Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:42 23.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Това видяхте ли го?нови  
Автор Kpacимиp Bacилeв (41 годишен)
Публикувано28.03.03 13:38



Абе, кво стана с Хосе, нали си го спомняте - имам предвид "по-старата генерация" на клуба, нали си го спомняте, а? Поздрави на всички от Стара Загора!



Тема Re: Това видяхте ли го? [re: Kpacимиp Bacилeв]  
Автор old_moon (Дзушъ)
Публикувано28.03.03 13:47



tova e dosta star adres.

Oshte otdavna mu se iadosvah, che e zaet, kogato polzvah bezplaten domain. :)



Тема Ами...нови [re: old_moon]  
Автор Kpacимиp Bacилeв (41 годишен)
Публикувано28.03.03 15:14



Рекох да вляза във вашия портал и съм го набрал много скоростно, та ми излезе това Дао ... Всъщност, до сега бях във форума ви, като гост-посетител, ама много весело беше - стоях близо час да чета Во Ту Вонг виетнамско училище ли е, или китайско!!! На "анализа" довечера ще докладвам със сигурност две неща : 1. Скоро не съм отделял толкова време да чета на латиница ! 2. За този сезон днес съм се смял най-продължително време! Дори по едно време се сетих, че може би би било добре да кажа и аз две три думи по темата с акцент върху успокояване на топката, ама бързо ми мина ... Сега съм в активна творческа дейност - възобновявам отново сайта си, щото преди две-три седмици някакъв вирус проби отбраната и ми затри твърдия диск! Оооооообаче, аз нали съм АСТ-марка, вече съм направил 5 сайт-страници, пък от другата седмица започвам възстановителна работа по втората си книга - изяде ми към 50 страници текст и около 150 снимки, но мене тия работи не ме събарят, ей! Абе, весело ми е още от тоя твоя форум, жена ми взе да ме гледа подозрително що се смея тъй внезапно - да не взема да я притесня нещо ... Поздрави още веднъж на всички - и от от тукашния и от Дао-форума!



Тема Re: Това видяхте ли го?нови [re: Kpacимиp Bacилeв]  
Автор Kontra ()
Публикувано28.03.03 21:41



Първо ти бях написал , че от hose от 100 години ни вест , ни кост , а са видях , че най-долната тема - "Дзен съзнание" - е от него.




Тема Re: Ами...нови [re: Kpacимиp Bacилeв]  
Автор old_moon (Дзушъ)
Публикувано29.03.03 12:05



Krasi, taka kakto pishesh che daobg foruma bil moi, taka i za tuk moje da se kaje, che pishesh vyv foruma na Zino Davidov.



Тема Абе аз малко трудно схващам ...нови [re: old_moon]  
Автор Kpacимиp Bacилeв (41 годишен)
Публикувано29.03.03 13:28



Я ме светни сега кой кара влака : "... Повече теми за Краси Цолов и Фей Ин да няма.
Ако се появи такава, ще я изтрия и ще предупредя човека.
Ако се повтори, както един случай с един, който ми каза за нещо: трий аз пак ще си пиша - Ще изтрия този потребител и ще блокирам достъпа му до форума от моментния му интернет доставчик..." Това е извадка от " Обновени правила на форума - Новина от old_moon на Sat, 29 Mar 2003 03:07 AM" Може би пък форумът на ДАО Бг е нещо като Сдружение с нестопанска цел - т.е. първо правите събрание, УС те оторизира, и оттам вече получаваш правата да ги хакаш отворковците, пък готините пичове да ги галиш бащински по главицата! Ееееееей, нали всички схванаха, че това е шегичка! Да не почнете сега пак да редите контрамерки от партизански тип в стил "английски ластик с две преплитания" от неизвестен автор! Че пак ще се потопя като атомна подводница за неустановено време ! Поздрави на всичките!



Тема Re: Абе аз малко трудно схващам ...нови [re: Kpacимиp Bacилeв]  
Автор old_moon (Дзушъ)
Публикувано29.03.03 16:34



ти сег апак наливаш масло в огъня.
СУмати време се разправяха с Краси Цолов, та 1000 теми бяха отворени за него и всичко що годе около него и стила му се въртеше, та на всички им досадиша тези разправии. Затова е тази забрана.

Що се отнася до събрания и т.н. има. Не веднъж съм се съветвал и съм искал мнението не само на модераторите в даобг, а и на самите му посетители. А това че съм собсвеник на сайта и се вживявам като модератор на форума, понеже съм лично заинтересован да върви добре, а не като форумите на дир.бг, които са пуснати и никой не носи отговорност за тях е друго..

Но това е досадна тема, моля те да не я продължаваме.
Нека форума си е форум за бойни изкуства, а не за подобни разправии.
Специално с такива неща се напълни много форума на даобг и съм почнал да ги чистя. Преди хората влизаха с интерес, сега са оттегчени. Това е заради всики тези теми на лична основа.
Затова са тези правила, които ще се спазват, защото форума не е за една групичка хора, а за всички интересуващи се от бойни изкуства, с достъп до интернет. Не напразно в google.com при търсене на "бойни изкуства" излиза на първо място daobg.com
След време може и да нямам време да се занимавам с него и бих го предоставил на други хора, но няма да се закрие. Не за това се гради. По нататък ако наизлезнат още подобни сайтове, които да са по-организирани, с повече възможности и т.н., тогава от даобг няма да има кой знае какъв симсъл. Но сега, мисля е в полза на доста хора.



Тема Ти не се плъзгай като мряна риба...нови [re: old_moon]  
Автор Kpacимиp Bacилeв (41 годишен)
Публикувано29.03.03 22:28



... ами ми кажи сега, Дао Бг, барабар с форума, твой ли е или не! Да знам аз кого да почерпя едно, че другия път да ми публикува информацията за "Самозащита и хладни оръжия" веднагически като излезе от печат. Щото за "Ефективната самозащита" когато пратих инфото, че и снимка отгоре, веднага след като слезе от печатницата, нещо се разминаха нещата - барем едно писмо с рекламната тарифа да бях получил обратно, пък то и тва "не" ... Краси Цолов го остави, виждаш, че не ги закачам въобще по никакъв начин момчетата - бе, те дето са се запътили, аз оттам се връщам с духова музика, бойни знамена и военни почести !!! Майтап бе, Цолов! Еееееей, още ми е весело от предишната вечер, наистина ще черпя по една пенлива "Загорка"! Поздрави и тракийски песни за всички съклубници!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.