Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 28.04.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Nova tema za Aikidoнови  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 00:46



Ne znam za vas, no pri mene temata "Aikido - za i protiv" se otvarja cjala vechnost. Prosto e strashno dylga. Predlagam da zapochnem nanovo, tam veche ne moga da se orientiram v stoticite postingi :)



Тема Re: Nova tema za Aikidoнови [re: Jo]  
Авторfoly (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 16:29



Q si *** maikata be *******

Редактирано от Andy. на 02.12.03 12:13.



Тема Re: Nova tema za Aikidoнови [re: foly]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 00:59



Е, това вече е грубо. Ако се чустваш толкова собственически настроена по отношение на темата си, започни си ти нова тема. Просто се опитвам да ти кажа, че старата ти тема вече е станала толкова голяма, че човек, който не я следи редовно изобщо не може да се ориентира в над 700-те постинга, още повече че заради обема й страницата се зарежда страшно бавно.
От друга страна предишният ти отговор (от който много добре личи, че явно морално-етичните измерения на Айкидо не са ти много присъщи) ме кара да си мисля, че едва ли има смисъл човек да чете тези форуми. Аз поне се отказвам.

Work on yourself and your appointed task in the Art of Peace. Everyone has a spirit that can be refined, a body that can be trained in some manner, a suitable path to follow. You are here for no other purpose than to realize your inner divinity and manifest your innate enlightenment. Foster peace in your own life and then apply the Art to all that you encounter.

--Morihei Ueshiba, The Art of Peace




Тема Re: Nova tema za Aikidoнови [re: Jo]  
Автор hladnika (Brujo)
Публикувано24.11.03 13:33



vreme be6e niakoi da se seti bravo



Тема Filosofia - Aikidoнови [re: Jo]  
Автор Demon-ClubHonda (Wrestling Team)
Публикувано25.11.03 11:53



Az haresvam filosofiata na aikido i na4ina na mislene.
Iskam da kaja, 4e samo tova mi dopada ot tozi sport, na4inat na mislene kam zaobikalia6tata sreda. Stremejat da si v sinhron s neia. No tova se doblijava pove4e do filosofiata i meditaciata, ne tolko do samia sport kato dvijenia i tehnika. Ot koeto sporta ne stava po-dobar ili po-lo6 razbira se. Prosto kazvam moiata gledna to4ka!
Kato efektivnost i umenia sigurno sa6to e dobar, tova ne moga da kaja, ne sam treniral aikido, no mi se e slu4valo da se boria po priatelski s hora koito go trenirat i sam si gi boril s lekota. No tova niama nikakvo zna4enie. Vajnoto e 4ovek da haresva tova s koeto se zanimava da go pravi s jelanie i postoianstvo i rano ili kasno 6te postigne tova koeto jelae. Osven tova triabva da 4ustva udovletvorenie ot tova koeto pravi.
Pojelavam na vsi4ki po4itateli na tozi sport da sa seriozni da badat zdravi i da trenirat!
uspeh ot men



Тема Re: Filosofia - Aikidoнови [re: Demon-ClubHonda]  
Автор hladnika (Brujo)
Публикувано27.11.03 15:50



e ako be6e treniral ste6e da razbere6 kade e harmoniata v tehnikite, pak sled tova i kade e harmoniata pri prijatelskite ti bori4kania[setse]



Тема Re: Nova tema za Aikidoнови [re: Jo]  
Автор foli (Amida)
Публикувано28.11.03 20:25



Jo, otgovoril si na posting, koito ne sum pisala az! Ne ti se surdq za gre6kata - prosto gledai s kogo govori6. Toq priqtel, <foly>, ne6to e re6il da provokira 4rez imeto mi i ti si se vurzal! Ne go slu6ai! Az nqmam ni6to protiv da ima nova tema - az samata misleh za ne6to takova, no s udovolstvie 6te predostavq da razvie6 predlojenieto si Uspeh !!!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Nova tema za Aikidoнови [re: hladnika]  
Автор foli (Amida)
Публикувано28.11.03 20:31



Struva mi se, 4e ne si u4astval v moq forum, no po vsqka veroqtnost si go 4el dobre! Kakvo te pritesnqva6e tam - 4e temata se razvi mnogo li?! Ami prosto hoprata ima kakvo da govorqt - ti 6te si dade6 li mnenieto ?!

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Nova tema za Aikido [re: foli]  
Автор hladnika (Brujo)
Публикувано01.12.03 13:23



Mi pritesniava me 4e ne e jasno kva e temata ako vaobste ima a i 4isto prakti4eski mrazi filmi koito imat pove4e ot 10 serii shvasta6 li analogiata?



Тема Re: Nova tema za Aikido [re: foli]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.03 22:49



Ok, izvinqavai.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.