Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 18.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема pomognete v izboroнови  
АвторHelp (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 23:58



po4eti na 17 sam i mnogo iskam da po4na da treniram ne6to (boino izkustvo nqkvo) oba4e se 4udq kakvo i dali ne sam prekaleno golqm da po4vam sq...



Тема Re: pomognete v izboroнови [re: Help]  
Авторwu-shu (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 04:45



Ako si ot Sofia i ti se trenira wu-shu, ama istinsko i pri dobri instruktori vij





Тема Re: pomognete v izboroнови [re: Help]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано22.08.03 08:40



екстра си
веднъж като чукнеш 20 работата почва да става видимо по-кекава откъм гъвкавост , ма па бая народ и от бая по-дърти са почвали
аз тренирам карате , стил годжу-рю и мноо му се кефя
залата е в Дървеница (последната спирка на трамвайчета 2 и 19 , минават също 280 , 88 и т.н. )
ако не ти е на пичка си и се интересуваш - кажи , та да ти пиша баш кога и къде са тренировките




Тема Re: pomognete v izboroнови [re: Kontra]  
Авторпpac4o (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 10:50



контра, имам въпрос: кой води тренировките там? Каква степен има и кой му я е дал? От кого се е учил? Ти откога тренираш?



Тема Re: pomognete v izboroнови [re: пpac4o]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано23.08.03 02:12



аз три пъти досега съм била на тренировки там и останах супер доволна

тренера е пич, с чувство за хумор и определено групата младежи и девойки е на ниво :)

упражненията са готини, загрявките също и съвсем редовно ще си ходя :)



Тема Re: pomognete v izboroнови [re: пpac4o]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано23.08.03 09:25



тренерът се казва Иван Стоименов , има 3-ти дан
за него не е ходил при някой велик японски майстор или нещо такова
помня , че '98 или па беше . . . '99 го защити пред комисия от федерацията
по принцип от кого се е учил - не мога да ти кажа , щото баш като стилове карате се е занимавал с доста работи . . . преди да зацепи де е истината :))
баш за годжу-рю също не мога да ти кажа :)
но предполагам , че го е учил при доц. Александър Тодоров
това е председателят на клуб , до преди 3-4 години имаше 5-ти дан , може и да е защитил 6-ти , може и да не го е защитил - хабер си неам
дипломите и на двамата са в залата , заедно с дипломите на другите хора от клуба , които са защитили данове , ма да си призная честно - мноо-мноо не съм висял пред тях да цъкам благоговейно с език "О , Господи къв дан ! О , Господи къв велик майстор ! "
щото за мене тая работа е детска радост за пичове , дет не знаят за кво тренират
на мен ми е важно тва дето Славчето каза - че тренерът е ебати пича , тренировките са мноо радващи и стилът е велик
за доц. Тодоров - забравих да му направя малко реклама:) въпреки , че нема нужда от нея - маса време освен председател на нашия клуб беше и зам. председател на федерацията
в момента може и още да е , може и да не е - тва е още едно от нещата , дето не са ми важни и съответно , за които пак хабер си неам :)
а иначе аз тренирам там от края на '95




Тема абенови [re: пpac4o]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано23.08.03 09:52



нема значение какъв дан имаш и кой ти го е дал

важното е какво можеш и какво знаеш
важното е какъв човек си и бива ли те за учител
не всеки с висок дан става за учител ... а нашия тренер си е човек със стил и с подход към хората :)

и определено не се държи високомерно като други тренери
абе и стила, и тренера ми легнаха на сърцето ...



Тема абе , бенови [re: Bиливap]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано23.08.03 10:02



стига па ти !
изобщо не е да нема значение
кой дан си и преди всичко кой ти го е дал
кривината е друга
че де при който и несретник да отидеш , дето му е мерак да фане парата от бройка лековерно души
и се почва едно . . . " Ехеее , ский ме кой дан съм . . . ! Ехеее , а ти знайш ли аз при кой съм тренирал !?! "
и мноо се кефя
че тренерът не е такъв човек




Тема :) [re: Kontra]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано23.08.03 10:15



хус, дет са вика


нал тъй са вика?



Тема Re: :)нови [re: Bиливap]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано23.08.03 10:16



еба ли му майката





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.