Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 23.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: ebati pederasa]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 08:23



Смей се - изпитите си ги вземам с всякакви укета, последният път ми се падна 2 дан и беше удоволствие да играеш с него. Партнирал съм и с хора по-тежки и силни от мен и съм им правил техники и какво? Нали айкидо е точно затова, да не зависиш толкова от физическите параметри на партньора си. Нагаждаш техниката според укето и я правиш. Ако не стане, хващаш си сенсея да те гледа какви ги вършиш и чистите грешките. За изпит трябва да си подготвен, не да чакаш на укетата да ти помагат. Виждал съм хора да вземат изпити с укета, които им имат зъб - там става наистина интересно



Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: Master]  
Автор Ki (ПРОСТО ЧОВЕК)
Публикувано22.01.04 08:49



abe 4oveka si e prav.ako uketo ti e s po visoka stepen i moje dosta 4esto da ti se izmakva...ako izka de .....e tva ne e stavalo na izpit , no teotiti4no ima i takava vazmojnost



Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: Ki]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 16:00



По-скоро ще може да се възползва от грешките ти, не толкова да се измъква.



Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: Ki]  
Автор foli (Amida)
Публикувано22.01.04 21:43



Taka si e. Po-visokata steprem moje da pravi kakvoto si 6te - osobeno na izpit. Vuprosa e da se partnira na nivo i da moje izpitvaniqt da pokaje tova, koeto moje -> v kraina smetka za tova e tаm! Kakto i da e... Az ve4e toq izpit go ostavih v istoriqta...

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част IIнови [re: ex]  
Автор foli (Amida)
Публикувано22.01.04 21:46



A ти би ли ми обяснил по-ясно, стига да не те затруднявам, де :) Тамета ми е интересна! Аз съм си дала мнението, но понеже съм начинаеща грешките ме съпътстват постоянно :)))

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: ebati pederasa]  
Автор foli (Amida)
Публикувано22.01.04 21:51



Мисълта ми беше съвсем друга - не следиш добре какво казвам :))

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: Master]  
Автор Ki (ПРОСТО ЧОВЕК)
Публикувано25.01.04 00:09



6te se izmakva ..povqrvai



Тема Re: Доброто уке е...?нови [re: foli]  
Автор Ki (ПРОСТО ЧОВЕК)
Публикувано25.01.04 00:11



etva eeto tva e 4oveka



Тема Re: Доброто уке е...? [re: Ki]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 11:53



Ако си направил всичко както трябва как ще ти се измъкне? Нека обърнем ситуацията - на теб като ти направи по-висока степен техника, опитвал ли си да се измъкваш? Аз съм опитвал, но пак са ме закопчавали при това по-слаби физически от мен. Защо аз да не мога да си направя техниката добре?
Това което съм правил като уке е да дам добрата атака и да се разкрия, но ако тори не поеме нещата не падам и му се измъквам. Не да се правя на мъж или да му показвам колко по-зле е от мен, а за да изчистим грешките и да стане каквото трябва и както трябва. Какво ще научиш, ако техниката ти винаги става? Най-много да се помислиш за много велик и първия средно як тип на улицата да ти избие илюзиите + някой зъб в добавка. Човек се учи от грешките си и всеки който ги види трябва да му ги показва.



Тема Re: "Aikido -"za" i "protiv" - > част II [re: foli]  
Авторgarga (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 06:04



Na parvo miasto se izviniavam za poslednoto si izrechenie ot po gornia posting.Treniram ot 10 godini.Ponezhe ne poznavam delata ti sadia ot napisanoto ot teb a to mi pokazva che problema ti e che ne iskash da padnesh po grab,respektivno ukemi pri direktno irimi kakvoto ti prilozhih na dumi.Zatova moga da te psavetvam samo edno neshto Relax.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.