Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 08.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Kontra]  
Авторпpac4O (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 14:11



...за маиката не знам.
За другото - 4естно казано мадамата не е съвсем права, но доколкото разбирам тренира отскоро и и е простено. Какъв дан имаш, кой те е у4ил и кой ти е дал степента има огромно значение. Защото карате е традиция и не се учи по книги, а от човек. Ако той не струва, ти дори да си суперпич, твоето карате също няма да струва. Дан значи какво можеш - ако е реален разбира се. Този, който ти го дава си залага името и репутацията за теб - своята, както и на школата, която представлява. Не е все едно дали ти го дал некой в мазетата на КГБ или някой с името Ямагучи, нали? Коланите са за това, за да показват именно какво можеш и докъде си стигнал...без да трябва да си мериш пишката с всеки в залата. Вярно е ,4е не от всеки става добър треньор
Затова попитах, просто да знам за какво става дума.
3ти да, 5ти дан - това звучи страшно сериозно, особено за България. Аз нямам особено добро мнение за дановете, давани от нашата федерация, но определено ме заинтригувахте и бих искал да видя какво тренирате. Кога и къде точно се провеждат тренировките? Може ли да дойда да погледам и евентуално да потренирам?



Тема Re: :)нови [re: Kontra]  
Автор Zan Schin (Шампион)
Публикувано25.08.03 09:11



Е-ей не така в ефирното пространство. Как си бе пич, загубих се нещо напоследък. А по темата. Не че не е важно кой ти е дал дана, или пък кой дан си, но по-важното е какво знаеш и дали имаш умението да го преподаваш на другите.Ето ти пример аз знам но не мога да преподавам - и какво от това че знам тогава. У нас не знам защо винаги се е мислело , че да си добър треньор по бойни изкуства трябва да си "велик" майстор.Това не е така.Важното е какво знаеш и от кого си го учил за да няма изкривявания и измишльотини.Аре бъдете здрави!Чао!

Бъди бърз и директен!


Тема Re: :)нови [re: пpac4O]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано25.08.03 14:15



залата ни е на пичка си и е бая несретна , а и ние сме мизерник до сакатлък симулиращ активност , мизерник до сакатлък симулиращ активност ...:)) , но тренерът ни определено струва
и тренировките радват душата
по тоз въпрос немаш никви грижи
и той като тебе нема особено добро мнение за дановете , дето ги раздават тука и баш затва предполагам , че ше си седи с третия още доста дълго
от много време му е мерак да защити 4-ти навън , ма нема стотинки да отиде
абсолютно никакви грижи немаш да дойдеш и да зяпаш , още по-добре е ( а и шефът ше те уважава повече:) ) направо да фанеш да тренираш , до де видиш дали ти харесва
тренировките са във вторник , четвъртък и събота от 18 часа
по принцип (през учебно време) тия през седмицата са до 19.30 (щото след нас има едни танцьорки ) , а съботната до когато на шефа му е кеф
но са танцьорките са във ваканция и всички тренировки са малко по-дълги - до 8.30-9
мизерията е , че нема как като хората да ти обясня де точно е залата ,
щото е на зверски партизанско място
на последната спирка на трамвай 2 и 19 / до кръстовището дето 280 завива към УНСС/Студентски град има три високи блока номер 7 , 8 и 9 с общежития
срещу тях като пресечеш улицата има една дървена кръчма , дето се казва "7 , 8 , 9 "
до кръчмата има една бензиностанция . . .
между бензиностанцията и кръчмата има една пътечка . . .
като тръгнеш по тая пътечка залата е на 50 метра зад едни дървета
сам нема да я намериш
първия път требе да те заведа
кажи дали ше е утре , четвъртък или по-нататък
за завеждането има няколко варианта , ма зависи от де идваш
може да се чакаме некъде там в Дървеница , може да се чакаме на Плиска (от там до залата са 20 мин с 280 ) , а може и да дойдеш до Дружба (дето живея аз) , та комшията да ни закара с колата
най-културно е да ми се обадиш по телефона , та да се разберем като бели хора
978 - 89 - 62 , Сашо
максимално ше те уважавам:) ако ме търсиш вечер между 9 и 10 часа




Тема Re: :)нови [re: Zan Schin]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано25.08.03 14:27



