Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 28.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СЕМИНАР ПО ТАЙДЗИ САБЯ  
Автор Wu Long (Black DRAGON)
Публикувано28.05.03 21:01







Тема Ако може...нови [re: Wu Long]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано15.06.03 14:44



Клипчетата в сайта са чудесна идея, но ако оператора прояви малко повече кураж следващият път, нека да покаже една форма цялостно, а не да притичва от сабя на сабя?!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Ако може...нови [re: valsodar]  
Автор Wu Long (Black DRAGON)
Публикувано15.06.03 23:47



Обикновенно не се показват цяли кати или форми, по разбираеми причини. Но ще помисим по въпроса!

Yi Zhong Yu Sheng!
Дългът е по-важен от живота!

Wu Long (Black DRAGON)


Тема Re: Ако може...нови [re: Wu Long]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано16.06.03 15:20



Или казано другояче - Пътя е по важен от целта

Хубаво, може и да не показваш цялата форма... но нека поне да не получаваме световъртеж при подскоците на оператора.
То ясно, че при толкова много размахвано желязо около него и на него не му е лесно.... а може и нов стил да излезе "Ай Чао" може би...

Но все пак идеята за сайта е добра, а и поздравления за труда.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Ако може...нови [re: valsodar]  
Авторbezmislie cari nadvsiakude (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 12:57



hei WU LONG...

grozno e da konkretiziram no tova za celite suchetania e besmisleno...

niakoi se pritesniava da pokaje edna ciala forma??? :) - tova e dobrodushna usmivka...

ti se strahuvash niakoi da ne nauchi formata po filmcheto koeto so slojil na saita???

ako horata mojeha da uchat taka ot filmi i knijki... predstavi si samo - az gledam HERO i eto che pochvam da krustosvam Iazovir Iskar na dluj i na shir s niakolko dokosvania na vurha na mecha vurhu vodnata povurhnost... bezmislici mlado momko, bezmislici...

ami tebe sum te gledal v niakuv sait kak igraesh PAO CHUI formata na TAI DZI - izvini me no zashto podskachash vse edno imash bodli v gashtite - ili tova sa niakvi nekontroliruemo golemi zalpove DZIN... dano ne te vidi niakoi deto razbira poveche che che shte mu stane losho ot smiah... a ti vse pak si sin na goliam Maistor - toi kude e da ti obiasni che tova e TAi DZI, ne RUCHENICA???

tolkova za bulgarskite maistori i MAISTORSTVO...



Тема Re: Ако може...нови [re: bezmislie cari nadvs]  
Автор The Owl (Прелитащ)
Публикувано23.06.03 16:22



Ima japonska pogovorka:
"Pogledni se v ogledaloto i posle govori za drugite!"

БУХАЛИТЕ НЕ СМЕ
ТОВА, КОЕТО СМЕ!!!


Тема И къде по-точно е проблема?нови [re: bezmislie cari nadvs]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.06.03 21:53



Който може си го знае , а който не... критикува другите.

Не мога да взема отношение, кой какво може и кой е майстор, защото най-малкото точно аз и точно в този момент имам обективни наблюдения.

Но защо ли си мисля, че който играе Тай Чи с красота и лекота, той го играе първо за себе си и после за зрителите?

Човека поне се е опитал да направи нещо и е застанал зад това с името си, а ти зад чия анонимност се криеш?

В България всичко ни е у ред, че сега дай да се хванем един друг за шиите кой е по-по-най?!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Ако може...нови [re: bezmislie cari nadvs]  
Автор Wu Long (Black DRAGON)
Публикувано23.06.03 23:20



Ska:pi anonimni prijatelu,
4ovek se u4i tsjal zhivot i ne uspjava da nau4i vsi4ko. Tsjal zhivot raboti i ne uspjava da postigne zhelanoto ot nego. Tsjal zhivot sledva njakakvi fal6ivi himeri i nakraja ne dostiga sa:va:r6enstvoto ka:m, koeto se stremi. Sa:s dve treti ot horata e taka. I vseki se nadjava, 4e e v drugata edna treta, do momenta , v koito otkrie, 4e vsa:6tnost tazi edna treta e mnogo malka i njama mjasto za nego...
Kolkoto do narodnite tantsi - i te se igrajat s 4ala:m (radvam se,4e igrata mi prili4a pone na ra:4enitsa , za razlika ot igrata na njakoi, koito sa:m vizhdal). V kraja na krai6tata vsi4ki va:rvim po Pa:tja s njakakva tsel za li4no razvitie i tsjal zhivot se u4im.
Blagodarja za kritikata! 6te ja zapomnja...

Yi Zhong Yu Sheng!
Дългът е по-важен от живота!

Wu Long (Black DRAGON)


Тема Това не..........нови [re: Wu Long]  
Автор slavo ()
Публикувано24.06.03 09:37



е градивна критика,а злоба!
Започна като градивна критика,но завърши злобно.............
То си остава за сметка на автора,ако успее да прецени правилно.
Да не ти пука!
Как я караш иначе?



Тема Re: И къде по-точно е проблема?нови [re: valsodar]  
Авторbezsmislie (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 09:41



ne me razbrahte pravilno - no i niama znachenie kak ste me razbrali...

koito kakto iska da igrae... ne kritikuvam a prosto obrushtam vnimanie che ruchenicata ne e boino izkustvo i v tezi podskoci koito vijdah niama ustoichivost i sila - za tai chi e harakterno niski stoiki i vkoreniavane - silata izvira ot stupalata...

kakto i da e - wu long iavno razbira che ima kakvo da uchi - i sigurno shte se nauchi...

drugite neshta niamaha logika - zatova im oburnah vnimanie... - prosto maistorstvoto zaduljava i ne moga da razbera zashto az uchil nedouchil obiasniavam osnovni principi na edno izkustvo na niakoi koito bi triabvalo da e cherpil ot mnogo po-dulbok izvor

tova ne razbiram - zashto maistorite sa takiva - az gledam sina na edin ot nai-golemite ni maistori i otkrivam greshki (az deto sum nikoi gi zabeliazvam) - a tazi forma sum ia gledal na saita na tozi goliam maistor -tova oznachava che s tova se predstavia pred horata - NE MOGA da priema za normalno niakoi koito viarva v svoeto maistorstvo da se predstavia s podobno neshto

ta razberete previlnata gledna tochka - tai chi ne e krasivo hodene, mahane s rucew i zaucheni stupki a neshto dulboko - kogato vutreshno lipsva se poluchavat tezi bezmisleni podskoci -

dali me razbrahte...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.