Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 24.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ponqtie za AI KI DOнови [re: foli]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 17:38



аз от приказки не разбирам,но ти предлагам нещо друго:не знам кога ще идавам в софия,но като дойда може да се срешнем.ти ще се опиташ да ми приложиш какъвто искаш ключ или техника,а аз ще те контрирам(обещавам няма да те удрям).ако успееш-няма нужда от приказки и обяснения,ако не успееш-обясненията ти са безполезни.



Тема Re: Я кажете нещо за Йошинкан Айкидонови [re: curious]  
Автор foli (Amida)
Публикувано12.03.04 17:57



http://www.yoshinkan-bg.org/ Tova e adresut im v Internet. Az li4no samo s tova moga da ti pomogna.

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема ???????? [re: дядoБлaro]  
Автор foli (Amida)
Публикувано12.03.04 18:03



Hm?! Kato na4alo iskam da otbeleja, 4e ne sum ot Sofiq, a ot Varna. Sled tova iskam da pod4ertaq, 4e ne si re6avam sporovete na tatamito. Vij, priemam da se sre6tnem v nqkoq sladkarnica i na torti4ka i 4ai4e da si obsudim stanovi6tata, 6toto ti uporito otkazva6 da proumee6 kakvo ti govorq! Saglasen?

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема Re: ???????? [re: foli]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 21:58



dobre e da otide6 v nqkoe Aikido-dojo i da si razqsni6 vaprosite. s prikazki do nikude nqma da q dokara6. USPEH !

каза фоли преди време.ако спорът за техниката( и айкидо ) не се решава на татамито къде тогава?на чай може,но без торта.аз найстина не разбирам какво ми говориш.веднъж ми казваш,че важното е да останеш стабилна,независимо от удъра които лети към главата ти.само че ти си уке,нападаш,тори е влязал с ирими и нанася удар.как ще останеш стабилна?вариантите са 3:1.оставаш стабилна и поемаш удара;2.оставаш стабилна и се опитваш да блокираш;3.падаш,защото това е най-бързия начин да се махнеш от удара.какво не разбра?не знам от колко години се занимаваш с аикидо,но ако техниката ти не става винаги,някой те лъже че това е аикидо,или ти си губиш времето.затова ти предложих да се пробваш на мен,дето не се занимавам с аикидо,щото съм забелязал една такава тенденция при занимаващите се с аикидо в бг-укето те олеснява по всеки възможен начин.



Тема за дядоБлаго [re: дядoБлaro]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано14.03.04 01:40



Вярно е дядоБлаго - укето в повечето случаи те улеснява - това за един начинаещ е добре, защото му позволява все пак да упражнява част от движенията, но има една граница от която вече трябва да се партнира по-реалистично. Имам предвид че уке трябва да подаде атаката, която се очаква, но след това трябва да противодейства доколкото му позволят. Съвсем различно е тогава. Не става дума тренирането да се изроди в някакво боричкане, но уке не трябва да пада сам и когато има възможност, трябва да се измъква. Партнирали са ми така и съм се убеждавал, че явно не всичко съм научил така както ми е иска. Ако си редовен тук при първия семинар в София на който ходя ще ти се обадя да проверим, дали айкидото ми работи. Ако е така, с удоволствие ще ти обясня кое как го правя, ако не - както ти сам каза думите ще са излишни Тук нямам регистрация, но на daobg.com можеш да ми оставиш бележка, ако желаеш. Ти какво тренираш между другото?
ПоЗдрави,
Кирил.



Тема Re: ???????? [re: дядoБлaro]  
Автор foli (Amida)
Публикувано14.03.04 18:14



дядоБлаго, Мастер то отговори вместо мен, за което съм му благодарна. кой знае, някои ден наистина може да се засечем някъде?!

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема Re: за дядоБлаго [re: Master]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 18:16



аз тренирам при велев.



Тема Силата [re: дядoБлaro]  
Автор Duncan_ldaho (warmaster)
Публикувано15.03.04 21:10



Все още мисля:) Като си посъбера енергията да измисля, ще ти отговоря. Иначе - добър въпрос, мнения?:П

Into the fire with your soul!


Тема Re: за дядоБлаго [re: дядoБлaro]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 11:02



Това ББУ ли беше? С какво точно се занимавате там, чувал съм всякакви противоречиви неща и така и не съм имал възможност да видя на живо за какво става дума.



Тема Re: Силата [re: Duncan_ldaho]  
Авторnageman (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 14:06



Силата в айкидо според мен = добра техника + равновесие + тайминг. Останалото е екстра.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.