Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 24.06.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Aikido - ''za'' i ''protiv''нови [re: Spidercho]  
Автор foli (Amida)
Публикувано31.10.02 17:04



Spidercho, moga da kaja ne6to v tvoq stil, no ne mislq da ti obqsnqvam ne6ta, za koito nqma6 duhovnata naglasa. Izvini me za krainoto mnenie, no edva li s nabludeniq si obhvanal vsi4ki aspekti na Aikido. Kato cqlo toiva BI i ma mnogo pove4e za u4ene izvun dodjoto otkolkoto vutre. Moje bi si pada6 po boq v boinite izkustva, no ne si li se zamislql za6to Aikido e Boino Izkustvo - t.e. vruzka mejdu dvuboi i izkustvo? Sigurno ima i brugi stilove deto 6te se pohvalqt s tava opredelenie?! Kak misli6?

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: Znaeh si 4e si Filosof:)))нови [re: foli]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано31.10.02 18:53



Niama problemi, ti vse pak pri kogo trenirach i v koi klub?
Pozdravi.



Тема Re: foli VE4E HODI NA TRENITOVKI!!!!!!!:)))))))нови [re: foli]  
АвторJo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 19:21



I az sym zabeljazal, che opredeleno Mae Ukemi'to mi se poluchava mnogo po-dobre kato njakoi me hvyrli, otkolkoto ako se opitvam sam da si padna :)) (v smisyl - v nachaloto na trenirovkata kato pravim samo padanija)



Тема Re: foli VE4E HODI NA TRENITOVKI!!!!!!!:)))))))нови [re: Jo]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано31.10.02 19:43



Mnogo zavisi kolko kinetichna energia ti se podava, chtoto ako ne ti se podade dostatytchno triabva sam da si ia nabavich, koeto stava ama ochte ne mi e iasno kak, chtoto triabva da e s miarka...
Obchto vzeto mai obatche kutcheto triabva da skatcha spored toiagata t.e. ako ne te hvyrliat s dostatytchno energia mi ne padach pyk...
Pozdravi.



Тема :))))))))нови [re: nobody_]  
Автор foli (Amida)
Публикувано16.11.02 12:09



Kolkoto za kluda , v koito treniram...........ami nai-dobriq. Oba4e ti kakvo misli6:dali trqbva da popadne6 samo na dobur u4itel ili mai trqbva da dabe6 i ne6to ot sebe si?Nqma 4ovek, koito da te nau4i na ne6to, a ti da ne jelae6 da se u4i6!!! A spored men v Aikido nqma samo tehnika... ima edno ne6to deto trqbva da go razvie6 sam i to e ... DUH .

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re: foli VE4E HODI NA TRENITOVKI!!!!!!!:)))))))нови [re: Jo]  
Автор foli (Amida)
Публикувано16.11.02 12:19



Taka... Mae-ukemi go opravihme ama q da te pitam za Ushiro-ukemi. Neznam kakvo ti e mnenieto, ama az o6te ne6to ne sum si izgladila tehnikata pri nego. Ne moga da namerq momenta za vdi6vaneto i izdi6vaneto. V rezultat se polu4ava ne6o polovin4ato... A nai sme6noto e, 4e moite kotarani <imam 2 kotki> mnogo si padat po Ushiro-ukemi. :))))))))))) Prosto kato se pretarkalvat nazad <kogato besneqt> izpolzvat su6tata "tehnika" na preobri6tane kakvato q ima i pri Ushiro-ukemi. Az li4no bqh dosta ozada4ena kato gi vidqh..............

И най- дългия път, започва с първата крачка .


Тема Re:Ниянови [re: mrachko]  
Автор Люб (дете)
Публикувано18.11.02 03:35



на последния въпрос - Стивън Сегал...



Тема Re: foli VE4E HODI NA TRENITOVKI!!!!!!!:)))))))нови [re: foli]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано18.11.02 12:10



Ami ushiro ukemuto az litchno ne sym vidial da se izpolzva mnogo (govorim za pretyrkalianeto nazad). Mae ukemito po printzip e osnovno i padane sled koshi nage (stranitchno kato v judo).
Pozdravi.



Тема Re: :))))))))нови [re: foli]  
Автор nobody_ (sluchaen)
Публикувано18.11.02 12:13



Ami to printzipno, za da popadnech na dobyr utchitel i nai-vetche, za da se zadyrjich pri nego triabvat dosta usilia...
Pozdravi.



Тема Re: Aikido - drugata stranaнови [re: foli]  
АвторPoison lvy (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 14:04



Zdrasti,Foli! Radvam se,4e trenirovkite ti nosiat udovolstvie. Tova spored men e osnovnoto. A delenia shte ima dokato horata ne nadmognat egoto si. Sreshtnah niakade iz komentarite temata za kompleksarstvoto. ima go i v Aikido, za sazhalenie. A kato kam nego pribavish mania za veli4ie - taka se stiga do mnogo klubove i mnogo organizatsii. A i horata sa raznoliki. Taka pone vseki si namira pasvashtia mu stil. Osnovnoto e da ne se izgubi sashtnostta na Aikido - stremezh kam harmonia.
I ne zabraviajte - skromnostta ne e porok!
Leki trenirovki.




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.