Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 24.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема ponqtie za AI KI DOнови [re: дядoБлaro]  
Автор foli (Amida)
Публикувано03.03.04 12:59



дядоБлаго, izvini me, 4e se namesvam v spora ti s Ki, no 6tom kato nqma6 predstava ot Aikido, kude e smisula da ti obqsnavam kak bih postupila, kogato kum men leti udar. samo 6te povtorq, 4e kakvoto i da stava, trqbav da se ostane v stabilna poziciq do posledno, dokato tori ne mi priloji kontrol, ot koito ne moga da se izmukna. tova e! nezavisimo s kakvo e udarut!

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема Re: ponqtie za AI KI DOнови [re: foli]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 13:56



значи аз съм откровен и казвам,че от айкидо нямам понятие,но си имам понятие от атака,удари,поемане и т.н.(малко разбирам,съвсем мъничко).



Тема Re: ponqtie za AI KI DOнови [re: дядoБлaro]  
Автор foli (Amida)
Публикувано04.03.04 20:40



dobre e da otide6 v nqkoe Aikido-dojo i da si razqsni6 vaprosite. s prikazki do nikude nqma da q dokara6. USPEH !

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема Re: малък тест за фоли: [re: дядoБлaro]  
Авторitto (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 05:09



dedo,na skoro pratih tupanik v bradata na edin 5-ti dan aikido.i toi napravi sushtoto kato vseki drug.svleche se kato otsecheno durvo.ne stupvai v aikido dojo za sega.purvo dojo v bg niama(s edno pochti izkluchenie),vtoro na mestata koito se narichat taka ne se praktikuva aikido.
kolegata deto e s men tuka vi sledeshe prikazkata s judoboy,ta pita im li bitka i kvo stana?
malko ia biah zakusal s parite,no teia dni shte ti kupia literaturata deto sum ti obeshtal.
do skoro.



Тема За протокола [re: itto]  
АвторMaster (Нерегистриран)
Публикувано05.03.04 19:59



itto Като за протокола ще кажеш ли името на този с 5 дан, когото си нокаутирал и малко сведения за теб самият (какво тренираш и къде)? И въобще как го нокаутира - сбихте се в кръчмата за жената на бара, или на спаринг в някаква зала по някакъв правилник? В България има само един човек с такава степен, но ме съмнява да говориш за него.



Тема Re: За протокола [re: Master]  
Автор Ki (ПРОСТО ЧОВЕК)
Публикувано07.03.04 04:23



"фоли,атакуваш противника.противника влиза с ирими,като същевременно насочва един тупаник към главата ти.ти падаш защото:"
mdam.....mai samo edin 4ovek dade to4niq otgowor......za6toto prosto taka stawa...kato ti otnesat glawata ...pada6



Тема Re: За протокола [re: Ki]  
Автор foli (Amida)
Публикувано07.03.04 14:39



vaprosa e, da ne se pada lesno, 6toto ina4e nqma stavane ot zemqta. zatova kazah onova, koeto si pro4el. moje bi tvoqta praktika <koqto e po-golqma ot moqta> da te e nau4ila na ne6to pove4e, no vinagi ima nqkolko otgovora na vuprosite - ne go zabravqi i tova !!!

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема Re: За протокола [re: Master]  
Автор foli (Amida)
Публикувано07.03.04 14:40



Master, radvam se, 4e pak si tuk i vzima6 u4astie. radvam se, 4e zadava6 vuprosa, koito 6tqh da zadam i az. sega 6te 4akame otgovor .

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема za itto [re: itto]  
Автор foli (Amida)
Публикувано07.03.04 14:46



hi! predi vreme popadnah na tvoi postingi i mnogo mi haresa na4ina ti na mislene. naistina e lesno da trupqsa6 nqkoi i ima miliardi na4ini za tova. samo 4e Aikido raboti s druga cel. ne iskam da se zaqjdam s teb, no te molq da mi poso4i6 tova mqsto v Bg kudeto se praktikuva istinsko Aikido, nai-malkoto, za da ne si har4a parita na vqtura. ako ne iska6 da mi otgovarq6 vav foruma, moje6 da polozva6 li4ni belejki, no za tova trqbva da se registrira6.

И най- дългият път, започва с първата крачка .


Тема Re: За протокола [re: Master]  
Авторitto za master (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 03:04



choveka beshe avstraliec.stana na tatamito.keikoto se vodeshe ot sedmi dan.pri katate tori.peti dan sa okolo 2000 choveka.shtom kazvash che edin ot tiah e v bulgaria znachi e taka.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.