Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 29.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема nasochete me pleasee  
Авторzapalena (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 00:57



Priateli, pomognete mi da izbera viarnoto miasto i BI. Mnogo sum se zapalila i mi se trenira, zasega mai mi e v glavata kickbox-a, no vsiakakvi po-kompetentni mnenia ot moeto(a te mai vsichki sa takiva:)) s radost shte poslusham...Na 21 sum, moje bi za niakoe BI da e kusnichko, niamam ideia :)))Edno vreme trenirah okolo 2 godini karate Shotokan, no dosta otdavna! Kajete dni, miasto, chas i takiva neshta!!!!BLAGODARSKOO:)))



Тема Виж мнението след своето...нови [re: zapalena]  
Авторwt (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 12:39



- Нова група по Винг Чун



Тема Re: nasochete me pleaseeнови [re: zapalena]  
АвторGrisha (Нерегистриран)
Публикувано21.03.03 13:24



Pogledni site www.imasti.org Ima spisyk na grupite i dni i 4asove, v koito se trenira,a BI e JeetKuneDo--zanimaniqta sa kompleksni i vklyu4vat podgotovka po Box,Kik-box,JunFan(moderniziran WingChun),Grappling i Eskrima(Filipinski boini izkustva).Mnogo podhodq6t e za samootbrana,s prakti4eska naso4enost.



Тема все по никое време тия групи :/нови [re: Grisha]  
Автор Kiana ()
Публикувано21.03.03 19:17



Тъкмо щях да искам препоръки за добър инструктор по кик-бокс и попаднах на тази тема :)

Разгледах обстойно

, но никъде не видях да има група по кик-бокс, камо ли пък за "начинаещи-големи" :(

Така че въпросът си стои - Някой може ли да ми препоръча (от личен опит) кадърен кик-бокс инструктор (нейде из София)?



Тема Re: nasochete me pleaseeнови [re: zapalena]  
Автор galopante (sorriso-garoto)
Публикувано22.03.03 15:13



mladost 1a, 145-to u4ili6te, vtornik i 4etvartak ot 19 do 21, sabota ot 16 do 18 - trenirovki po Da Dao, BG boini izkustvo, ne6to kato karate+judo ama po-brutalno, super za seljdefence, ela i vij

P.S. ne ti e kusno... uspex :-)




Тема Re: nasochete me pleaseeнови [re: zapalena]  
Автор Гpъм* ( PULSAR)
Публикувано22.03.03 22:41



ПфуКик-БОКС?? На 21? ЗАЩО

Доскоро

-MЕMENTO MORI-


Тема za Kainaнови [re: Kiana]  
АвторPantalei (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 23:48



Kaina nikude i ne e kazano 4e v IMASTI imame grupa samo po kikboks.Nie trenirame vsi4ko tova koeto Grisha e kazal,bez da go razdelqme.Filosofoqta na Jeet Kune Do(iskustvoto na Bruce Lee) e takava 4e se trenira vsi4ko,tova e taka zashtoto tselta e polu4avane na kompleksni umeniq na boi na vsqkakvi distantsii.Osnovno obu4enieto obhvashta 3 golemi distantsii:1-va distantsiq e tazi na orugiqta - tuk se izu4avat Filipinskite BI(eskrima,kali,arnis);2-ra distantsiq e tazi na ritnitsite i udarite s rutse - tuk obu4enieto obhvashta pohvati ot boks,kikboks,taiboks,jun fan(moderniziran Win Chun);3-ta distantsiq e tazi na boq na zemq - tuk obu4enieto e po Grapling(sborno boino iskustvo koeto vkliu4va pohvati ot Judo,Jiu Jitsu,Sambo,Borba i dr. podobni).Prosto tselta ni e da mojem da se biem na vsqkakvi distantsii.Tova e ot men
Pozdravi
www.imasti.org
www.grapling.hit.bg



Тема za Kianaнови [re: Pantalei]  
АвторPantalei (Нерегистриран)
Публикувано22.03.03 23:53



Kiana izvinqvai 4e ti oburkah prqkora



Тема Re: za Kianaнови [re: Pantalei]  
Автор Kontra ()
Публикувано23.03.03 14:10



Cherniq разправяше за тренировки по кик бокс във ВИАС (архитектурния , дет всъщност вече е УАСГ) , от които бил много доволен.




Тема Re: nasochete me pleaseeнови [re: galopante]  
Автор Kontra ()
Публикувано23.03.03 14:12



мисля , че бъркаш училището
щом е Младост 1 може би става дума за 125
извинявам се ако бъркам и те гъбаркам за нищо





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.