Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 11.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: itto za dedo]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 21:05



разбрах.итто,не знам как излиза на твоя монитор,но в горния десен ъгал на квадратчето в което се пише има едно квадратче,до което пише kredor.то може да е с няколко цвята като цъкаш с мишката в/у него.когато стане червено и в него пише bp можеш да пишеш с кирилица,ако ти е по-удобно.



Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: дядoБлaro]  
АвторPantalei (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 14:46



Вижте сега нямам намерение да се заяждам с когото и да е.Преди няколко години слу4айно намерих форума тук и много му се изкефих,после беше създаден и даобг.ком и запо4нах да пиша и там.Смятам 4е форумите доста спомагат за развитие на запознанства на хора и за контакти м/у разли4ни БИ.Също така и за обявяване на разли4ни спортни събития в сверата на БИ.Никога досега несъм стигал до това да си отправям предизвикателтво с никои защото смятам това за малко тъпи4ко.Малко по горе аз просто изразявах мое мнение което смятам 4е не е забранено нали.Само 4е ми се стори 4е итто малко ме коментира и не е настроен много добронамерено към мен(за което не е задължен естествено).Несъм свикнал да давам на никои да ме манимпулира а пък и несъм и от хората които оби4ат да манипулират другите.Смятам 4е всеки има глава на раменете си може да мисли и да избира какво и как да тренира.
Предлагам да спрем тези глупави и детски заяждания.Надявам се по нататък да намерим общ език ,знае ли 4овек може да изкараме ползи от това.

п.п. Искам да се знае оба4е 4е това не е бягство това което съм казал горе си е самата истина.



Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: Pantalei]  
Авторitto (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 05:20



razbiram che ne e biagstvo,no puk i nikoi ne te goni.upotrebiavai dumite otgovorno i nikoi niama da te razbere na krivo.ako si v pozicia na neznaesht ste poluchavash uvazenie i podkrepa.ako si znaesht shte triabva i da go dokazvash.taka e na dulbokoto.
a na plitkoto:kulturizum ,shtangi,sport i t.n. kakvo lalash niama znachenie,zashtoto taka ili inache nikoi ne te slusha.
zatova se iska mnogo kuraz da vlezesh na dulboko.nikoi ne znae kakvo go chaka tam.



Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: itto]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 05:37



по-интересно е на плиткото.плацикане,а и водата е топличка.пръскането с вода е безобидно занимание.още ли си в дира?



Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: itto]  
АвторPantalei (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 01:11



upotrebiavai dumite otgovorno i nikoi niama da te razbere na krivo.
Ако някаде съм се изразил нето4но съжалявам,или може да съм искал да кажа нещо а ти да си ме разбрал погрешно,затова моля те цитирай ме там където според теб съм се изразил грешно и да се изясни вси4ко и да сложим край на тоз спор щот няма смисъл от него.
А що се отнася до дълбо4ините смятам 4е ве4е доста на дълбоко съм влезнал и смятам да влизам още по надълбоко,занимавам се с БИ доста сериозно търся на4ини да тренирам колкото може по-4естои понякога се лишавам от някой удоволствия само и само да тренирам пове4е ,естествено никой не ме кара да го правя,вси4ко си е мой избор.Старая се да се отдавам на БИ колкото може пове4е.



Тема otgovorнови [re: _Lubo_]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 11:11



Хора, мисля че замъглихте ума на човека.
Всичко,което казвате е повече от вярно, ама това са истини, които стигаш след много много тренировки. Колкото и да му казвате, човека не може да разбере. И то не щото е глупав, а просто защото това трябва сам да го преживееш. Дето има една приказка - мога да ти покажа къде да се изпикаеш, но не мога да се изпикая вместо теб.
Е как да разбере момчето какво му казвате, като той сам си казва че не е тренирал досега?
Затова драги, важно е да почнеш. Така както ти сега се чудиш, всички са се чудили.
Съвсем практически съвет за теб: за да добиеш някаква увереност в себе си като техника, според мен бързи за научаване и ефикасни (сравнително) са:
винг чун; тай бокс; кик бокс. Ако не ги комбинираш с някаква форма на граплинг (борба, джиу джитсу, самбо) според мен на улицата си умрял. Това е.
А всичко това дето ти го казват другите е смертелно вярно!

Най- важното: нито ден без тренировка!!!



Тема Re: otgovorнови [re: mm]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 06:19



Toi i vaprosa mnogo magliv,kak da razdelish ulichnia boi ot podrachnite sredstva,kato nozhove i bohove,ili pak prochutia krachmarski boi s peika.Ako go orezhem shte zaprilicha na turnir s pravila.Ne i oriazvaite nai dobroto orazhie,nepredvidimosta.



Тема Re: otgovorнови [re: stalker]  
Автор _Lubo_ (новак)
Публикувано17.02.04 22:16



Ideqta mi be6e da se orejat raznite my"podru4ni sredstva" za6toto togava e qsna rabotata. Edin ydar s byhalka po glavata i aide v pirogov v reanimaciqta. Nezavisimo kolko si podgotven.



Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: _Lubo_]  
Авторdivata kotka (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 16:24



Vij priateliu spored men nai-podhodq6tiqt sport e karateto ne go kazvam samo,za6toto sam se zanimavala dulgi godini,a prosto za6toto sie taka.Nai-mnogo tehniki za samootbrana moje6 da nau4i6 ot nego.



Тема Re: Vupros na na4inae6tнови [re: _Lubo_]  
Автор spirit666 (?!)
Публикувано15.03.04 09:45



Offfff
Zapishi se da trenirash box ili kickbox.Pone na vsqka trenirovka shte se 4uvstvash kato 4e li si na ulivata i se mlatish.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.