Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 01.05.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема kick/thai boxing questionнови  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано23.04.03 23:51



skoro 6te navyr6a 19 godini , zanimavam se s fitnes i iskam da treniram kick box .
moga li da se zapi6a ? ima li nqkakuv problem s vyrastta? moje li da se trenira samo "za sporta " bez da se hodi na sustezaniq i tn? kak proti4a edna trenirovka... kolko trqbva da treniram za da polu4a nqkakvo prili4no nivo za samoza6tita primerno?
ps - sorry za typite vyprosi ama sum laik.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: beastie]  
Автор Kontra (Сашко Чалгата)
Публикувано01.05.03 00:22



Много са ми странни всички , които питат некви . . . е те баш такива работи. Щом конкретен спорт/БИ/... вече ти е хванал окото единственото , дето требе те интересува е де има човек , който си разбира от работата и може да те научи на нещо. Като зацепиш тва отиваш на място , хващаш се да тренираш и се светкаш за останалото.




Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: Kontra]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано03.05.03 23:34



York , Jet , Kraleks - t`va sa variantite mai.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: beastie]  
АвторMusashi-san (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 13:36



Годините не са голям фактор....Познавам един човек които е почнал да се занимава с кикбокс на 20 години.....и сега е в световната ранка. . .като всяко боино искуство трябжа да отдадеш време.....и спрямо кикбоса голямо количество мозъчни клетки....Нямаш да имаш проблем ако си упорит.....и тренираш поне 3 пъти в седмицата. . . .щте предобиеш така нареченият "боен инстинкт" и "боина реакциа" загоре доло 6 месеца. . . Не е необходимо да можеш неща като шпагат. . . . .Никога не съм използвал пълната дължина на шпагата да уцеля противника си в главата. . . .

УСПЕХ С ТРЕНИРОВКИТЕ. . . . . . и може някои ден да се срещнем в ринга..



Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: Musashi-san]  
АвторHeimdall (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 10:16



Наистина няма значение, мога да те запозная с един Кирил който започна да тренира кикбокс при Михаил Симов на 22 години и сега е 3ти в света по тай-бокс свръхтежка категория (104кг).

Кикбокса наистина е прекрасен спорт, но трябва да случиш на тренер. Не са малко случаите когато човек отиде някъде на тренировки, на 2 пъти му покажат ударите и след това му слагат ръкавици, без той изобщо да е зацепил за какво става на въпрос - това е селяния !

Ако живееш в София, може да ми взъннеш на 652607 или 089 471741 (Марин) и ще ти дам информация за няколко добри клуба.



Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: Heimdall]  
Автор akyлka (bad girl)
Публикувано09.05.03 15:12



Здравей, понеже си много учтив и аз реших да те питам нещо...
аз съм на 21 години, момиче и ми се иска да се занимавам с някакъв по-агресивен спорт от аеробиката...та..взимат ли момичетата в клубовете които знаеш по кик бокс, и ако можеш да ми разясниш как стоят нещата когато тренира женка, защото аз неискам да ставам някаква мускулеста кака, която да прилича на батко,
а просто да спортувам нещо по-така, мисля ще ми хареса, но не съм пробвала до сега.
ако искаш ми прати бележка, да не пълня клуба с глупави въпроси


Only the one that inflicts pain can take it away!


Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: Heimdall]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано09.05.03 21:10



благодаря ви , на теб и на Musashi-san за отговорите . не съм от софия . от варна съм . вариантите са 3 (поне аз толко знам) - York , Jet , Kraleks ... ако имате мнение ще ми бъде полезно . не искам да се занимавам професионално - не ми се ходи на състезания - по-скоро искам да се науча на техника и самозащита .

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: beastie]  
АвторHeimdall (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 22:40



beastie - Въпроса е да намериш място, където да ти разясняват ударите, как да правиш комбинации, кога да блокираш, да направиш отклон или да ескивираш и тн.
Тръгнат ли в началото да те пускат в спаринг - недей да тренираш там.

А за акулка - по принцип в клуба където аз тренирам има 5-6 момичета, които идват и нито една не е "мускулесто женище". Тренировките са леки, ще придобиеш техника, бързина и натренираност, не очукана мутра или подобни глупости, каквито се тръбят за бокса и разновидностите му.



Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: Heimdall]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано10.05.03 21:46



kude e tazi zala ili klub... ne sum 4uval ...

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: kick/thai boxing questionнови [re: Heimdall]  
Автор akyлka (bad girl)
Публикувано13.05.03 12:11



Къде е това, дай малко инфо- часове на тренировки, зали, такси и т.н.
инъче много 10х


Only the one that inflicts pain can take it away!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.