здрасти ,
е верно се загубихме напоследък , ма важното е , че не е да сме се забравили
аз съм си екстра , дано и при теб всичко да е ок
на мадамата и аз й казах , че бърка , ма тя се изцепи тъй не за друго , а щото тренерът / тренировките доста й допаднаха , а па й бех споменал , че по принцип великите майстори в БГ:) са с по-високи данове от него
тъй както аз си я мисля работата - нема чак па такова значение дали си с първи или втори , трети или четвърти дан ( става въпрос за не много големи разлики де - втори и пети примерно в общия случай ги делят поне 10 години тренировки) , а тва дето всъщност е важно е пред кой си го защитил
в тая връзка ти си велик :)
ако тия дни тъй и тъй ше водя прасчо-то и ако още не се чувстваш дърт за тая работа - що не вземеш да дойдеш с нас да потренираме заедно ?




Тема Re: :)нови [re: Kontra]  
Авторпpac4o (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 17:30



айде за четвъртък? кажи кога и къде да мина да те взема? аз съм с кола и няма проблем да дойда когато и където казваш. Казвам се Мишо. Колата ми е Пежо 307 - черно, номер С 3142 ВХ. Телефона ми е 0888 83 93 57.
Поздрави



Тема Re: :)нови [re: пpac4o]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано25.08.03 18:05



Виливар ще те заведе ,
казва , че ще те чака в четвъртък в 17.30 на Плиска пред кино Изток - ще стои точно на входа на киното
тя е 22-годишно симпатично девойче , с тъмна дълга коса , горе-долу 175 / 52 кг , ще е облечена с черни панталони и потник
отговаря на името Славка :)
вика , че ако не си се докарал до 17.45 ше си фаща гората без тебе

като се нахакаш в залата кажи на шефа, че те праща Топалката




Тема Re: :)нови [re: Kontra]  
Авторпpac4o (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 22:37



леле, какви са тия прякори? тупалки и прочие?
Сори, ама има един проблем. В четвъртък имам рожден ден и ще трябва да уважа собствената си персона....
Така че ще дойда утре. Ако уговорката и мястото с момичето важи - в 17.30 ще съм на кино Изток, ако не - къде да дойда? Ако няма възможност, ще дойда направо в залата. Не вярвам да сте чак толкова пък неоткриваеми...
Мисля само да погледам, но ще си взема и кимоното за всеки случай, нали няма проблеми?



Тема Re: :)нови [re: пpac4o]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано26.08.03 08:44



прякорът е изцяло на ебавка със сакатлъшката ми каратистка симулативна дейност
щото съм Сашо Топалов , а па винаги в клуба е имало поне по още един адаш
днес става
даже и аз ше дойда
17.30 баш на входа на киното
Славчето ти казах как изглежда
аз съм нисък , шкембест 21-годишен субект ,
ше ме познаеш лесно , щото тиквето ми е бръснато и нося максимално педалски обици и на двете уши
най-вероятно ше съм облечен като неко сельо от Каспичан
даже набарах неква снимка на мене и шефа - ей я да ни се радваш:)) - кви сме мъже :)))



със сигурност си вземи кимоното , шефът мноо ше ти се зарадва
ше остане с впечатлението , че си много . . . задъхан да тренираш така да се каже
той уважава такива хора




Тема Re: :)нови [re: Kontra]  
Автор Zan Schin (Шампион)
Публикувано27.08.03 09:11



Е чак пък дърт. Абе бе Контра много си многословен, когато чета твоите мнения, чак се обърквам и изпускам смисъла им, то може да е от възрастта(моята имам предвид). Не се засягай, просто дружески съвет.
Много ти благодаря за "Велик", но аз не се усещам такъв, просто съм имал късмет навремето, сега съм джульо, и не бих се учудил ако ти си по-добър в този момент.Аз съм минало, при това добре забравено. Нямам нищо против да дойда да погледам и да потренираме. Аре чао.

Бъди бърз и директен!


Тема KONTRAнови [re: Kontra]  
АвторlLlAN (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 12:07



еи да се появи девойка та да се завлечеш на тренировки
ще дойда днеска да те видя ако ходиш на тренировки
драсни то да знам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.