Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 08.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Do The Owl  
АвторBlack Wolf (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 23:21



Zdaveite, uvajaemi Owl!

Ima li v kluba vprochem stari veterani kato nas? I zasto tarpiahte predi vreme tuk da se razprostraniavat kretenzmi po Vash adres?
Mladite ochevidno sa zagubili vsiakakvo prilichie, uvi...

Trabva da se "razgonvat maimunite"!
Budete zdrav, pochitaemi!



Тема Re: Do The Owlнови [re: Black Wolf]  
Автор old_moon ()
Публикувано13.08.02 00:16



Dragi mi Black Wolf, moga da kaja, che iavno ne poznavate The Owl.

Inache za kretenizmite ot edno vreme, niakoi ako se seshtat, az mai biah edin ot tiah.
Vlezn v kluba, daodh mnenie po vsiaka tema, chit chat, vishcko na puh i prah.
Togava mi biaha pyrvit estypki vyobshte po forumite. Otkyde da znam az che foruma ne be pylen samo sys samozvanci, no veche si imame i cheren vylk.
Ta togava, to pochti navsiakyde si ima takiva klubaru.. bum bam i me natiriha na ulicata, ama az ne, vyrnah se, auuuu bum bum v gyrdite, az kyokushin, ne znam si kvo si, ta togava sreshtan podkrepa ot batko Andy. Slava na imeto mu, ta posle mesec i neshto ne pisah, ta se pootalojiha neshtata..
Aide jivi zdravi. Uvajenieto si go imame, smao kydeto izmamata v inet e goliama.
Otkyde primerno ti mojesh da si siguren che ne sym ...
No az i taka ne znam koi si. Do sega mi e stanlo iasno che si kym 40-50 godishen ili nehsto takova i imash izvesten staj v boinite izkustva. Ama haide sega, forum e tva, laf da stava e ne da se klanim edin na drug, vsichki sme hora. :)

www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства


Тема Re: Do The Owlнови [re: old_moon]  
АвторBlack Wolf (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 01:09



Много хубаво, само че познавам The Owl доста отдавна. А ако ти си писал онова - е, всеки си носи последствията на кармата...



Тема Re: Do The Owlнови [re: Black Wolf]  
Автор Hия (търсеща)
Публикувано13.08.02 09:58



Old_moon имаше предвид пъвите неща, написани от него в клуба, а не ония идиотщини по адрес на някои хора от средите на ушу. Всъщност все си мисля, че те бяха написани точно от някой от тези среди. Да ме извиняват ветераните, но много от тинейджърчетата, дето ползват Интернет за глупости и които май бяха набедени за тези идиотщини, въобще, ама въобще не познават личностите, създали бойните изкуства в България /или поне познават само тези от конкретното БИ, което тренират/. Та едва ли точно те са писали онези гадости - това си беше точно вътрешна ушу изява - някой явно си избиваше комплексите и завистта към по-способните и по-ценностните хора от него.

Редактирано от Hия на 13.08.02 11:41.



Тема Re: Do The Owlнови [re: old_moon]  
Автор Andy.Модератор (Кръстник)
Публикувано13.08.02 15:21







Тема Re: Do The Owlнови [re: Andy.]  
АвторBlack Wolf (Нерегистриран)
Публикувано13.08.02 17:45



Очевидно не съм разбрал за какво точно става дума. Но старата мъдра Сова продължава загадъчно да мълчи...



Тема Re: Do The Owlнови [re: Black Wolf]  
Автор old_moon ()
Публикувано13.08.02 18:16



kato si doopeche zadnika pod pareshtoto slynce na moreto, moje i da ni udostoi s prisystvieto si

www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства


Тема Re: ЗДРАВЕЙ ПРЕМЪДРИ, ЧЕРЕН ВЪЛК!нови [re: Black Wolf]  
Автор The Owl (Прелитащ)
Публикувано16.08.02 18:12



Самият Ти даваш отговор, защо не се появявам редовно в клуба. А имаше и такъв период. Жалкото е, че и Ти и Аз имаме какво да кажем на по-младите, но ... Точно по тази причина предпочитам да контактувам повече чрез бележки, ... с когото трябва.
По-добре да се срещнем и да си припомним "Златните години"!
Поздрав!

БУХАЛИТЕ НЕ СМЕ
ТОВА, КОЕТО СМЕ!!!


Тема Моите почитания!!!нови [re: The Owl]  
Автор foli (Amida)
Публикувано17.08.02 03:06



The Owl, аз съм от тези млади, които искат да знаят и които не се страхуват да се усъвършенстват! Яд ме е като гледам по улиците подрастващото поколение гамени-рапъри, но смятам, че не трябва да се отчайва за това човек. А, Вие, щом има на какво да научите хората, не се колебайте, не се крийте, а покажете на света Вашите умения и опит - в тях се крие мъдростта

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Моите почитания!!!нови [re: foli]  
Автор old_moon ()
Публикувано17.08.02 14:04





www.DaoBg.com - Българският Портал за Бойни Изкуства



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.