наско богданов,евдоким мерджанов,кирчо,орлин да изброявам ли още?аз самия съм се занимавал с този спорт,макар и преди доста време.духът на спортиста си е дух на спортист.културизма ти дава едно красиво тяло и...май-само това ти дава(а и проблеми за черния дроб,ако не знаеш как да си взимаш "лекарствата").това тяло обаче няма качества.ще кажеш,че някой са силни-да,кирчо вдигаше 250 от лежанка,макар и движението да беше в порядъка на 15-20см.после не можеше да докосне лявото си рамо с дясната си ръка.тука става дума за бойни изкуства.ти сигурно си очаквал,че ако си "яко бичме" пичовете ще ги е страх от теб и няма да те закачат,но изненада!не ги е страх!културистът е една огромна,трудно подвижна мишена.200 килограма от лежанка са просто 200кг-един голям бордюр.по-страшно е летящото към тебе камъче с тегло 10-20г изтреляно от прашка.културистите имат някака сила,но тя е ин,сила на мускули,бавна...не е вътрешна сила.последния ми сблъсък с културист завърши с един прав в лявата му напомпана гърда и 5 месеца почивка заради скъсани мускулни влакна.когато ти говорих за дух имах пред вид нещо друго.слепия не може да различи кучетата от вълците.човек постояно се разминава с група младежи,но кои ще го нападнат?какво да прави ако го нападнат?последния ми сблъсък с такава групичка беше доста изненадващ за тях-просто ги нападнах пръв.перво насрах от шамари най-страхливите,а после ударих един на най-якия,а другите се разбягаха.почнах от най-страхливите щото те са най-агресивни и проблемите почват от тях.така,че ако искаш да направиш нещо за себе си почвай да тренраш нещо за да придобиеш няква правилна култура на движения,а духът ще го постигнеш с течение на времето.



Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: дядoБлaro]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано09.02.04 22:51



Мерси за обяснението.

Искам само да ти кажа, че съм 65-70кг и не блъскам за да плаша другите с масивност!!! А неприятност с такива групички които спомена съм имал в училищните години, тогава бях още по-слаб. Сигурно затова са ми налитали, но това е друго. Не съм се бил чест, аз не се бия. НО ме нападат най-често, без причина, но това вече не се случва, защото смених района на живеене!

Никога не съм нападал пръв и най-често аз съм изяждал боя,
но както казах беше отдавна. Остана ми само малко тракане на ченето от едно голямо меле 2-ма с/у 3-ма. Двамата бяха на земата, а другите 3-ма ги ритаха където им попадне. Аз бях един от тези на земята!

Мого зъл


Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: Kykepa]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 00:11



не се притеснявай и аз съм ял много бой.и аз не обичам да се бия,затова се занимавам с бойни изкуства.непобедими хора няма.непобедим е само този,който не се бие(щом не се бие няма кой да го победи,нали?).защо блъскаш?цялата тази западна концепция е малко...как да ти кажа,не върви,изкуствена.б.и. ще те направят цялостен човек,но това си е въпрос на избор,нали?



Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: дядoБлaro]  
АвторPantalei (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 00:44



Vseki e ql boi prosto nqma na4in.Vzemi potrenirai i boini izkustva ama nespirai 6tangite te sa si gotin sport,te se izpolzvat vuv vseki sport kato spomagatelno sredstvo s cel razvitie na fizi4eski ka4estva,no samo 6tangite naistina te pravqt malko vdurven.
Kogato se dviji6 ve4er izbqgvai tumnite ulici,hodi samo po vuzmojno po golemi i po osveteni ulici.Ako vidi6 v dale4inata grupi4ka koqto idva kum teb premini na otsre6niq trotoar za da izbegne6 razminavaneto s tqh(ako te posledvat pone 6te znae6 kakvo 6te stane ).Kogato zaviva6 nikoga ne go pravi do ugul na sgrada za6toto nqkoi moje da te pri4akva zad ugula i nqma da ima6 vreme da reagira6.Povuzmojnost nosi orujie - boks,razgavaema palka i dr.Tova sa elementarni suveti za dvijenie no6tem,spored men sa validni.Aaa i da ne zabravqme taksitata



Тема Re: Как стои ?-ЪТ с уличния бой???нови [re: Pantalei]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 01:13



имаш пред вид тежести и спомагателни уреди?благодаря за щангите,аз не съм спортист,а единствената щанга която признавам е собственото ми тяло.такива неща мога да ти кажа,че и цял живот щанги да дигаш няма да ги направиш.тези съвети сигурно са за кукера?панта,аз не съм сляп и отдавна различавам кучетата от вълците.за оръжието си прав,само че аз предпочитам нож.лошото е ,че не се колебая и зная как да го използвам.така,де-и дедо владика не ебе,но си носи хуя за всеки случай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.